אבני חן של גלגל המזלות: מה הם אבני המזל עבור העקרב?

אבני חן תואמות לכוכב מזל עקרב

 

עקרבים הם מסוגלים, אקטיביים, יצירתי הטבע. הם אינם מכירים את המגבלות של החברה ואת הסטנדרטים שלה. החיים של עקרבים מלאים אירועים והם רחוקים מלהיות חיוביים מאוד. עקרבים בדרך כלל יש יחסים מסובכים מאוד עם המין השני עד שהם מוצאים אהבה אמיתית.

 גלגל המזלות ואת אבני החן - עקרב

עקרב גלגל המזלות אבני חן אבן הרמוניה אבנים

עקרבים מן העשור הראשון יש אינטואיציה חזקה כל כך, כי הם יכולים להיחשב פאראנורמלית. למרבה הצער, הם לא תמיד יש את המשמעת לפתח את הכישרון שלהם ולעתים קרובות לא להשלים השכלה אקדמית.

עקרב גלגל המזלות - אקוומרין 

אבני חן תואמות סימן מזל עקרב אבן אקוומרין
שרשרת עם תליון אקוומרין

עקרב גלגל המזלות תליון אקוומרין

עקרבים אלה צריכים אבני חן אשר לשמור על תשוקות מוגזמות שלהם סתירות תחת שליטה. כאלה הם אַחְלָמָה ו תַרשִׁישׁ. אתה צריך אוֹפַּל ללבוש, כמו גם הקרניליאן.

אבני הקרניליאן

עקרב גלגל המזלות אבני חן אבני קרנליאןעגילי קרנליאן - מתנה יפה עבור הגברת עקרב

עקרב גלגל המזלות אבני חן Carnelian

טבעת עם אופל שחור

עקרב גלגל המזלות

סקורפיוס מן העשור השני הם נלהבים מאוד. הם לוקחים את היוזמה ולעתים קרובות מגיעים לקיצוניות. זה יכול להיות טוב, אבל לפעמים רע מאוד. לעקרבים של העשור השני אין מראה פיזי אטרקטיבי במיוחד או בולט. אבל יש לך אנרגיית חיים מדהימה. הם נוטים לקחת סיכונים ולעתים קרובות עושים הופעות בלתי הולמות. האחרון לעתים קרובות לשלם יותר מדי עבור אותם ...

אחלמה סטון

עקרב גלגל המזלות אבני חן אמטיסט

תליון אמטיסט בצורת לב 

עקרב גלגל המזלות תליון אמטיסט

עקרבים מן העשור הזה הם חובבי ספורט מים נפלאים והם גם טובים בפוליטיקה, כמו גם בכימיה. הם צריכים אבני חן כי לקדם את היצירתיות שלהם. זה למשל אופל שחור, זה יעזור להם להתמקד על הדברים החשובים ביותר. כדי להתגבר על התשוקה הגדולה שהם נושאים, הם זקוקים לעקרבים אַחְלָמָה, Almandine, טוֹפָּז ו יָשׁפֵה.

Almandine שרשרת

עקרב גלגל המזלות Almandine

טופז כחול

עקרב גלגל המזלות טופז כחול

אבני ג 'אפר הם גם מועיל עקרב

עקרב גלגל המזלות ג'ספר

עקרבים מן העשור השלישי הם אינטואיטיביים מאוד, אבל גם מאוד גאה. הם תכליתיים, למרבה הצער לא לעתים קרובות מוכן להתפשר. זה יכול להיות מאוד פוגע עבור אנשים אחרים ועל עצמם. עקרבים מן העשור השלישי צריך ברקת ו תַרשִׁישׁ לשאת. אלה יפייסו קצת את עקשנותם. לקבלת אנרגיה חיובית יותר בונה העקרב צריך אדום קרנליאן אדום ו אופל שחור.

אבני אמרלד מרגיעות את עקשנות העקרב

עקרב גלגל המזלות אבני אמרלד סט תכשיטים