ראש השנה הסיני – 10 שווה לדעת דברים על ברז האש

הנה 10 דברים שכדאי לדעת על השנה הסינית החדשה של תרנגול האש האדום

ראש השנה הסינית 2017 הוא השנה של תרנגול האש האדום. זה מתחיל ב -28 בינואר 2017 ונמשך עד 15 בפברואר 2018. זו השנה שבה אתה חייב לעבוד קשה בסבלנות כדי להשיג את המטרות שלך. סימן גלגל המזלות של התרנגול נשלט על ידי אלמנט לוהט היין. הפעם צריך להיות בהרמוניה עם עצמך, כמו גם עם חברים ובני משפחה.

סיני חדש השנה אש תרנגול הורוסקופ לחזות 2017 אסטרולוגי הירשם אסטרולוגי

א השנה של תרנגול אש תהיה התחלה קשה. בחודשים הראשונים אחרי ראש השנה הסיני יהיה הכי קשה, כי אז כל אחד מאיתנו יצטרך להילחם נגד הרגלים רעים שלו ואת הפחדים כדי להישאר על הדרך להצלחה.

ב

עלינו להימנע מקונפליקטים. זה הזמן שבו כל אחד מאיתנו צריך לעתים קרובות להפריש את עצמנו כדי לחפש את האיזון הפנימי של הנפש והנפש. ראש השנה הסיני צריך להיות בילה בהרמוניה עם בן הזוג, המשפחה, חברים ועמיתים לעבודה.

ג בשנת תרנגול האש, נצטרך לעבוד קשה כי התרנגולת ידועה למטרה שלה. זה הזמן שבו כל אחד מאיתנו יכול לא רק לבנות קריירה מוצלחת, אלא גם להמשיך את החלומות שלהם. לפי ההורוסקופ הסיני, שנת התרנגול האש מתאימה להגשמה עצמית מוצלחת, כמו גם להגיע לגבהים מקצועיים חדשים.

כל התחלה קשה, אבל השמש תמיד תעלה

סיני חדש השנה אש תרנגול הורוסקופ 2017 כוכב הירשם חדש שנים חוה
4 על פי ההורוסקופ הסיני, אנחנו צריכים להיות סבירים עם כסף לאורך כל השנה ולבלות אותו על המשאבים הכספיים הריאליסטיים שלנו. כל סיכון קשור צריך להיות מוערך היטב. זה יהיה גם שנה טובה עבור העסק. חלקם כבר יכול לשקול הקמת החברה שלהם. חברות בינוניות מתחילות להתרחב במהירות וללכוד שווקים חדשים ואזורים חדשים.

5 אם אתה רוצה להישאר בריא, אתה צריך לחיות קרוב לטבע. הטיפול עם עשבי תיבול ופטריות, הומיאופתיה, שיטות חלופיות, יוגה ומדיטציה מומלץ. אתה צריך לנהל חיים מאוזנים להגן על עצמך מפני מחלה ככל האפשר.

6 סינגלים רבים יהיו כמעט 90% סיכוי להכיר ולהינשא את אהבת חייהם. אם כבר התחלתם משפחה, זה זמן טוב לתכנן הריון.

7 בשנת תרנגול האש, הצבע העיקרי יהיה אדום. אנחנו לא צריכים ללבוש את הצבע הזה אף. בנוסף בגדים ואביזרים אדום, אנחנו צריכים גם להימנע לובש אבנים אדומות כמו אודם או גרניט. כדי למנוע את סופת האש האדומה, עלינו להגביל את הבחירות שלנו לצבעים ארציים כמו חום, בז 'וצהוב. חום וצהוב הם הצבעים המתאימים לכל גלגל המזלות של גלגל המזלות הסיני.

הדמות של הזין האש יכול להתרחש בכל צורה שהיא

סיני חדש השנה אש תרנגול הורוסקופ 2017 כוכב הירשם חדש שנים חוה

השוק מוכן השנה הסינית החדשהסיני חדש השנה אש תרנגול הורוסקופ לחזות 2017 גלגל המזלות תחזיות אסיה גלגל המזלות8 בבית ובמשרד יש לנו גוונים סגולים. לאחר פנג שואי, אם אתה מסתמך על צבע זה בעת הגדרת, מזל תמיד יהיה איתך. הצבע הסגול, שנוצר על ידי מיזוג כחול ואדום, מסמל כוח, אצילות, מותרות, עצמאות, יצירתיות ושאיפה.

9 בשנת תרנגול האש, כמעט כל גלגל המזלות של גלגל המזלות הסיני ירגיש טוב. נציגי הדרקון המזלות תהיה שנה מוצלחת מאוד. גלגל המזלות ונמר גם מצפים לשנה פורייה. עבור אלה שנולדו תחת השלט עז, קוף, חזיר, זה יהיה שילוב של טוב ורע, בעוד שיש כמה בעיות עם סימנים של ארנבת, סוס, וכלב. אבל אם יש לך רצון חזק, שום דבר לא מונע ממך להשיג את המטרות שלך.

10 לשים על שתי אבנים עבור ראש השנה הסיני - אמטיסט ו טופז. אמטיסט ידוע כאבן של רוחניות ושגשוג. יש לו השפעה מרגיעה ומרגיעה ושולטת במחשבות השליליות. הוא גם עוזר להתגבר על פצעים רגשיים ישנים. הטופז הוא אבן ריפוי הממריצה את חילוף החומרים ואת העיכול. הוא גם מווסת את זרימת הדם, איזון העצבים והמוח. הטופז הכחול תומך בהשראה האמנותית, מחזק את בלוטת התריס ומסייע לרדת במשקל. הטופז הצהוב עובד נגד מצב רוח רע נגד נדודי שינה. זה עוזר האורגניזם להיפטר המזהמים לחדש רקמות חדשות.

אנו דוגלים בגורל שלנו. אם אתה לוקח את זה כמובן מאליו, כולם הופכים לאדון חייו. אז אנחנו מחליטים הכי טוב אם ניקח חלק ממנו לתוך השנה הסינית החדשה של אש הקש איתנו. שיהיה לך נחמד ושמח 2017 חדש!

לשפר את האיזון שלך ולשמור על שיווי המשקל שלך!

סיני חדש השנה אש תרנגול הורוסקופ 2017 גלגל המזלות מסורת

אנו מקווים שהעולם מוכן לקראת ראש השנה הסיני
סיני חדש השנה אש תרנגול הורוסקופ 2017 גלגל המזלות מסורת חוגגים ערב השנה החדשה

רעיון מתנה לשנה החדשהסיני חדש השנה אש תרנגול הורוסקופ אסטרולוגיה גלגל המזלות

הישאר ערני ואנרגטי כמו התרנגול האדום

ראש השנה הסינית אש תרנגול