מזל קשת המזלות – בחר אבני חן התואמות את סימן של גלגל המזלות

מזל קשת גלגל המזלות - אבני חן עבור מזל קשת המזלות

לנציגי מזל קשת במובן מסוים יש אופי ישיר ופתוח. הם חזקים וסבירים, מוכנים להתמודד עם עוול ולהילחם נגדה. קשת את כל האתגרים הגדולים בחיים, אבל במובן מסוים הוא חסר אונים לחלוטין נגד תככים היומיום הקטן.

מזל קשת גלגל המזלות - האם אתה סקרן לגבי אבני חן שמתאימים גלגל המזלות הזה?

Sternzeichen קשת תואמת עצות

מזל קשת המזלות - אדום רובי

sternzeichen schütze חולף אבנים אדום
האנשים שנולדו בעשור הראשון של גלגל המזלות הזה הם פשוט ישר. במיוחד באהבה. בחיים, הם מודרכים על ידי התשוקה שלהם. התודעה והתת-מודע קשורות זו לזו. יש להם כישרונות יצירתיים גדולים. ההצלחה שלהם יש עליות ומורדות רבים. עבורה, אבני חן נוצץ, אמטיסט סגול טורקיז מומלץ.

Garnet מתאים גם זה סימן גלגל המזלות

מזל קשת גלגל המזלות העשור הראשון

אמטיסט סגול לעשור הראשון

מזל קשת כוכב סימן סגול אמטיסט העשור הראשוןGem טורקיז

מזל קשת כוכב טורקיז העשור הראשון

מחפשים מאוד אנרגטי הם אנשים מן העשור השני של קשת. יש להם אופי פתוח, נוטים לעבודה מדעית, הם רומנטיקנים גדולים מאוד. היורים מעשור זה הם אמיצים מאוד.

אנשים מן העשור השני מרגישים מאוד נמשכים לפוליטיקה, אבל יחד עם זאת אין להם את התכונות הדרושות כדי להתמודד עם זה בכלל. הם מאוד בהשראת פרויקטים שהם לא יכולים להביא לסיומו.

היורים האלה חייבים ללבוש אבני חן באדום כחול סגול. זה עוזר להם להישאר בר קיימא יותר במאמציהם. אבני חן אלה גם להפוך את החסרונות של הדמות שלהם פחות מורגש. מומלץ במיוחד אודם, challcedony, ואת אמטיסט סגול כהה.

נציגי העשור השני עשויים להעדיף אבן אודם כאבן חן 

מזל קשת גלגל המזלות השני עשור

חלדונה מתאימה גם לה

מזל קשת גלגל המזלות השני עשור

אמטיסט ב ויולט כהה יש גם השפעה טובה על היורים האלה

מזל קשת סימן כוכב אמטיסט סגול כהה

יליד העשור השלישי בסגיטריוס הוא אישיות סותרת מאוד. מצד אחד, הם כמעט רודנים בחיפושם אחר כוח, ומצד שני הם יכולים להיות נדיבים מאוד. הם מראים רציונליות מחושב, אבל לפעמים יכול לקבל התקפות זעם אמיתי.

היורים מן העשור השלישי יש תחושה חדה. אתה יכול להערים על אנשים אחרים ויש להם כישרון אסטרטגי. אתה צריך אבני חן בצבע אדום ירוק. הם יעוררו אותם ויעשו אותם טוב יותר כדי לממש את עצמם בחיים.

בחר אבני חן תואמות אם אתה מן העשור השלישי

גלגל המזלות lazurit השלישי decad