יצרני הנעליים הגדולים חושפים את סודותיהם!

איזה סוג של נעליים אתה מעדיף?

אפילו בעידן האבן היה זקוק לנעליים כהגנה מפני רצפת האבן החמה. במקורות היסטוריים רבים מסין, מצרים ועוד תרבויות מוקדמות, השימוש בנעליים היומיומיות נחשב הכרחי. המצרים פיתחו בקפידה את המושג של הנעליים הידועים הראשונים בעולם, כמו גרב, וממציאים את סוליות הנעל. איכות הנעליים, לעומת זאת, נועדה לקלקל את מעמדם החברתי של בעליהם - האריסטוקרטיה ענדה סנדלים פתוחים מחומרים איכותיים, ואילו העניים יכלו להרשות לעצמם רק נעליים ישנות ובלויות. העבדים לא הורשו ללבוש נעליים והיו אמורים לעבוד יחפים תחת התנאים הרעים במדבר הערבי. כמה מאות שנים מאוחר יותר נעלי העקב נולדו ביוון, בתחילת המאה ה -20, נעלי ההתעמלות והנעליים הנוחות היו פופולאריות.

יצרני נעליים - הטוב ביותר בין הטובים ביותר

יצרן הנעליים manolo blahnik

שמונה מתוך חמש עשרה יצרני הנעליים TOP בעולם הם איטלקים - על פי הנתונים הסטטיסטיים האחרונים, יצרנית הנעליים האיטלקית סלבטורה Ferregamo עוקפת מעצב הנעליים הספרדי המפורסם בעולם מנולו Blahnik. שני מפתחי הנעליים מבדילים עצמם מהמתחרים על ידי הרעיונות החדשניים שלהם וגישה אישית כלפי הלקוחות.

יצירות מופת של Ferregamo ב הנעלה של נשים כוללים עקבים טריז ו s.g. עקבי כלוב (נעלי העקב כלוב), אשר נהנים עניין הולך וגובר במהלך 100 השנים האחרונות, והם נמצאים עכשיו בכל ארון נעליים של נשים.

בלניק מעולם לא למד עיצוב נעליים, אך רכש את כישוריו הודות לביקורים הרבים שלו במפעלי נעליים שונים ובשעות של דיונים עם המעצבים המנוסים.

יצרן הנעליים של הכוכבים הפך את עצמו לכוכב

יצרנית הנעליים fabrizio
איטלקי אחר עשה לעצמו שם היום יצרנית הנעליים של הכוכבים פסקואלה די פבריציו יצר את הנעליים האלגנטיות של נשיא ארה"ב לשעבר רונלד רייגן ונעלי הריקוד של מייקל ג'קסון. בנוסף, הוא יכול גם לספור את כל הנעליים סילבסטר סטאלון בסרטים רוקי ככשרון. קהל הלקוחות המהולל של די פאבריציו כולל ארנולד שוורצנגר, רוברט דה נירו, אליזבת טיילור, מדונה, שרון סטון וכו '! נעלי הזול כאן לעלות על 470 יורו, כמה דגמים להרשים לא רק עם העיצוב הייחודי שלהם, אלא גם עם המחיר שלהם - מעל 3, 500 €! פעם אחת יצרנית הנעליים אמרה לעיתונאי שכוכבים מסוימים שוכחים לשלם - סטאלון עדיין נותרו לו כמה כמויות!

הכוכב שהפך ליצרן נעליים

תאר לעצמך שאחד השחקנים והמיליונרים הטובים ביותר בהוליווד יושב על ספסל עץ באיזה מקום בפירנצה, מדביק יחד פיסות עור ותופר אותן עד שלבסוף נוצר יצירת מופת בידיו. בסוף שנות ה -90, דניאל דיי לואיס לקח הפסקה בקריירה ונעלם לחלוטין מהציבור במשך כמעט חמש שנים. במהלך חופשה זו, תשוקה חדשה של השחקן האנגלי פרש - עושה נעליים!

יצרן נעליים - דניאל דיי-לואיס היה עובד חרוץ

הנעלה יצרנית תשוקה

הזוכה באוסקר שאב השראה מהעיצובים הייחודיים והבלתי נשכחים של יצרן הנעליים האגדי סטפנו במר. לאחר שדיי לואיס הכיר את יצרן הנעליים באופן אישי במהלך בדיקת הנעליים, הוא רצה לדעת הכול על בניית נעליים! עבודתו הנאה של בימר עוררה בהתלהבות רבה את האמן המופלא של יצירת הנעליים. הוא ביקש מבמר לחשוף לו את סוד הנעליים. כעבור זמן מה, השחקן ואשתו ובנו עברו לפירנצה יחד ובילו שם שמונה חודשים עד שרכש את הטכניקה הנאה עד לפרט האחרון והצליח לשלוט באומנות הזאת! הוא היה עובד חרוץ - בכל יום בשעה 8:00 נכנס יום-לואיס למפעל הנעליים ונעל נעליים כל היום!

מבשרי הנעליים שימשו את אבותינו כהגנה מפני רצפת האבן החמה

נעל יצרנית הנעליים ביצוע הנעליים הוותיקותבמצרים העתיקה, סנדלים צריך להתאים את המעמד החברתי של בעליהם

יצרנית הנעליים הישן מצרים

יצרני נעליים - ביצוע נעליים אלגנטיות ומודרניות הוא אמנות אמיתית

יצרנית הנעליים בסדר לעבוד

יצרני נעליים ללכת לפרטים עם הרבה אהבה וטיפול

יצרני נעליים עושים נעליים

יצרן נעליים - Salvatore Ferregamo ואת התשוקה שלו לנעליים

יצרנית הנעליים האיטלקית salvatore fergamo

יצרן הנעליים איטליה Salvatore

סלווטורה פרגאמו עשה נעליים עבור כוכבים מפורסמים בעולם כמו סופיה לורן ואודרי הפבורן

סוואטורה פראגאנו סופיה לורה

יצרן הנעליים salvatore ferragamo

יצרני נעליים - רעיונות חדשניים ודמיון עשיר צריך להיות אחד

יצרן הנעליים salvatore

בזכות סלווטורה פרגאמו, העולם של היום יודע את s.g. עקבי כלוב ואת העקב טריז 

יצרנית הנעליים נעלי עקב

נעלי עקב נעלי עקב

יצרנית נעליים - מנולו בלאניק ונעליו הצבעוניות האלגנטיות

יצרן הנעליים Manolo Blahnik

יצרנית נעליים Balhnik מנולו יצרנית נעלי הנעליים Blahnik אוסף manalo יצרן נעליים blahnik