לגדול Chayote בבית

צ 'יוטה ירוק בצורת אגס בישול

לגדול Chayote בבית

אתה מכיר את צ'יוטה? אם היית באמריקה הלטינית או ניסית את המטבח המקומי טיפוסי, אז זה צמח אקזוטי כבר ידוע לך. הצ'יוטה נופל לתוך קבוצת הדלעות. הפירות בצורת אגס. ברגע שהם ירוקים, הם יכולים גם להיות אכלו בצורה של סלטים.

הם יכולים גם להיות מטוגן או מבושל על קיטור. במקרה זה, הם מוכנים כמו תפוחי אדמה וקישואים.

למפעל יש סיבולת גבוהה והוא עמיד מאוד לכל המחלות והמזיקים. באמריקה הלטינית עצמה, הצ'ייוטה הוא צמח רב-שנתי. אבל באירופה, זה מגוון ירקות אינו ידוע, הוא לעתים קרובות bred רק ב orangeries.

הצמח האקזוטי גם באירופה

chayote אגס בצורת צמח ירוק
מה שאתה צריך לדעת על הטיפול של Chayote

האם אתה רוצה לגדל את חייוט בבית? זהו מגוון ירק אקזוטי. זה מראה תקופה וגטטיבית ארוכה מאוד. השיטה הפשוטה ביותר היא להכניס את המקל המלא. גם אם אתה רוצה לשתול את Chayote בגינה, תחילה עליך לשתול מקל בבית בסיר ירקות. זה הכי טוב לעשות את זה בחודש פברואר. לאחר שבוע או שבועיים, את chayote מפתחת ולאחר מכן ניתן להשתיל לתוך החצר. בחודש מרץ או אפריל, הצמח הצעיר אז ניתן להשתמש בחלל פתוח, בגינה. אם אתה מתכנן הכל באותו אופן, אתה יכול ליהנות זמן קציר ארוך.

Chayote שייך למשפחת דלעת

chayote, אקזוטי, שתול, פרי, דלעת, משפחה

הצ'יוטה הוא צמח מטפס

הצ'יוטה הוא צמח מטפס. מסיבה זו, חיוני כי הוא משמש במקום הנכון. מוטב לבנות תא המטען, ואז יוכל הטייוט לעלות. מומלץ להשתמש ביותר ממפעל אחד. זה יהיה תפקיד חיובי רבייה. המסיק יהיה הרבה יותר שופע.

הכינו שייקים טריים, ירוקים

צ 'יוטה סחוט טריות ירוק טרידשנים אורגניים

אנחנו גם רוצים להשתמש בנושא של נטיעת chayote הזדמנות לטעון כי אתה צריך להשתמש כמו דשנים אורגניים רבים ככל האפשר. הסכום המומלץ במקרה זה, יהיה 3 ק"ג על 1 - 2 מטרים רבועים של אדמה. Chayote גדל מהר מאוד ויש לו הרבה צמיחה. אלה שאינם משרתים את stutz על הקרקע ניתן לגזור. אתה יכול להשתמש בהם כדי להפיץ את הירקות, כמו גם לשתול צמח חדש. שיחים, אשר בצורת מוט, ניתן לבשל ולאכול כמו אספרגוס.

מרק עוף טעים

chayote מבושל hünner סופר

עציץ או גן

אתה יכול לגדל צמח אקזוטי זה לא רק בגינה, אלא גם בבית במיכל פרחים. כבר הזכרנו את הגישה. כמו שאמרתי, אתה צריך גם לשתול את צ 'יוטה בסיר פרחים לפני השימוש בו בגן. החלק התחתון חייב להישאר חופשי. זה יהיה חשוב, במקרה זה ובמקרים אחרים, לשים את דה צ'יוטה במקום שבו יש הרבה מים ושמש.

סלט טרי עם צ'איוטה ותותים

צ 'יוטה אגס סלט אבוקדו

צ 'אטני חריף בסגנון הודי

צ 'יוטה chutney מתכון אסיה הודית

אגסים בצורת אגס

דלעת פירות אקזוטיים

קל לחתוך

דלעת

סלט באביב בריא

chayote-מקסיקני סלט-טרי-בריא

מטבח הודי טעים

דלעת מורו קארי הודית

מתכון מזרחי

דלעת מבושל מתכון טורקית