ראית את סרטי קמרון דיאז האלה?

האם אתה מכיר את עשרת הסרטים הטובים ביותר עם קמרון דיאז?

 

האם אתם מחפשים רעיונות חדשים עבור לילות סרטים חמים בבית? אתה גם רוצה לוודא שאתה מוצא משהו שהוא באמת שווה את הזמן. האם צפית בכל הסרטים עם קמרון דיאז? להלן רשימה של מיטב הסרטים של השחקנית הזאת. אולי לא הסתכלת על זה? אז עכשיו זה יכול להיות עניין מושלם עבור זה. הנה עשר סרטים עם קמרון דיאז, אשר אנו חושבים הם הכי כדאי! אנו מקווים שתיהנה לצפות!

שחקנית הוליווד קמרון דיאז

השחקנית קמרון דיאז סרטים אלגנטיים בלבן

אתה מכיר סרטים של קמרון דיאז?

שחקנית הוליווד, קמרון דיאז
על השטיח האדום

השחקנית קמרון דיאז על השטיח האדום

מדהימה בשמלה אדומה סקסית

השחקנית קמרון דיאז סופרת שמלה אדומההסעודה האחרונה - הסעודה האחרונה

הסאטירה הפוליטית אינה מיוצגת היטב בהפקות קולנוע אמריקאיות בשנים האחרונות. אבל זה לא תמיד היה ככה, וסרטים כמו יום התליין מוכיחים את זה, חוץ מזה קמרון דיאז, תוכלו גם לחוות את המשחק של רון אלדרד ואנבת גיש כאן. מדובר בקמפיין הצלה עולמי שכולל הרעלת אורחים קונסרבטיבים בארוחת ערב כאסטרטגיה.

גם הקורבנות וגם המבצעים אינם אוהדים. זה מראה איך לפעמים מצילים העולם האנרגטי דומה עמיתיהם יכולים להיות כמו זה.

קמרון דיאז סרטים: הסעודה האחרונה

השחקנית קמרון דיאז Filmethe ארוחת ערב אחרונה 1999 שחור ולבן

3 מלאכים לצ'ארלי (כותרת מקורית: המלאכים של צ'ארלי)

זה כנראה אחד הסרטים המפורסמים ביותר עם קמרון דיאז. מדובר בהפקה קולנועית המבוססת על סדרת הסרטים שהתפרסמה בשנות ה -70. בנוסף קמרון דיאז, לוסי ליו ישתתפו בסרט הזה. זהו סרט פעולה שבו קמרון דיאז לוקח את התפקיד של טייס מבחן. הקלעים האטרקטיביים של קונג פו משולבים עם הומוריסטי ורומנטי. הכל קצת יותר מודרני ודינמי מאשר המקורי.

3 דיג - דרו ברימור, קמרון דיאז ולוסי ליו

קמרון דיאז סרטים charlies מלאכים

החתונה של החבר הכי טוב שלי /

האם יש מישהו שלא מכיר את החתונה של החבר הכי טוב שלי? זה היה הצלחה מוחלטת, לאחר תקופה ארוכה של סרטים חלשים יחסית עם קמרון דיאז. הסרט הוכיח את כישרונה לקומדיה. כאן היא משחקת עם ג'וליה רוברטס, המייצגת את החבר הכי טוב של ארוסה. זה האחרון הוא חשש פתאום כי היא עלולה לאבד את האיש הטוב ביותר עבור עצמה.

ליד ג'וליה רוברטס בסרט "החתונה של החבר הכי טוב שלי"

סרטים של קמרון דיאז

בנעליו של אחותי (הכותרת המקורית: בנעליה)

על פי הספר של ג'ניפר ויינר, הסרט הזה הוא אחד הפקות הסרט המצליחים ביותר עם קמרון דיאז. אחרי הפרדה ארוכה שתי אחיות גרות יחד שוב והן זוכרות מהר מאוד מה שמרחיק אותן זה זמן רב.

הסצינות הבאות הן מאלפות עבור אלה שכבר תקועים במצב כזה.

הכוכבים הם קמרון דיאז וטוני קולט

סרטי קמרון דיאז בנעליים של אחותי

כנופיות של ניו יורק

אתה מכיר את הסרט הזה עם קמרון דיאז? הוא על ידי מרטין סקורסזי ויש לו נושא היסטורי. הוא מציג את הדרמה של הקרבות הענקיים שהיו נפוצים במאה התשע-עשרה בניו יורק. דיאז לא משחקת את התפקיד הראשי, אבל היא מוכיחה את כישרונה לצד שחקנים ידועים רבים כמו דיקפריו, דיי לואיס והנרי תומאס.

כנופיות של ניו יורק

קמרון דיאז סרטים כנופיות של ניו יורק

עם שותפה לסרטו לאונרדו די קאפריו

קמרון דיאז סרטים כנופיות של ניו יורק ליאונרדו די Caprio

המסיכה

זה לא היה התפקיד הגדול ביותר והתובעני ביותר של קמרון דיאז. בה בעת, זהו מופע בלתי נשכח. זהו גם אחד הסרטים הראשונים שלה. באותה עת היא היתה חדשה בתעשיית הקולנוע והיא אפילו לא דיברה על ההגייה. אבל הביקורת היתה כל כך טובה שהסרט הזה בהחלט סיפק בסיס נפלא לקריירה העתידית שלה.

The Mask (1994) - אחד הסרטים הראשונים של קמרון דיאז

קמרון דיאז

משוגע על מרי (יש משהו על מרי)

מי שמעוניין מאוד בסרטים כבר הכיר היטב את קמרון דיאז. אבל אחרים אולי החמיצו את הפקת הסרט של 1998. זה מעודכן ומצחיק מספיק כדי להיות צפו עכשיו. לדברי מבקרים רבים, הכיוון לא היה כל כך חזק וזה היה מעל לכל הביצועים של דיאז. מה שהופך את הסרט. אז, בסופו של דבר, כולם משתגעים על מרי!

קמרון דיאז בסרט הקומדיה "קרייזי" של מרי

קרון דיאס סרטים משוגעים על מרי

שרק - גיבור נועז 1 ו -2

קמרון דיאז היה גם חלק של צוות השחקנים, אשר סיפקה על ידי הקולות שלהם עבור ההצלחה הגדולה של הסתגלות הקולנוע של הספר על ידי ויליאם סטיג.

קמרון דיאז הוא הקול מאחורי הנסיכה פיונה ובכך היה אחד התפקידים המובילים. אנחנו חושבים שאין שתי דעות שהיא יכולה להדגיש את העומק והדרמה באופיה של הנסיכה על ידי האינטונציה שלה העוויות!

בסרט שרק, קמרון דיאז הוא הקול מאחורי הנסיכה פיונה

קמרון דיאז סרטים גיבור נועז

להיות ג'ון מלקוביץ '

אנחנו חושבים שזה אחד הטובים מכל הסרטים של קמרון דיאז. היא השתתפה בהרבה דרמות וקומדיות. להיות ג 'ון Malkovich הוא אחד מאותם סרטים כי הם כמעט שאין כמו סרטים אחרים.

האהוב עלינו: להיות ג 'ון Malkovich

קמרון דיאז סרטים ג'ון מלקוביץ '1999

דיאס עצמו כמעט ולא ניתן לזיהוי. היא לובשת שיער חום ויש לה מראה אומלל. היא משחקת את תפקידה של אשתו חסרת המזל, לוטה, של ג'ון קוזאק האומלל באותה מידה. הוא בובה שמגלה דלת סודית לראשו של ג'ון מלקוביץ ', מה שעושה בלגן גדול בחייהם.

אתה עדיין לא מכיר את כל הסרטים עם קמרון דיאז? אז אתה יכול לבחור אחד עבור הסרט הבא שלך בלילה?

עוד סרט העליון עם קמרון דיאז - סופר חמוד סופר סקסי

קמרון דיאז סרטים הדבר המתוק