סימני גלגל המזלות הסיניים ואת שנת כבשים מעץ

2015 הסיני גלגל המזלות השנתי הורוסקופ עץ כבשים

גורלו של גלגל המזלות הסיני לשנת 2015

 

האם אתה מעוניין בגלגל המזלות הסיני? אני חושב, לפחות בתחילת השנה, כולנו עושים את זה, נכון?

האם אתה יודע מי של גלגל המזלות הסיני היה דומיננטי בלידה?

המזלות הסיניות משתנות כמו האחרים ב -12 שלבים. הראשון הוא שיעור האחרון היה במיקום העליון במחזור 1997.

גלגל המזלות הסיני

גלגל המזלות הסיני הסיני 2015 כבשים
אבל אתה צריך לדעת כי השנה הסינית אינה מתחילה באותו זמן כמו שלנו. לדוגמה, שנת השיעור החלה ב- 19.12.1996. רוב הזמן זה מתחיל קצת מאוחר יותר, בינואר או בפברואר. ישנם טבלאות מידע רבים ברשת. אתה תמיד יכול בקלות לבדוק איזה גלגל המזלות הסיני יש לך.

2015 - שנת העז או כבש העץ

גלגל המזלות הסיני

 

שנת העז לסימני גלגל המזלות הסיניים האחרים

השנה יש לנו שנה של עז. להלן אנו רוצים לתת השקפה על איך גורלם של גלגל המזלות הסיני האחר מושפע המאפיינים של עז או כבשים עץ, כפי שהוא נקרא גם.

חזיר

גלגל המזלות הסיניאנשים עם חזיר המזלות הסיני צריך לצפות לאתגרים רגשיים. אבל זה יכול לגרום להם לעשות שינויים יסודיים רבים בחייהם. אם אתה רואה את המתחים ואת הסיכונים כמו הזדמנויות, אתה יכול להתחיל פרויקטים מוצלחים של כל המורכבות השנה.

 תאו

גלגל המזלות של ההורוסקופ הסיני

ברמה האישית, לבאפלים יש הזדמנות להתחיל שלב שונה מאוד בחייהם. אתה תהיה הרבה יותר תובנה במונחים של נסיבות אישיות. לא רק במשפחה, אלא גם בעבודה יכול להיות מאוד מועיל. אתה תבין שבכל מערכות היחסים האנושיות יש תפקיד מוביל.

ארנבת

סיני, גלגל המזלות, ארנבת

שינויים וחוסר עקביות, כמו גם טיסה מקצה לקצה האחר, מחכים לארנב, על פי הורוסקופ הכוכב הסיני. ברגעים קשים הם לא צריכים לשכוח את המוטו: אם הכל נראה כאוטי מאוד, אז משהו נפלא מנסה לעשות את דרכם אליך.

דרקון

דרקון הורוסקופ סיני

שינויים קרדינאליים בהרגלים השולטים בחיי היומיום הם האתגר של אנשי הדרקון המזלות. אם הם עושים, אז הם אכן יש הצלחה גדולה.

נחש

גלגל המזלות הסיני

משהו צולע יהיה האנשים הנמצאים תחת הסימן הכוכבי הסיני של הנחש. הם יראו את האחרים וינסו להסיע אותם מהרכבת. בשלב מסוים, הם לערער על ידי כוחו של העז שלהם פעולות מכריע שלהם. הריכוז והפעילות הם המפתח להצלחה.

סוס

גלגל המזלות הסיני

הסוסים יש את הציפיות הגבוהות ביותר בתחילת השנה לעומת כל גלגל המזלות האחרים. והם צודקים לעשות זאת, כי האנרגיה הדרושה להם היא עודף. אבל אתה צריך להיות זהיר לא לגרום נזק בלתי הפיך בחיים האישיים שלך.

קוף

קוף הורוסקופ סיני

מכל הסימנים המזלות הסיניים, הקופים יקדישו את רוב זמנם לרווחתם. זה על הבית, המכונית והחופשה. הם צריכים להשתמש באנרגיה חיובית כדי לקבל כוח עבור רבים אחרים "גדול" מעשים.

ברז

גלגל המזלות הסיני גלגל המזלות

בדומה לקופים זה נראה אותו דבר עם הברזים. לא רק רווחה, אלא גם ברמה גבוהה במיוחד בכל המובנים יהיה בין המטרות המובילות שלה.

כלב

סיני, גלגל המזלות, כלב

הציפיות הטובות נמצאות בכל שלטי המוות הסיניים ביותר בכלבים. אלה ישפרו מאוד את היחסים הבינאישיים שלהם מכל הבחינות וירגישו אנרגיה מדהימה והרמונית.

תמר

גלגל המזלות הסיני

האנשים עם סימן הכוכבים טייגר יהיו משוכות רבות, אבל בשום מקרה לא ייתקל בבעיות מסיס. אבל הם יתגברו על האתגרים בזה אחר זה ויוצאים עם הישגים רבים ועם אופי חזק יותר בסוף השנה.

עכברוש

סינית הורוסקופ המזלות הסיני

מכל הסימנים גלגל המזלות הסיני, חולדות יהיה משועמם פחות. אבל ההתקדמות תהיה גם זהירה יותר וקשה. להיות ער וללמוד את האתגרים!

אנחנו למעשה ממליצים על כל הסימנים גלגל המזלות הסיני!

אנו מאחלים לכם שנה טובה!

2015 גלגל המזלות הסיני גלגל המזלות עץ