אימון אירובי וסיבולת ספורט במבט אחד

אירובי אימון ספורט וכושר

זהו אימון אירובי

 

להיות בריא יותר באמצעות ספורט הופך להיות יותר ויותר חשוב לרוב האנשים. תודה לאל! כי זה הוכח להיות הדרך הטובה ביותר להשיג את הצורה הרצויה במהירות ובצליל.

סיבולת לעומת כושר גופני תרגילים במשקל

כושר אימון אירובי ותוכניות כושר
זה יותר חשוב כי יש לך תרבות ספורטיבית גבוהה. לכן החלטנו לפרסם כמה מאמרים המוקדשים להסבר של המונחים. אחד מהם הוא אימון אירובי. זה כל כך חשוב כי זה מקדם את הלב שלנו תורם מאוד פעיל שריפת שומן.

ג'וגינג, ריצת ג'וגינג, ריצה קלה

מה זה Aerobes אימון ספורט ריצה כושר

איך היית מבחין אימון אירובי?

כל ספורט לפתח את השרירים שלנו ולתרום סיבולת רבה יותר. אבל יש הבדל גדול, וזה המקום שבו המבטאים משקרים. על הציוד בחדר הכושר למעט על האופניים ועל המסלול, אחד רכבות מעל לכל, את השריר. גם אתה יכול במיוחד להכשיר כמה שרירים ספציפיים במסדרון על המכשירים. זה הרבה יותר קל מאשר אימון סיבולת מתיחות הפעלות כי הן על קבוצות מורכבות גדולות.

אימון סיבולת ומתיחה

מהו תרגיל אירובי ותרגילי מתיחות כושר הכשרה במסלול הקריירה

מה זה Aerobes אימון ספורט אולפן כושר ריצה

יוגה, פילאטיס וכאלה הם על נשימה נכונה ואיזון.

אימון אירובי הוא על סיבולת ועבודה פעילה של הלב. זה האחרון מחזק את הגוף בטווח הארוך. כך אנו פועלים להגברת החסינות הכללית ולשיפור הרווחה. בסופו של דבר, יש לך גם סיכוי טוב יותר לחיות יותר איכותי יותר.

פילאטיס מתאמן עם כדור כושר

אימון אירובי וספורט כושר פילאטיס

תרגילי יוגה

מה זה Aerobic תרגיל האם ספורט ויוגה כושר

צורות אירוביות אופייניות

אימון אירובי טיפוסי ולכן אימון כזה שבו יש לך הרבה פעילות גופנית. צעדים, קריירה, ספינינג, רכיבה על אופניים הם רק אחד מהם. המגמה המודרנית היא שהכל מעניין. לכן אתה תמיד לפתח תנועות חדשות, מכשירים סימולציות. לדוגמה, ניתן לחקות מסלול מסובך תוך כדי רכיבה באולם. זה נעשה על ידי שינוי רמות הקושי ואת הדרך בה אתה עומד על זה. כי אתה יכול להישאר על המושב או לעמוד ישר. אימון אירובי הרגיל מועשר על ידי סוגים שונים של מוסיקה, כמו גם התקנים ותרגילים. על פי הניסיון, קורה: אם אתה עושה את אותן תנועות שוב ושוב, זה יכול להיות כי הם כבר לא יעיל. שינויים שמכוונים לאותן קבוצות שרירים עיקריות הן חיוניות.

מסתובב בחדר הכושר

מה זה Aerobes אימון ספורט אולפן כושר ספינינג

צורות מעורבות

למעשה, כלאיים רבים של תרגיל אירובי וצורות אחרות פותחו. אלה הם בעיקר בקבוצות נעשה תחת ניהול מקצועי. הם שואפים לתוצאות מסוימות - כגון צריבת קליפת תפוז או צורות של הגוף הנשי. יש אחד מנסה להפיק את המרב אימונים אירוביים ואת צורות אחרות של תרגילים.

לעשות תרגילי בטן בבית

רדוד, תרגילים, אישה, רדוד, בטן, דיאטה

 אמון עבור נשק חזק

מה זה אימון Aerobes ספורט תרגילי זרוע כושר

בצורה זו או אחרת, אימון אירובי צריך להיות חלק בלתי נפרד של התוכנית שלך. מצא את הטופס המתאים ביותר עבורך, לחפש מגוון, לאכול בריא ואת התוצאות הנפלאות לא יהיה ארוך לבוא.

בזמן שחייה, כל קבוצות השרירים מאומנים

לשחות לזחול לשחות ללמוד שיעור שחייה

 זרועות, גב, בטן ורגליים

ללמוד לשחות שחייה שחייה למבוגרים

כוח

מה זה Aerobes אימון ספורט ותוכניות כושר

סיבולת

מהו אימון אימון אירובי כושר

איזון

אירובי אימון ספורט ותוכניות כושר

סיבולת ספורט במבט אחד