מרפסת שתילה – טיפול קל מרפסת צמחים

הצמח, מרפסת Foto ססגוני, פרחים, פופ, פופ

מרפסת שתילה עם זרעים

עונת החורף העיקרית כבר כאן. הכל לבן ונראה קצת הרוס בקור. אז עכשיו הוא הזמן המושלם לשקול איזה סוג של מרפסת שתילה אתה רוצה להיות בעונה הבאה.

אם אתה חושב שזה דרך טוב, יהיה לך מרפסת נפלא שתילה עבור כל שלוש העונות.

למעשה, עבור כמה זנים הוא הזמן הגבוה ביותר. כי הם צריכים להיות נטועים כבר בינואר. אז אנחנו מגיעים לעבודה.

אתה צריך את זה עבור המרפסת שתילה

מרפסת פרחים תיבות צמח
ראשית, היית צריך למיין את הזרעים שאתה צריך. עדיף לבחור זנים כי הם ממוצא מקומי או הוכיחו להרוס את המערכת האקולוגית שלך. החשוב מכל, אלה הם מגוון מקומי ספציפי.

אז היית צריך למצוא מכולות צמחים כאלה, אשר תצטרך היטב עבור השתילה. ההמלצה שלנו כאן היא כי ניתן גם להשתמש צנצנות שימור. הם יעשו שימוש חוזר בסחורות בדרך זו.

זה יהיה נטיעת בר קיימא באמת

מרפסת קופסאות מודול לבן - -

קבל הקרקע הקרקע במקום השלישי. אם זה באיכות טובה, אז בטווח הארוך תוכלו לחלוטין או מאוד להציל את הסרת עשבים שוטים. אז תוכל ליהנות לאחר המאמץ הראשון במרפסת נטיעת אז רק את התוצאות הגדולות. זה שווה את זה, נכון?

פטריות הוא בשום אופן לא חובה עבור נטיעה איכותית, אבל זה יכול להיות שימושי למדי. אם אתה משתמש בו, תוכל להגן על הצמחים שלך עקב התקפות דוחה לא נעים.

אטומיזר מים הוא גם משהו הכרחי לחלוטין עבור המרפסת נטיעה

קל טיפול מרפסת צמחים בשרניים זה יקל על המים הפרחים ולטפל בהם נגד מחלות שונות. יתר על כן, קצת רדיד אלומיניום יכול להיות מאוד שימושי במרפסת שתילה. זה מכסה את הזרעים בקרקע ומגן עליהם מפני השפעות חיצוניות שונות.

הזרעים

פרוח, פרוח, סולם, פרוח, הסיר, מקורה, צמחים

עכשיו אנחנו באים להביא את הזרעים לתוך האדמה. קרא בדיוק את ההוראות על האריזה. אתה צריך לבדוק היטב אם הזרעים שנבחרו צריך השמש לגדול או לא. לאחר זריעה, אתה צריך להשקות את האדמה ואת הזרעים שוב.

פסים סגולים

קל טיפול מרפסת צמחים סגול פרחים

מכסים את המכלים עם רדיד שקוף. אז תוכלו להשיג אפקט החממה מסוימים. בשלב זה, הפטריות הן חשובות מאוד. על ידי משחק בשלב זה של נטיעת המרפסת, הצמחים מוגנים מכל התפתחות והרס מזיקים. בשלב זה אתה יכול לשבור את הסכל עם מסמר. אם אתה לא עושה את זה, אז עדיף לפתוח את הסכל כל כמה ימים על זרעים וקרקע כדי לקחת נשימה. עד הנביטה, הזרעים יכול להיות חשוף באור שמש ישיר. אחרי זה, זה לא מומלץ, כי זה יכול להיות שהם שורפים.

מתי יזרעו הזרעים?

מרפסת, פרחים, כפרי, בחוץ, רצפות, עץ

הנביטה של ​​הזרעים הוא שלב מאוד צפוי בחוסר סבלנות במרפסת שתילה. יש בו קסם. אתה כבר יכול לקרוא על האריזה אחרי כמה זמן זה יקרה. אבל בהתאם לטמפרטורה, לחות וגורמים אחרים, התקופה עשויה להשתנות.

השלב של מרפסת שתילה לאחר נביטה

מרפסת קופסאות שולחן עגול שולחן קפה מתקפל

בשלב זה, הסרט ניתן להסיר. אבל להיזהר, במיוחד אם הזרעים כבר מכוסה במשך זמן רב. זה צריך להיעשות בעדינות רבה לאט. זה צריך לקרות בצורה הטובה ביותר באור, אבל עדיין בקרני שמש ישירה.

כמו כן, הליהוק חייב להיות זהיר מאוד. או זה חייב להיעשות על ידי nebulizer, אבל רק על קצה של מיכל פרחים. לטפל טוב של השלב הזה אז אתה לא להרוס את כל מה שעשית במרפסת שתילה עד כה.

הפיצו את הזרעים

פרחים, שתול, פרחים

אתה צריך הרבה סבלנות בשלב זה של שתילת המרפסת. בעדינות לסחוט את כלי להפריד את המצע. אתה יכול גם לעזור עם סכו"ם. אם אתה רוצה להפיץ את הזרעים על שטח גדול יותר, ולאחר מכן להמשיך כדלקמן:

מניחים את הקרקע השתילה על נייר או משטח אחר, לשפשף ויוצקים קלות.

לטפל טוב של הזרע

קל טיפול מרפסת צמחים מעקה קיר תפאורה

עכשיו הגענו כבר לשלב האחרון של נטיעת המרפסת. אתה צריך מים באופן קבוע, אבל לא יותר מדי. ריסוס עם פטריות כל כמה ימים.

תהנה את התוצאות בכל עונות השנה!

    פרוח, שתול, מרפסת, איטלקי

לגדל פירות אקזוטיים בעציץ   פרח כתום כתום כתום

  אזור ישיבה נעים מול המרפסת

צמחים מרפסת מרפסת עגול שולחן קפה כסאות

  כיסויי פרחים עליזים, סרוגיםקל טיפול מרפסת צמחים סרוגים מכסה צבעוני

לקשט את תיבת הפרחים עם סלעים

קל טיפול מרפסת צמחים דשא ירוק

תוצרת בית, לוחות עץ תלויים כמו מדפים

קל טיפול מרפסת צמחים תלויים לוחות עץ

עציצים וקופסה כפריים במרפסת

קל טיפול מרפסת מרפסת עץ עץ כפרי