צמחים בשרניים בחוץ – hardy ואקזוטי

אם אתה כבר קורא את המאמר הזה, זה אומר - אתה אוהד עסיסי או רוצה ללמוד עוד משהו על היופי הייחודי של צמחים אלה בפרט. אנחנו במשרד המערכת מצפים לראות אותך כאן. הנה אתה צודק, כי בסדרה של מאמרים מעניינים אנו מדווחים על בשרניים שונים המאפיינים שלהם, לתת לך עצות טיפוליות יעזור לך לגדל צמחים אלה בבית או בחוץ בגינה. באתר שלנו תוכלו למצוא רעיונות דקו יצירתי עם בשרניים ועצות כיצד בהצלחה ליצור טרריום בבית שלך או גן רוק בחוץ. על העסיסי עבור בבית אתה יכול גם ללמוד הרבה כאן. היום, אנחנו לוקחים מקרוב קבוצה אחרת של צמחים אלה - בשרניים עבור בחוץ.

 עסיסי בחוץ לקשט את הגן ולתת לו מגע אקזוטי

מינים עסיסיים לגן רעיונות יצירתיים קישוט

בחוץ, מומלץ לשתול מינים רב שנתיים של הישרדות מושלמת. בין מינים עסיסיים רבים, יש כאלה שהם בהחלט hardy. כמו כל האחרים, אלה בשרניים הם גם קל לטפל. הצמחים במקור הגיעו מן האזורים הסובטרופיים, שם הוא הרבה יותר חם משלנו, והם פיתחו איחסון טוב.

יש להם עלים בשרניים וגבעולים עבים איפה הם באופן מושלם לאחסן מים בקלות לשרוד תקופות ארוכות של בצורת. עסיסי כמו במקומות שטופי שמש בחוץ, שבו הקרקע מנוקז היטב. אם אתה שם את האקזוטיים האלה ישירות לתוך הגן ולעשות קבוצות של בשרניים שם, היית מציגים מגע אקזוטי חזק לאזור החיצוני שלך. ללא תשומת לב רבה או מאמץ, בחוץ עסיסי יהיה לחדד את המראה בגינה שלך ולהפוך את כל השטח בחוץ נראה אפילו יותר אטרקטיבי.

טיפ שלנו: שמור על השקיה, כי הצמחים אקזוטיים עבות עלים בקושי יכול לסבול יותר מדי רטוב.

 "הדרוזים" הטיפוסיים פולשים לגנים הגרמניים

מינים עסיסיים עבור אגבה וחצץ בחוץ
צמחים בשרניים גדלים בגנים גרמניים

הרדי בשרניים הם הקלאסי בכל גן ים תיכוני. כאן איתנו "הדרומיים" הטיפוסיים האלה יכולים לשרוד היטב מתחת למפעלי הגן בחורף מושלג. אתה לא צריך לנקות את השכבה העבה של שלג במהלך חודשי החורף הקרים, כי זה משרת את בשרני כמו שכבת מגן. אבל הגשם ואת לח לא עושים את הצמחים היטב. בחר מקום מוגן, אולי הפונה דרומה לגבעה עבור זה, ובכך ליצור את התנאים הטובים ביותר עבור פיתוח נוסף שלהם.

 עצות טיפול עבור כל מיני עסיסיים דומים

בשרניים בגן גן הגן עשוי אבנים

 אם אתה יודע את אלה היטב, ייתכן שלא יהיו לך בעיות עם הטיפול של צמחים אלה אקזוטיים

אצ'ברייה עסיסית לתת לגן מראה מסוגנן5 המועדפים שלנו בקרב בשרניים hardy עבור בחוץ

כדי להשלים את התמונה, בואו להציג בקצרה את העצים בחוץ פופולרי תחת. זה לא רק על התרנגולת שומן ידוע שורש הבית אטרקטיבי. בחרנו סוגים אחרים ורוצים לכוון את העניין שלך מיד.

Echeveria

אלה הם צמחים ירוקי עד יבש שמקורם במקסיקו. השמות שלהם נוצרו על ידי המאייר והמאייר המקסיקני Atanasio Echeverria y Godoy. הצמחים יוצרים שושלות עלים, עם עלים עבים, לעתים קרובות ללא גזע. הפרחים שלהם הם לוכדי עיניים אמיתיים, בעיקר ורוד, אדום, כתום או צהוב. ישנם כיום מינים echeveria כי הם hardy ו מותאמים מזג האוויר החורף קר באירופה.

אצ'בריה היא צמחים אקזוטיים בעלי עלים עבים, הקוראים את הקור

עסיסייה בגינה

Sedum

ברחבי העולם, כ 420 מינים סדום ידועים, אצלנו אלה צמחים עבים עבות נקראים עדיין תרנגולות שמנות או stonecrop. אלה הם צמחים עסיסיים קשים המעטרים גנים גרמניים רבים בכל קיץ.

מינים של שזיף הם חלק בלתי נפרד מן הגנים הגרמניים

בסדום עסיסי בגן עם אבנים

תגבה

אגאבים הם צמחים עסיסיים המושכים את העין הצומחים בתוך הבית בסירים ומחוצה להם בעציצים או ישירות באדמת הגן. במקור הם באו מאזורי המדבר של אמריקה. יותר מ -200 מינים ידועים ברחבי העולם. כולם מתבלטים בעיקר בגלל העלים הססגוניים שלהם, בצבע חרב, בצבע ירוק. עם זאת, ישנם מינים של agaves שבו העלים כחלחל ירוק יש פסים לבנים. שינוי צבע זה משפר את האפקט הדקורטיבי של אלה בשרניים. הצמחים לאחסן מספיק מים בעלים שלהם לשרוד כל העונה היבשה בקלות ובקלות. אנחנו מגדלים כמה מינים קשים. בחוץ בגינה הם חייבים להיות נטועים במצע סחוט היטב מזין-עני. עבור אלה exotics כדי שינה טוב איתנו, הם זקוקים רבעוני חורף מוגן היטב או חייב להיות מוגן מפני מזג האוויר החורף קפוא בצפון אירופה בחוץ.

את החרב בצורת עלים ירוקים של agave הם מיד מורגש

עסיסי agave בגן עציצים לקשט את המדרגות

אגס עוקצני (Opuntia)

אחרון חביב, נראה לך שני קקטוסים שיהפכו את הגינה שלך נראית אפילו יותר אקזוטי. Opuntie ידוע גם בשם קקטוס אגס Prickly. במקור, המפעל מגיע מצפון ודרום אמריקה, שם הוא מותאם לתנודות טמפרטורות שונות. באירופה, הקקטוס התיישב בדרום הים התיכון, אבל הוא נמצא גם במדינה שלנו. ישנם מינים כי הם hardy והוא יכול לעמוד הקור החורף קר באזורים שלנו, אבל באופן עקרוני, מינים קקטוס זה צריך שינה במצב מוגן. האגס הדוקרני מעטר את הגנים מתחילת האביב, שם הוא משגשג בטמפרטורות מעל 10 מעלות צלזיוס. האגס עוקצני יכול להגיע לגובה עצום של 5 מ 'והוא בהחלט יכול להפוך לוכד את העין באזור חוצות שלך. אבל היזהרו! יש לו קוצים יפים אך מסוכנים! הפרחים שלה הם יפה להפליא ועדין, בדרך כלל צהוב, ורוד וכתום בצבע.

 אגס עוקצני - התופס המושלם בגינה

מינים עסיסיים עבור קקטוס אגס עוקצני

קקטוס חבית

הבא הבא עם קוצים הוא קקטוס הכדור, הידוע בכינויו המושב החמות או המושב של חמות. הקקטוס אוהב מקום בהיר ושטוף שמש בגינה, אור השמש הישיר טוב לו. רק בחורף עושה את הצורך אקזוטי מקום קריר שבו הטמפרטורה היא סביב 10 מעלות. בתחילת עונת החורף הקרה מתחילה תקופת המנוחה שלה, אז אתה צריך להפסיק את הליהוק ו דשן. קקטוס הכדור נחשב קל לטפל, גם למתחילים בגינון זה מתאים.

הפוך את הגן שלך מעניין ומגוון ככל האפשר

כדי לגדל בשרניים עבור קקטוסים כדור חוצות

הפוך את הגן שלך מעניין ומגוון ככל האפשר, עם בשרניים בשרניים

בשרני בגן צבר אגס בסיר

 צמחים בשרניים הם בדרך כלל צמחים אקספרסיביים ו hardy

עסיסי בגינה echeveria

העלים הבשרניים שלהם הם ירוקים ברובם, אך ייתכן שיש להם צבע שונה

בשרניים בגן מביאים מנה של אקזוטיות

 העציצים בחוץ יכולים להיות נטועים בנפרד או בקבוצות

מינים עסיסיים שניתן לגדל בגינה

בשני המקרים, הם תמיד מדהימים מאוד

עסיסי עבור אגבה בחוץ

 חזק, hardy ו eyecatching!

מינים עסיסיים בחוץ לייפות את הכניסה

 גלה את עולם אינסופי של בשרניים!

אבנים מינים Succulent ומכלים צמחים מסוגנן לייפות את הגן

מיני דקו רעיונות מיובשים עם צמחים לשימוש חיצוני

מינים עסיסיים של צמחים צמחיים שבילי חצץ

 

קישוט בשרניים עם אבנים בחוץ

יצירת בשרניים עבור סלעים בחוץ לקשט עם בשרניים