10 רעיונות יפנית קישוט כדי לספק את הדירה שלנו בסגנון זן

בונסאי עץ יפנית קישוט רעיונות המניע זן בסגנון המקורי

10 צעדים כדי להגדיר את הדירה בסגנון זן - רעיונות קישוט יפנית

כיום זה מאוד מתיש וקשה למצוא שקט ושלווה בחיים, ולכן אחת האפשרויות היחידות היא ליצור מקום של שלום ונוחות בבית. זו הסיבה מדוע העקרונות היפניים הפכו למגמה מובילה בעיצוב פנים.

אבל מה המשמעות של זן באמת? ביפנית, זן מתייחס למדיטציה. בעיצוב פנים זה משקף איזון, הרמוניה והרפיה. למרות זן הוא לא סגנון העיצוב הנכון, יש לו ספר של חוקים נוקשים. זה קשור לעתים קרובות עם מינימליזם, עם הפשטות ואת טוהר השורות. זה יותר של דרך לארגן את הבית שלך ליצור אווירה לשכוח את הלחצים ואת זנים של עבודה במשרד היומי. תחשוב על 10 צעדים פשוטים אלה כדי להגדיר את הבית לחלוטין Zen.

10 רעיונות דקו יפנית לצייד את הדירה שלנו בסגנון זן

סגנון דון היפני דקו רעיונות עיצוב דקו - -
 א עיצוב זן עוסק בגוונים רכים כגון לבן, אפור, גוון בז 'או ורוד-בז', אשר יש להם את הכוח לעורר תחושה של רגיעה ושקט. ההרמוניה הכרומטית בין האלמנטים השונים חשובה לא פחות מההמשכיות החזותית בין קירות, רהיטים ורצפות. כדי לכלול קווי מתאר בחדר מונוכרום, אתה תמיד יכול לבחור לשלב צבע דומיננטי עם פריטים תואמים וטקסטיל מרקם כגון צבע לבן עם moleskin או בצבע בז 'עם סיסם. כדי ליצור מגוון של צבעים וצורות, שלב שני צבעים תואמים או ניסוי עם הניואנסים השונים של הצבע האהוב עליך.

נוף יפה לגינה מחדר השינה, המעוצב בסגנון זן

לבן היפנים עיצוב רעיונות ריהוט בסגנון זן נעים

 ב הפרקט הוא תמיד הימור בטוח, כמו גם כל ריצוף עץ מוצק. לבן, אפרפר או כל פרקט בלכה בהירות מעודן במיוחד, אבל אתה יכול גם לבחור פרקט צבעוני. ציפוי הרצפה יכול גם ליצור אווירה מודרנית נעימה בדירה או בעליית הגג. שטיחי צמר מציעים תחושה אמיתית של נוחות אך דורשים רמה גבוהה יותר של תחזוקה. עם זאת, אם אתה בוחר שטיח, אתה יכול לחדד קישוט זן שלך ולשפר את התחושה של החדר על ידי שילוב של כמה שטיחים צמר שונים יחד. שוב לשים לב כי צבע השטיח צריך להתאים את צבע הרצפה.

 מיטת אפיריון נוחה בחדר השינה - אביזרים מעץ כהה

קישוט יפנית רעיונות ריהוט שטוח שמים המיטה ריצוף שחור ג חומרים צריכים כמובן לדבוק באותו כלל. אחד האלמנטים החיוניים של עיטור זן שלך הם וילונות המספקים את רמת האינטימיות. לטפל בהם בצורה מיוחדת ולהשתמש טקסטיל טבעיים כגון פשתן או צמר ולארגן אותם בסגנון בחדר. עבור אווירה אמנותית יותר, לשלב אותם עם תריסים המסדירים את האור. שימו לב מיוחדת למערכת ההידוק.

פשטות ונעימות על מרפסת השמש - רעיון קישוט יפני

עיצוב יפנית רעיונות שטוח זן בסגנון מרפסת השמש

4 לאווירה נינוחה, החליפו את האורות הבוהקים עם נרות מרגיעים מהטבע. הימנע אור ישיר חזק מן התקרה לעשות שימוש בכל האפשרויות של ערבוב מנורת רצפה, פנס ועקיפין אורעבור חדר השינה, פמוטים מאוד נוח. אם אתה אוהב אור מתפזר, אתה יכול לבחור כמה נרות ריחני.

לבן השינה פנים בסגנון זן

עיצוב יפנית רעיונות שטוח זן סגנון השינה

5 העיצוב בסגנון זן מאופיין בקווים פשוטים ונקיים, המונע את הפרטים ואת קישוט עודף. הריהוט צריך להיות באיכות גבוהה עשוי מחומרים טבעיים. ריהוט האחסון (ארונות, ארונות בגדים, שולחנות שינוי) יכול להיות צבוע בצבעים חיים. כי חדר השינה הוא בדרך כלל החדר החשוב ביותר של פנים זן, הנה כמה הצעות ספציפיות עבור הרהיטים שלה:

- מניחים את המיטה ליד מקור האור ולהימנע מהחלל מול הדלת. גובה המיטה חייב להיות אחד שגורם לך להרגיש בנוח, אבל מיטות גבוהות (יותר מ 55 ס"מ) בדרך כלל להדגיש את תחושת הנוחות. בחר מיטה מרופדת עשוי עור או אחד עם ראש המיטה צבעוני.

- שמור על מצעים למינימום: השתמש צמר או שמיכה duuts ואתה לא להגזים במספר כריות דקורטיביים.

- שולחנות הלילה הם מאוד שימושי ואלמנט דקו מסוגנן. הקפד לבחור שולחן ליד המיטה שמתאים היטב עם פנים השינה.

- עבור פינת קריאה, לבחור כורסה פשוטה לשים לב הקווים הפשוטים של הרהיטים.

עבור הקישוט הקיר אותו כלל ריהוט חל: פשטות

יפנית רעיונות עיצוב שטוח זן סגנון פשטות פינת אוכל

6 לקישוט הקיר אותו כלל ריהוט חל: פשטות. הימנע איסוף תמונות או תמונות ולשמור רק את אלה שאתה הכי אוהב. עבור ספרייה ביתית הרמונית ומדרגה ראשונה, מכסים את כל הספרים בנייר מונוכרום.

שמנים אתריים הם אחת הדרכים למלא את החדר שלך עם ניחוחות טריים

יפנית עיצוב רעיונות שטוח זן בסגנון נרות דבורים טעמים

7. תרסיס תוצרת בית עבור מצעים או דבורים נרות ושמנים אתריים הם כמה דרכים למלא את החדר שלך עם ניחוחות טריים, כי לא רק להרגיע אותך כשאתה ישן, אבל גם נראה בריא כאשר הגיע הזמן להתעורר.

כריות עור חומות כהות ושולחן זכוכית עגול קטן

עיצוב היפנים רעיונות זן שטוח בסגנון כסא עור כהה חום

8 מכשירים אלקטרוניים הם בדרך כלל מסיחים, ולכן הם אינם משתלבים היטב בבית בסגנון זן. עם זאת, אם אתה אוהב את הטלוויזיה בחדר השינה, ודא שהוא ממוקם באזור נפרד. הסתר את כל הפניות שלה וכבלים שיכולים לעוות את האווירה השלווה בכל החדר.

בונסאי עצים תלויים terariums הם בחירה טובה

עיצוב היפנים רעיונות שטוח זן בסגנון צמחים מרגיעים

9 הצמחים יש השפעה מרגיעה בגלל הצבעים הירוק שלהם כי הם מייצרים חמצן.הימנע פרחים הזקוקים לטיפול מיוחד. לדוגמה, עצי בונסאי ותליית טרנוריום הם בחירה טובה.

פנים מסוגנן בסגנון זן - בנייה מעץ

עיצוב יפנית רעיונות שטוח בסגנון זן הפשטות

10 שמור את אביזרי הרהיטים למינימום. הסר את הפריטים מיותרים מיותרים ולשמור רק מה שאתה צריך, אבל אל תהססו להוסיף פריטים ייתן לך נוחות נוספת.

          שרפרפים-נוח כריות מרובע כהה רומנטי-בסגנון יפני-דקו