קישוט חג המולד המודרני – 2017: חזרה לערכים האמיתיים של הפסטיבל

תחילת נובמבר הוא זמן נהדר להתכונן חג המולד קישוטים. רעיונות קישוט פשוט אופנתי במיוחד בשנת 2017. מעצבי פנים מקצועיים מעודדים אותנו להשתמש אביזרים ביתיים ואביזרים עבור קישוטים לחג המולד. בסגנון זה הם גם הרעיונות שאנחנו רוצים להראות לך למטה.

יומן ההרפתקה המקורי יכול לשמש גם קישוט חג המולד הגדול

קישוט חג המולד פשוט מאוד

קישוט חג המולד שמזכיר לנו את משמעות החגיגה

העיצוב המפואר של הערים שלנו ובתים, פרסומות מסחריות ומתנות לפעמים לקחת אותנו מן הרעיון המרכזי של חג המולד. שוב השנה, אנשים רבים מרגישים צורך לחזור לערכים אותנטיים של הפסטיבל.

מודרניים הם חג המולד DIY קישוט רעיונות כי ניתן להכין יחד עם כל המשפחה.
בנוסף, את המצגת של הסמלים המסורתיים הקשורים חג המולד הוא די מעודכן באופן מודרני.

עץ חג המולד כזה יהיה אידיאלי לכתיבה לתוך עיצוב וינטאג '

לבן קישוט עץ חג המולד
עץ חג מולד אחר

עץ חג המולד הוא כמו תמיד נושא גדול. אך לעתים קרובות אנו מגלים זאת בטפסים מקוריים. פופולרי במיוחד הוא עיצוב הקיר עם תמונות או תכשיטים, אשר מהווים את הדמות של עץ חג המולד. רעיון זה מועבר גם לעיצוב החלון. רעיונות כאלה מתאימים דירות מודרניות מינימליסטי שבו היא מסרבת להביא את עץ חג המולד המסורתי. כזה קישוט חג המולד הוא כמובן מתאים במיוחד מנקודת מבט סביבתית, אם תחליט upcycling.

קישוט חג המולד DIY הוא מקבל יותר ויותר הנוכחי

דיי מבריק בקבוקים חג המולד קישוט

זר

Garlands יכול להיות מאוד מתוחכם, כמו גם מדהים ומדהים. בשנת הטופס הראשון הם בשנת 2017 כמו קישוט חג המולד סופר פופולרי. הם יכולים להיווצר מחומרים שונים. לדוגמה, נייר מבריק בד משובח נבחרים לעתים קרובות מסיבות מעשיות. Garlands מעוצבים גם מן המתנות של הטבע, כגון בלוטים. הם פופולריים במיוחד כמו קישוט החלון.

הפוך את השולחן למרכז של המפלגה דרך קישוטים לחג המולד

שולחן חגיגי כמו קישוט חג המולד הדגשעיצוב חגיגי של מדפים ושולחנות

השנה, זה פופולרי במיוחד כדי להפוך את שולחן האוכל או את המדפים אחסון סוג של גולת הכותרת של קישוט חג המולד. זה נעשה על ידי התמקדות בהם בתכנון. שאר הדירה מעוטרת אז בדיסקרטיות.
האסטרטגיות שונות מאוד, אבל דבר אחד הוא מאוד הירך: אתה לקשט אזורים אלה בסגנון שונה עיצוב משפטי. לדוגמה, בדירות מינימליסטי עבור קישוט השולחן, אתה יכול לבחור עיצוב מדהים עם מתנות של הטבע או אביזרי יוקרה. גישה זו יש יתרונות רבים. מצד אחד, הוא הופך את אווירת הדירה באמצעות תפאורה אקלקטית זו. מאידך גיסא, יש גם עלייה מסוימת ברמת הבולטות בסגנונות השונים. בתוך זה, את הטבלה המולד ואזורים מסוימים אחרים הופכים את הדגש חזותי. זה נותן לך מצב רוח חגיגי ייחודי בבית.

להפיץ מצב רוח עליז עם רעיונות פשוטים ומסורתיים!

עיצוב גינה חג המולד קישוט

הערכים הפנימיים

חוט משותף בין כל הרעיונות האלה היא שהם פונים אל הרגשות של האנשים. עיטור חג המולד צריך כרגע ללכת מעבר חזותי ולהעביר את התושבים ואת מצב הרוח שלהם משהו חיובי. את מצב הרוח עליז צריך להיווצר על ידי עבודה יחד, לפרש את הסמלים המוכר דרך נקודת המבט שלך ואת לזכור את הערכים האמיתיים של הפסטיבל.

כאן בחרת עיצוב שולחן מפואר

רעיונות עבור עיצוב השולחן חג המולד

זה עץ חג המולד אידיאלי עבור עיצוב מינימליסטי של הדירה

עץ חג המולד מינימליסטי

כמה רעיונות מסורתיים חג המולד קישוט תמיד מעודכן

מסורתית, מותרות, חג המולד, קישוטים, נרות

 

אז אתה יכול להביא את עץ חג המולד לקיר

עיצוב קיר חג המולד

רוח המשפחה והאנושות נכנסים לחג המולד

יחד עם קישוט חג המולד המשפחה