ייחודי לקשט רעיונות וטיפים למסיבות האביב

אביב schmuk רעיונות דקו עבור צד הנושא נייר

רעיונות דקו מקסים למסיבת האביב שלך

 

אני לא יודע עלייך, אבל ההבטחה למזג אוויר חם והפרחים החדשים נתנה לי הרגשה מדהימה. אני אוהב את המצבים שבהם האמנות והבידור נפגשים. בגלל זה אני אוהב לכתוב על אלה ייחודיים רעיונות קישוט וטיפים למסיבות.

היום אני מראה לכם אוסף שייתן לכם השראה לאוכל, לקישוט ולריחות. זה בהחלט יהיה להרשים את האורחים בביקור הבא.

ביליתי קצת זמן ב 2104 לחקור את כוחם של צבעים פסטל. הייתי כל כך מרוצה לראות את הרעיונות עצמם הם אופנתיים, אשר נשלט על ידי ניואנסים בהירים. אל תחשוב כי גוונים של קשת הם רק הנוכחי בקיץ. מעז להיות קורן, בדיוק כמו הצבעים בחוץ באביב.

קישוט אביב המפלגה

בואו נתחיל עם קישוט מסיבת האביב, מה שעושה רושם עמוק. אלה פרי בלונים DIY הם קלים לביצוע. הרעיון מגיע בריטני ווטסון Jepsen. אתה צריך להחליט על גודל חיובי מבחינה אסטרטגית ולאחר מכן אתה יכול לספק אותם על גיליונות נייר.

 

טיפים שימושיים עבור קישוט ואוכל נושאיות במסיבת האביב

דקו רעיונות עבור המפלגה בלונים המפלגה
 

פרחים לא נכונים אותיות עץ ללכת דרך ארוכה כאשר נעשה שימוש. מכאן אפשר ליצור את זה נפלא Wallflowers האביב הירשם כי מצאתי על הבמה בלגן יפה. עכשיו הגיע הזמן להביע את הצהרת האהבה שלך לעונה החדשה. סימן זה מייצג את עיטור המפלגה המושלם.האפקט שלה הוא פעמיים נחמד כאשר הוא ממוקם על האח האח.

DIY קישוט האביב רעיונות

קישוטי דקור לקישוט מוטיבים פרחוניים

אתה יכול גם לעשות הצהרה חזקה באמצעות חתיכת קישוט קטן יותר. דוגמה לכך היא פיסה מרכזית זו על ידי מלאני מ אתה Fave שלי. לדוגמה, להשתמש בעוגה ממוסגרת לעמוד כמו סיר ולא להיות ביישן עם צבע הפרחים. [מצא הדרכה מלאה ב- Julep]

לעשות חתיכת דקו לאביב

דקו רעיונות באביב מוטיבים אגרטלאחת המגמות העיקריות של היום היא עיטור של אבנים ומינרלים.זו דרך מצוינת לחגוג את נפלאות הטבע. מרכז זה מציג את העיטור לרמה חדשה בסגנון מעורב כפרי-מודרני שהוצג על הפלטפורמה הירוק חתונה נעליים. עמודי האגאטה שולבו בקישוט. פרוסות של אותו חומר הם אידיאליים coasters של נרות ריחני.

רעיונות לקשט עם אבנים ומינרלים

דקו רעיונות עם אבנים ומינרלים באביב המפלגה

האם יש לך את הו ג'וי! נראה עבור אוסף היעד? היא עוצבה על ידי ג 'ו צ' ו והיא incredibly חי. הוא כולל גוונים כגון צהוב, כתום וטורקיז. להלן כמה פריטים מפתח זה ואת קל לעשות טבלה קונפטי השולחן. קונפטי ודבק נקודות לעשות ציוד מצחיק.

קונפי שולחן רץ

אביב דקו קונפטי שולחן רץ

משקאות חגיגיים ומזון לאביב

המעצב הנ"ל ג'וי צ'ו, כפי שאמרתי, יצר אוסף גדול. הוא הציג אותם לאחרונה למסיבת אביב. שם הוא הציע לאורחיו לקשט קישוט ואוכל טעים.

וכך אנו מגיעים לנושא הבא: האוכל!

קחו מאכלים טריים וצבעוניים רבים ולהציג אותם בסגנון.

תמונות מרתקות רבות ניתן למצוא על וידאו על Oh Joy!

אוכל טריים וצבעוניים במסיבה

קישוט גן צד קישוט פרחים צבע

עם פרחים טריים ומוצרים כי הם בכל מקום, הטבע נראה לחגוג את העושר הטבעי שלה. אתה לא צריך לשמור על המרכיבים טעים עבור המשקאות, כגון לימונים וליים. האם אתה אוהב את מה שאתה רואה להלן? תמונה זו להלן כוללת כמה פרטי המפלגה של רעיונות הבידור החדש של תפוחי אדמה. זה מסכם מתכון טעים ממוסקבה Mule. האם אתה רוצה מידע נוסף? תסתכל על סגנונות קמיל!

הכינו משקאות טעימים

באביב מסיבת משקאות דקו

הנה כמה רעיונות למזון, אשר יש טעם נהדר. מה עם אספרגוס מטוגן עם מיץ לימון? אני אוהב את המבט המשולש של המנה הזאת מקראטה & חבית כי אתה יכול לראות להלן.

אספרגוס קלוי עם מיץ לימון

האביב ארגון ארגון המזון

ההשפעה נובעת תהליך זיגוג מרובים.

כמובן שאנחנו לא צריכים לשכוח את הקינוח! האם אתה מחפש דרך מצוינת להוסיף צבע לעוגה שלך? השתמש להתפורר. אתה יכול להסתכל על ההוראות במאמר זה כאן. כאן תוכלו למצוא את הטכניקות הטובות ביותר.

הכינו את הקינוח

באביב, ארגון, אוכל, פאי

לפעמים מחווה קטנה יכולה לעשות הבדל גדול כשמדובר קישוט. אם אתה אופים את העוגה בעצמך או לקנות את זה, זה תלוי קישוט. קונפטי כמה מהר להביא את העוגה שלך לרמה גבוהה מאוד. [לפי Mirror80]

רעיונות לקשט עם קונפטי

מסיבת האביב קישוט

זה נראה נהדר בא מתוך תמונה שנכללה במאמר עיצוב פסט. המפעל אכיל על העוגה עושה הבדל גדול, אתה לא חושב? הכל בעיצוב שלהם צורח לאביב.

עוגה עם מוטיבים באביב

האביב צד ארגון לאכול פאי צבעוני

שמועות אביב המפלגה

האם אנחנו רוצים לסיים את המאמר שלנו עם הנושא הזה? אנחנו יכולים להוסיף כמה רעיונות באביב המפלגה כי יוסיף מצב רוח חגיגי. מכאן אתה יכול למעשה לעשות משחק שבו כל האורחים יכולים להשתתף. כל אורח יכול ליצור שרשרת עם צורות וגדלים שונים. בני נוער וילדים קטנים ישמחו במיוחד על כך.

לעשות שרשראות

האביב צד שרשרת קשת

כמה נחמד התמונה הבאה, המייצגת עוגת לימון עם אזוביון! למעשה, אתה לא צריך לאפות, אבל ליצור קבוצת לימונים לקשט אותם עם כמה צמחים. אלה רעיונות גדולים אחרים ניתן למצוא על Revelry עדין.

תכשיטים עשויים לימון ולבנדר

באביב, דקו, רעיונות, תכשיטים, לימון, אזוביון

מצאנו גם את החול הצבעוני הזה שם כרעיון. החלקים במרכז להגיע לרמה חדשה, גבוהה יותר. החלק המרכזי הוא אוסף של חלקים לקחת.

רעיונות לקשט עם חול צבעוני

האביב צד דקו תכשיטי חול

אני מחכה בחוסר סבלנות למסיבת האביב הבאה! אני מקווה שיש לי מניע אותך על ידי תרומתו של היום מדי!