ביצוע נעליים עצמך – רעיונות DIY חכם עבור נעלי הקיץ שלך

האם אתה מוצא את נעלי הקיץ שלך קצת משעמם? אתה רוצה משהו חדש? כן, כמובן, יש כל כך הרבה עיצובים נעליים זמין בשוק. אבל אם אתה לא רוצה להיפרד סנדלים הישן שלך או ballerinas, יש לנו כמה רעיונות DIY חכם שאתה בהחלט יכול להפיק תועלת. אתה צריך כלים פשוטים כמה פריטים דקורטיביים כי אתה יכול בקלות למצוא בחנות מלאכה שלך. אבל מעל לכל, אתה צריך קצת דמיון וכישורים יד בהצלחה להשלים את פרוייקט הנעל שלך.

איך לעשות נעליים עצמך

הנעליים עצמן להפוך סנדלים עור tassels

נתחיל עם הרעיון הראשון. כפי שכבר ראיתם, אלה הם עור יפה tassels כי אתה יכול לעשות את עצמך. כאן תוכלו למצוא את ההוראות של Infamous. זוג מספריים, דבק ופיסות עור הם הדברים היחידים שתצטרך לעשות.

בלרינות יעילות בלכה שחורה

הנעליים עצמן הופכות את שרשרת הכסף לכה שחורה
אם אתה רוצה לתבל את balerinas לכה שחורה שלך כראוי, ואז לשים שרשראות כסף יהיה דרך מצוינת לעשות את זה. עיין במדריך התמונות שלהלן. החומרים הדרושים במקרה זה הם שוב מספריים ודבק, מברשות, שרשראות רצויות רצועה דקה של עור. כתוספת, אתה יכול גם להוסיף rhinestones, תלוי כמה רחוק אתה רוצה ללכת.

לקבלת מבט רטרו עדין, לקבל את עצמך תרסיס בצבע זהב בעזרת סטנסילים נייר לקשט את נעלי העור שלך עם לב מבריק אופנתי. כמובן, אתה יכול לאלתר ולקחת כסף או נחושת במקום זהב. זה לגמרי תלוי בך.

מאמץ קטן והשפעה גדולה

נעליים להפוך את עצמך הצביע שטוח רטרו עיצוב זהב

רענן את נעלי הקיץ שלך עם גדילים עדינים!

נעליים עצמית נעלי קיץ שטוח פסיםזה נמשך בפשטות. עבור רעיון זה חכם להלן, אתה רק צריך צבע בד אחד של הבחירה שלך קלטת. רק תן לנעליים להתייבש לחלוטין במשך כ 24 שעות לאחר החלת צבע.

זה לא יכול להיות פשוט יותר

נעליים להפוך סרט אפור שחור אפור

וריאציה קלטת דבק עם תרסיס בצבע זהב

הנעליים עצמם לעשות תרסיס הזהב הזהוב

אם יש לך נעליים כאלה מתחת, עט ניאון הוא בדיוק מה שאתה צריך

נעליים להפוך את עצמם ballerinas אפור רקמה צבע ניאון

לייפות ballerinas הפטנט שלך עם מסמרות לטעמך. בהתאם לתלבושת אתה יכול להשתמש בזהב, כסף, נחושת או מסמרות צבעוניים. החיזוק הוא קל מאוד ומהיר כדי לעבור. פשוט לך!

כמה חומרים - תוצאה נהדרת

הנעליים עצמן מסמרות לכה שחורות

סיכות נוצצות נהדרות עבור קישוט נעליים

הנעליים עצמם לעשות סנדלים סיכות

משהו מפואר ממשיך עם אלה נעלי קיץ אלגנטיות שחור למטה. כאן אתה יכול לעשות רק פלאים עם פיסת תחרה זהובה, כמה אבני חן, דבק ועפרון. רק כמה צעדים אתה מקבל זוג נעליים חדשות מרתקים עם נפוח וזוהר.

שלב עם תיק נשים שיק להיות גאה היצירה שלך

נעליים עצמם להפוך ballerinas שחור נקודת הזהב נוצץ אבנים

כל הרעיונות האלה עבור קישוט הנעל שלך הם כמובן רק רמזים שאתה יכול לקחת כבסיס. אלה יכולים להיות המורחבת או השתנה לחלוטין. השתמש עצות מעשיות שלנו כהשראה וליצור את נעלי הקיץ שלך עצמך. בהצלחה!

רשת לבנה דקה תעשה את הבלרינות הלבנות שלך אפילו יותר עדינות

הנעליים עצמן מכינות בלרינות לבנות

עיצוב נעל, מנוקד, מנוקד לאניניסטים אמיתיים

נעליים לעשות בלרינות לבן מנוקד