אדריכלות מיכל: 5 מיכל יצירתיים ביותר בתים מאירופה

ארכיטקטורה מכולה מיכל מדהים בתים בבית מכולות

חיים במיכל: בתי מיכל יצירתיים מאירופה

 

זמנים חדשים הם שבירה עבור שוק הנדל"ן. ענף הבנייה הוא פורח ורבים רואים את הסיכוי להגיע הביתה שלהם בריבית הנוכחית נמוכה. אבל כאן התפתחה מגמה חדשה שהולכת ומתחזקת באיטיות אך בטוחה יותר ויותר: בית המכולה.

בגרמניה, בפרט, רבים לקשר מיכל מגורים עם מקלטים, אבל בתי מיכל הם הרבה יותר מאשר שטח בנוי במטרה לחיות כמוצא אחרון. בינתיים, גרסאות בית חלומות נבנות גם באירופה, המאופיינות ביצירתיות הייחודית שלהן, ויש להתייחס אליה כאל השראה לכל אדריכל, בעל בית מכולות או מי שרוצה להיות אחד. תנו לעצמכם להתרשם על ידי חמישה בתי מיכל יצירתי ביותר באירופה וללמוד על היתרונות שיש בית מיכל מה נדרש כדי להפוך מיכל משא הים פשוט לתוך בית מסוגנן.

אדריכלות מכולות

מיכל אדריכלות מיכל בתים לקנות בית מכולות
CG אדריכלים מייסון Crossbox Container אדריכלות מיכל בתים

פשוט מכולות הובלה ימית לתוך מרחב החיים שיק

הבסיס לכל מיכל מגורים הוא מיכל מתכת "עירום", המשמש בעולם להובלת הובלה ימית. מיכל בשימוש ניתן לרכוש בדרך כלל סביב 1000 יורו (ראו למשל https://www.containerbasis.de/20-fuss-container/), ובינתיים, חברות התמקדו במתן מודולים דיור המוגמר שכל אחד מהם בנפרד ניתן לחבר יחד.
אם מיכל המגורים מאוכלס באופן קבוע במקום אחד, נדרש "היתר בנייה" ברוב המקרים. מידע מפורט יותר ניתן לקבל מכל רשות בניין העירייה.

לחיות במיכל מכולות יוצא דופןארכיטקטורה קונבנציונאלי מיכל בתים מדהים בעולם

אם מיכל ים עצמי שנרכש הוא להפוך לבית חדש, אתה עדיין צריך כמה אנשי מקצוע, כגון חשמלאים או חימום וקבלני אנרגיה, כדי להבטיח כי הנחיות הנדרשות מבחינה משפטית ליצירת מרחב מחיה חדש יכול להיות נפגשו ואישר באמצעות מומחיות מקצועית. זה גם כמו באוהאוס, כדי להבטיח בטיחות, עבור מהנדס מבני, שימושי במיוחד אם קירות מיכל הים נלקחים ורצפות הוסיף. יציבות היא לא שאלה שהלקוח צריך להתמודד איתה, אלא חובה חובה, המעוגנת בחוק.

בנוסף, אתה חייב לצפות את העבודה הבאה אם ​​אתה גם רוצה להמיר מיכל הים לבית מיכל:

- מים עירוניים וביוב חיבורים
- חיבור לרשת החשמל
- חובה בגרמניה: בידוד תרמי אנרגיה
- התקנת חלון ודלת
- במידת הצורך, מתקני מדרגות
- חימום
- בניית מתקנים סניטריים
- הנחת כבלים חשמליים
- אם יש צורך, רירית תוכנן עם בידוד תרמי קירות הפנים, למשל על ידי גבס

ארכיטקטורה מכולה מיכל מדהים בתים לחיות במיכל

איכות חיים לכל תביעה

מיכל חי ניתן להרחיב ולהרחיב לפי הצורך. עם להיוצר להגמיש Fenstereinlässe, הסרת קירות צדדיים יש בכל ריבוי של שטח רצפה Wohncontainern גדול לצד זה, קטעי הגג מיכל לאפשר הקמת ריבוי של חי קומות מיכל עם מדרגות פנימיות קשורות. הדמיון אינו יודע גבולות, שכן חמשת בתי המכל היצירתי ביותר מאירופה יראו.

מטען תיבת בית מיכל בניין בתים מכולה

ארכיטקטורה מכולה דוגמאות מיכליות מדהימות

בתים מכולה סיאטל בתים Container

ודווקא כאן בתי המכולת מהווים אתגר אמיתי רבים אדריכל או מעצב פנים. מן הממדים מלבני מכולה יכול למעשה להעלות הרבה ואפילו ליצור מרחב חיים יוקרתי של כמה מאות מטרים רבועים. בין אם עם ברכה מול המכולות למגורים, עם מרפסת גדולה או גינת גג, כבית חד משפחתי או מש' מרובה, כבית גן או לאורחים החגים לאירוח החופשה, בקתות צוות תכליתית.
הם מציעים את היתרון של היכולת להיות מיושם בכל עת, כך שאף אחד לא קשור למקום בגלל בית. המעבר הוא משב רוח עם בית מכולה.
הביקוש עלות נמוכה מודולים דיור הולך וגדל, אדריכלים ויצרנים מתעשיית הנדל"ן מגלים מכולות לחיות לעצמם, את היצירתיות שלהם, וכמובן, המכירות. עם בית מיכל ובכך ליהנות הן חברות מענפים שונים, כמו גם אנשים בכל הגילאים שרוצים להיות תחום משלהם בתוך כמה שבועות בלבד, אשר הם לא צריכים להשקיע הרבה.

מיכל אדריכלות מיכל בתים מיכל לקנות בית

מיכל אדריכלות מיכל בתים מיכל בניית בית

מיכלי מגורים - 5 רעיונות יצירתיים ביותר החיים באירופה

מיכל 40 מטר עם אורך של 12.19 מטר, שישה שישה מכולות רגל עם אורך של 6,096 מטרים היו להרכיב בשוודיה לאחד 5 העליון של מיכלי החיים היצירתי ביותר. בקומה העליונה 32, 28 מטרים רבועים לספק שפע של מקום שינה ו רחצה. על המרפסת הסמוכה, תוכלו ליהנות מארוחת בוקר באחד מבנייני המגורים, ואילו בצד השני של בית המכולות תוכלו ליהנות מנוף פנורמי דרך חזית חלון מלאה.
ב בקתות צוות שש בקומת קרקע התחתונה מתוחות יחד לאורכם קירות צדדיים של ארבע מכולות המגורים המרכזיות הוסרו, כך חלל גדול נוצר, שממנה נכנס סעיפים בצד למטבח, לשירותי המשרדים אורח. שטח הקומה התחתונה הוא רק מתחת 90 ​​מטרים רבועים. החיצוני הוא לבוש עץ טבעי, אשר נותן את הבית מכולה קסם מסוגנן.

מיכל בית לקנות מיכל בתים אירופה מיכל מגורים

דוגמה מושלמת של עיצוב יצירתי וייחודי הוא בית מכולה המורכב של 18 מודולים חיים הפרושים על פני שלוש קומות, המציע מעל 400 מטרים רבועים של מרחב מחיה. זה בית הדגל מכולה מרשים עם עיני הספינה מסוגנן, אשר נותן לבית הזה סגנון ראוותני. על ידי הצמדת קביים תחת מכולות חי יתר, בנוסף חניה מקורה מקומות נוצרו. דלתות המיכל משמשות כמסכי פרטיות אינטליגנטיים על מרפסות. בניין דירות זה נמצא בלונדון.

קונטיינר האוס לונדון, אנגליה, בריטניה

ארכיטקטורה מכולה מיכל מדהים בתים מאירופה

נכס חלומי בלעדי למגורים תוכלו למצוא גם קפריסין. כאן, שלושה מיכלי מגורים 40 מטר היו מסודרים בטוב טעם על שתי קומות ויצר מרחב מחיה הכולל של כמעט 100 מטרים רבועים, אשר מחובר למרפסת ענק המפריד חזית זכוכית מהרצפה עד התקרה מן הפנים. משחק עם המיקום של המודולים החיים עושה את העיצוב של הבית החדש אתגר מיוחד מאוד נותן לכל מיכל הבית אופי אישי מאוד.

מיכל בתים מיכל בניין הבית

היצירה של אדריכלים ממדריד היא בית המכולות, אשר יש עיצוב חיצוני עם משטחים יורו ואפילו מצאה את דרכה לצ 'ילה כמו הדגשה חזותית. במערכת המודולרית, הבית תוכנן ומכלי הים היו מסודרים כך בית המכולה ניתן להרחיב לפי הצורך. הוא מורכב מחומרים למחזור בלבד תאים סולריים להפוך אותו לאחד מיכלי מגורים ידידותיים לסביבה ביותר נמצא כיום באירופה.

 

ארכיטקטורה מכולה מיכל מדהים בתים
ארכיטקטורה מכולה מיכל יוצא דופן בתים בניין בית משטחים

מיכל אדריכלי מיכל בתים בית משטחים

אדריכלים נועדו מופת עבור קנדי ​​שחיו באוסטריה ויש רצו הביתה במחיר נמוך, אשר יכולה להיות קרוב אליו כל רגע של הטבע בו זמנית להכיל ונוחות. המודולים חיים מכולה לאפשר עיצובים ייחודיים כי אפילו לשלב גגות גמלוני קלאסי, כל חדר יכול להיות ממוקם באופן אישי את המראה הכללי דרך פינות, תחזיות והזוויות נותן את הבית מגע אישי, כמו בית קונבנציונאלי בעיצוב ישר קלאסי קשה ויהיה יקר מאוד ליישם.

מיכל בתים בית מיכלי בתים אירופה