רעיונות המודרנית קארפורט של השנה – ערכת המרכבות

שמירה על רכב נקי ויבש לאורך כל השנה אפשרי רק עם מוסך. אבל אלטרנטיבה מודרנית למוסכים נקרא קרפורט, והוא אופנתי במשך שנים. בכל שנה, מוצגים מודלים ייחודיים רבים בעלי צורה ייחודית. לכן אנחנו רוצים להראות לך את מבחר גדול של חומרים ואת המבנים הפופולריים ביותר שבחרנו. בהמשך תמצאו גם טיפים עשירים במידע לכל עיצוב.

ראשית, אתה צריך לחפש סוג מתאים של החניה ולבדוק את היתרונות של בחירת החומר. לאחר בחירת העיצוב המושלם, עליך תחילה למדוד במדויק את השטח המכוסה ולקבוע אם הרכב יכול להיות מאוורר באופן קבוע. ההגנה על מזג האוויר של המגרש מובטחת ובקיץ אתה יכול להגדיר, למשל, את הטרקלין מתחת לחופה. יתרון נוסף של סוג זה של מוסכים הוא שאתה יכול לקבל חיסכון ביטוח הרכב, כי הבנייה נחשבת הגנה קבועה. כיסוי הגג עשויים בדרך כלל לוחות פוליקרבונט כי הם מוגנים UV. הבחירה של חומרים הוא די גדול ואנחנו רוצים להציג את הרעיונות הפופולריים ביותר עבור carports.

העיצוב יכול להיות מעוצב על פי הטעם שלו

מתכת ממתכת

carports מתכת

מערכות החניה יש מבחר גדול של עיצובים מושכים מבחינה ויזואלית. הגרסאות החדשניות מאפשרות מימד אינדיווידואלי, אשר יכול להיות מתוכנן לסנטימטר. טווח גדול של פלדה מוצק הוא שטח חיסכון, כי רבים carports יש רק שתי תומך כי הם יציבים מאוד יציב.

חלקי הפלדה הם חם מטבל מגולוון ובכך ההגנה השתפרה באופן משמעותי כי קרלי המתכת עשויים פלדה מוצקה.

יציבות גבוהה מאוד ואלגנטיות באחד

מתכת
carports Gabion

סלים תיל משמשים לעתים קרובות בעיצוב הגן, כי הם נחשבים פתרון יציב מאוד אופטית יפה לכל גינה. לדברי מומחים, את carpots מ Gabion הם מתאימים לחלוטין כדי להגן על המכונית שלך מפני מזג האוויר. תוחלת החיים שלהם בטוחה לחלוטין. העיצוב יכול להיות מעוצב על פי הטעם שלך. את gabions הם בדרך כלל קל לבנות, אבל איך את הגישה הנכונה עובד ניתן למצוא כאן. את carports מ Gabions בדרך כלל יש 2 מקומות חניה זמין. שילוב מושלם הוא הבחירה של חומר אלומיניום, אשר משמש לעתים קרובות עבור קירוי גג. דופנות החניה צריכות להתבצע בעיקר עם סלים חוטים בגובה של לפחות שני מטרים. כמילוי יש לך אפשרויות רבות הזמינות שנראות טוב חזותית. כמו גג של החניה אתה יכול להשתמש לוחות Plexiglas. סוגים אלה של לוחות הם שקופים מאוד וטמפרטורה טובה נשמרת בחורף.

שלב את gabions עם אלומיניום פרטים

ערכת gabione carport

חנית אלומיניום

Carports עשוי אלומיניום קל מאוד לבנות את עצמך, כי זה לא זמן רב הפרויקט. הבנייה מורכבת של הודעות אלומיניום גג בעל מראה מדהים. זה סוג של החניה אינו כולל אפשרויות צבע רבות, כי אלומיניום נחשב לוח צבעים אפור. שלא כמו gabion carports, אתה יכול לבנות צורות רבות של עיצובים בעלי מראה אישי. הנושא של headroom הוא נושא שנדון הרבה carports. הסיבה לכך היא התנאים של המדינות הפדרליות השונות, אשר גובה מרבי עבור carports. לכן מומלץ ליידע את עצמך היטב על התנאים לפני הבנייה או ההזמנה.

אלומיניום carports להבטיח מבט ייחודי

אלומיניום אלומיניוםתלת מימדי של מתכת

ערכת אלומיניום

רעיונות אלומיניום

אלומיניום עם עץ    ערכת מתכת

gabione מילוי החניה

עיצוב

gabions ערכת רעיונות רעיונות

גאביונה ודרכון עץ

מתכת ערכת מתכת  רעיונות מתכת מתכת

ערכת עץ מתכתי

רעיונות מעץ מתכתי

לוחות לוחות פלסטיק