רעיונות דקו מגניב עבור קמינים – עיצובים מוזרים

רעיונות קישוט מגניב עבור קמינים כורסה מודרני נוח ארגונומי מחוספס הקיר

לייפות את קמינים עם טיפים קישוט הבאים

עם צבעים יפים ואביזרים, האח יכול להפוך למוקד היפה בסלון או בכל מקום אחר.

האם אתה רוצה להדגיש את היופי הטבעי של קמינים שלך? פתח את החושים שלך עבור רוחב האפשרויות.

אוספים, יצירות מופת של אמנות או תמונות משפחתיות יכול לעזור. אלה הן רק כמה דוגמאות כיצד להפוך את האח מעניין יותר אישי.

סידור החפצים האישיים שלך יכול להיות הצהרה בולטת כי ישפר את הסגנון בחדר שלך.

אביזרים יומיומיים, פריטים משפחה או יצירות אמנות יכול להיות הבסיס של סגנון Decorating שלך. אבל מיקום יצירתי או תוספות חכם יכול להפוך את הברק שלך לזרוח. בין אם אתה אוהד של סגנון מסורתי, מודרני או אקלקטי, ייתכן שתרצה לנצל את הטיפים המפורטים להלן.

צור קשרים

מגניב, דקו, רעיונות, אח, כורסה, לבן, פסים, כרית, מנטל
האם אתה נמצא בתהליך של בחירת פריטים שברצונך להגדיר על מדף האח? או אולי אתה רוצה לשים כמה על הקיר ליד זה? בחר את אלה כך שיש להם משהו במשותף.

- לחשוב על אוספי משפחה של כלי אוכל, פסלים, ספרים ישנים, אשר יוסיף מגע אישי. ככל שיותר אלה, הכי מצחיק יהיה כל העניין. ממלאים את האח עם אלה, הימנעות הצפיפות. שים את זה על גבהים שונים לטפל בהם כמו אוספים יקרי ערך.

- לוח צבעים דומה יכול להוביל לשילוב מוצלח של פריטים שאחרת לא היו תואמים. קח את הצבע הדומיננטי בחדר בעת עיצוב. חפש פריטים בגוון זה. אלה יכולים להיות נרות, מסגרות תמונה או יצירות אמנות

- אותו אפקט כמו צבע דומה יכול גם פריטים הקשורים מבחינה נושאית לניואנסים צבע בחדר שלך. איסוף פריטים בטבע לשלב אותם עם צמח יפה או הדפסי הבוטני. פריטים מוצגים הקשורים תחביב מסוים.

- אתה יכול לעשות את העיצוב שלך אפילו יותר מעניין על ידי חזרה. זה יכול לתת לך אופי גרפי. מה עם שלוש תמונות בשחור-לבן של ילדיך עומדים זה לצד זה ומוסגרים בקפידה, קפואים וניתקים? לקונסטלציה כזאת תהיה השפעה נפלאה, נכון?

 יצירת לוכד יחיד

מגניב, דקו, רעיונות, אח, לבן, צהוב, צבעים, מנטאל, מסגרת תמונה

השתמש פשוט, פשוט אובייקט כדי להדגיש את התפקיד של אח כמו נקודת המשען. אתה יכול לתלות הישג גדול או מראה על מדף האח. האם אתה רוצה להגיע סגנון מזדמנים יותר? תמוך בפריט שנבחר ליד מסגרת הכרכוב על הקיר.

האם הקיר גבוה מאוד? ואז לתלות את התמונה גבוה מספיק, כך שהם נתפסים כפריט משותף.

עיצוב מינימלי של כרכוב יתאים בחדר מינימליסטי מאובזר. אח קטן בגודל האח היה נראה פתטי בחדר מלא רהיטים מפוארים.

תביא יחד שלושה חפצים ממדיים

האם אתה בתהליך של בחירת חפצים שונים תלת-מימדיים עבור האח שלך? הם יכולים לתרום מראה מעניין במיוחד באמצעות צורות וגדלים רב. שים את החלקים מעניינים יותר בחלק האחורי של האח. יתר על כן, אתה יכול לחלופין במונחים של חזותית מראה חזותית מרגש. לאחר מכן מניחים את החפצים של צורות וגדלים שונים זה ליד זה ומאפשרים לנשום ביניהם.

מערבבים קבוצות של חפצים קטנים וגדולים. את גדול mantel לא צריך להאפיל על חפצים קטנים.

סימטרי לעומת סימטרי

דקו רעיונות מגניב עבור קמינים ספות כריות גיטרה שולחן כפרי נברשתכאשר הנחת חפצים שונים על האח, אתה צריך לבחור או סימטרי או מראה סימטרי. אתה צריך להחליט על פי הטעם האישי שלך או את המראה הרצוי.

- התהליך הסימטרי הוא מעשי ביותר והפופולרי כשמדובר בעיצוב טביעת רגל. התוצאה היא קלאסית ויזואלית מושך. ראשית, אתה צריך להתחיל עם האובייקט להתמקד. זה יכול להיות הגדול או אחד עם הכוח החזותי הגדול ביותר. לעבוד את הדרך החוצה על ידי יצירת תמונות מראה. החלקים האישיים אינם בהכרח חייבים להיות זהים, אבל הם צריכים להיות קשורים זה לזה

- ההסדר האסימטרי יוצר הרמוניה בין עצמים בגדלים שונים ובצורות שונות. המפתח: השגת איזון מבלי להגדיר בתוך שורה משותפת. מצא את האיזון גדול, חתיכות כבדות על ידי שילוב אלה עם קטנים. הכוכבים האסימטריים מתאימים במיוחד לדירות המודרניות.

-

מאחורי האח

עיטור לא בהכרח צריך להיות מעל או מעל האח. אתה יכול גם לשים את היצירה המרשימה מאחורי זה. שקול את האח ואת תיבת האש בזמן עושה זאת.

- במהלך העונה החמה אתה יכול למלא את החור השחור עם גזעי ליבנה לבנים טרי. הסדר האש המסורתי מספק מגע קלאסי. לקבלת מראה גרפי יותר, לאחסן את היומנים בלוק חכם מלפנים לאחור לחתוך את הקצוות שלהם.

- קישוט משותף עבור קמינים כולל את המסך קיר האח ואת הכלים האחרים. הם עשויים להיות שימושיים, אבל הם עשויים להיות מתאימים לסגנון שלך משקפים את האישיות שלך. אתה יכול למצוא את הכלים בשוק שונים וריאציות אמנותי שיתאים הן בסגנון משונה ואלגנטי, עכשווי. חתיכת קישוט מעניין יכול להיות שינוי מבורך מן הסגנון היומיומי. יתר על כן, אתה יכול לשים על העיצוב שלך על חלקים גדולים: זה יהיה על סל עם גזעים, צמח בסיר או פיסת פסל. הם יהיו גם אינדיקטור חזק של האח הגדולה.

האם יש לך רעיונות טובים יותר על איך לקשט את האח שלך לקראת החגים הקרובים? ללא ספק הטיפים שלנו יעזור לך!

אח יוצא דופן על הקיר בפינה

רעיונות קישוט מגניב עבור קמינים בפינה שולחן קפה נמוך ספות המדפים פתוח

תפאורה ביתית מסורתית

מגניב קישוט רעיונות עבור קמינים קלאסי מסורתי משטחי עץ המסך

עיצוב קלאסי, נוי בסלון

רעיונות קישוט מגניב עבור קמינים הקלאסי המראה קיר קישוטים הכיסא

מוארת, ריהוט סלון חם

רעיונות קישוט מגניב עבור קמינים ריהוט מודרני אווירה חמה בהירה

סלון עכשווי - קישוט אלגנטי בהשראת הטבע

רעיונות קישוט מגניב קמינים ריהוט מודרני ספות

סלון כפרי - רהיטי עץ

רעיונות קישוט מגניב עבור קמינים ריהוט מודרני אבן אבן עץ

אח מובנה עם משטח שמן

רעיונות קישוט מגניב קמינים קטיפה מודרני ספות משטח פסיפס   שלושה ציורים על האחרעיונות קישוט מגניב עבור קמינים פלדה עץ עיצוב הקיר ספות כורסה

אח אבן בסלון הגדול - כסא עור ארגונומי

סלון נעים, מובנה, אח, אבן, רקלינר, ארגונומי, לבן, עור

מאסיבית מובנית האח - מראה הקיר תלויה מעל

רעיונות קישוט מגניב עבור קמינים באופן מסורתי סימטרי הסדר