רעיונות קיץ קישוט – 13 הצעות מגניב

קיץ, דקו, רעיונות, פרחוני, דפוס, כרית, צבעוני, צבעי פסטל

רעיונות לקישוט קיץ – לעורר תחושה של קיץ בביתך

תביאו את הצבעים ואת ההרגשה של הקיץ הקרובה הביתה לתוך הבית שלך עם מיטב טיפים וטריקים שלנו – הכל מן הארגון מחדש של הרהיטים על ניחוחות של העונה החדשה אתה יכול לחוות עכשיו וכאן!

 1. לנקות

תחשוב על הבית שלך כמו דירה להשכרה בקיץ ואתה תראה את זה באור חדש לגמרי.

לפתוח דלתות וחלונות, למשוך את הווילונות ולזרוק רהיטים כהים, קודרים וקודרים. לשים משם אביזרים כבדים, כולל מרכיבים דקורטיביים מיותרים מעט. הם לא צריכים אותם במהלך חודשי הקיץ החמים.

רעיונות קישוט הקיץ – מן הסידור מחדש של הרהיטים על ניחוחות של העונה החדשה

קיץ, קישוט, רעיונות, שולחן, משקפיים, טרי, צבעוני
 1. מכסים שולחן צבעוני

אם אתה צריך כלי שולחן חדשים למסיבה הבאה שלך ארוחת ערב, לקנות משהו עם דפוסי הקיץ והצבעים. שלב בהיר דפוסי פרחים טרופיים על מנות היומיום שלך קערות. עיצוב בר מאולתרת על מגש יפה לסדר שם בקבוקים וכוסות. אלמנטים מצחיקים כמו stirrers ומטריות נייר ליצור מראה טרי.

אוכלים בחוץ עם המשפחה

קיץ תפאורה רעיונות מרפסת מרפסת פינת אוכל

 1. חזית על המרפסת

מזג האוויר החם בחודשי הקיץ הוא הזדמנות נהדרת לארגן ארוחה בגן בחוץ על המרפסת. לאכול בחוץ פתוח עם המשפחה יהיה לוודא שאתה משתמש כל הקיץ יש להציע.

סדר מחדש את הרהיטים לקיץ

קיץ, קישוט, רעיונות, פרחוני, תבנית, אדום, ספה, חלון 1. מראה חדש

האח הוא לוכד את העין בחדר בעונות אחרות, עכשיו בקיץ, אבל לא יותר. אתה צריך סידור חדש של רהיטים, רחוק מן האח, אשר כבר לא המוקד של החדר. הם צריכים עוד אור שמש, שמגיע מהחלונות הצרפתיים והדלת. החליפו את הווילונות הכבדים בווילונות דקים שהניחו לרוח הקלילה ביותר להיכנס לחדר. זה מה שאתה צריך בקיץ!

ליהנות זמן הקיץ בחוץ

קיץ דקו רעיונות גן ריהוט מטריה שמשיה

 1. כל הקיץ

הקיץ הוא לא רק עונה, זה כמו מצב נפשי. לעצב מחדש את החדרים שלך, כך שתוכל ליהנות מהיתרונות של הקיץ. לדוגמה, לשים בחוץ שמשייה גדולה יש בחוץ צל בחוץ. לתלות פנסי נייר על העצים והענפים ליד הפטיו, מה שהופך את חברויות שלך אפשרי עד מאוחר בלילה. או אם מזג האוויר סוער, אתה יכול בנוח להישאר על המרפסת מקורה שבו מנורה דולקת. בגשם או ברק, אתה צריך ליהנות הקיץ שלך.

הצבעים המבריקים יוצרים מראה חדש.

קיץ דקו רעיונות פרח תבנית טפט repaint

 1. חידוש רהיטים ישנים שלך

תן כיסא ישן או שולחן צד לחכירה חדשה של החיים עם צבע ריסוס מבריק בגוון קצרים, כמו שמים כחולים או ירוק עשב. הצבעים המבריקים יוצרים מראה חדש. הקפד לפרט את הרהיטים כראוי כך צבע יהיה להחזיק טוב יותר על פני השטח.

לעולם אל תשאיר את הקיר ריק

קיץ, דקו, רעיונות, תבנית, טרי, ציור קיר

 1. יצירות אמנות על הקיר

להבהיר קירות כהים עם יצירות אמנות צבעוניות. חתיכות משתלמת ניתן למצוא כמעט בכל מקום באינטרנט או בשוק הפשפשים. חתיכה גדולה או אוסף של חתיכות הוא הפתרון המושלם עבור קיר ריק.

צמחים טבעיים להוסיף הרבה קסם לאווירה שלך

קיץ, קישוט, רעיונות, טבעי, אלמנטים, שתול, ים, להרגיש,

 1. חיים טבעיים

כדי להוסיף אטרקטיביות, צמחים בשרניים פגז גדול. הם דורשים טיפול מועט, אבל הם השלמה מושלמת שולחן האוכל בקיץ. השילוב של צמחים טבעיים מוסיף הרבה קסם לאווירה שלך.

מצב רוח טוב בחדר השינה

קיץ, דקו, פרחים, פרחוני, תבנית, טרי, צבעים

 1. מנחמים מאושרים

הדפסים בהירים על מצעי המיטה מיד ליצור מצב רוח טוב בחדר השינה.

צבעים בהירים נראים מאושרים וליצור מצב רוח קיצוני

קיץ, קישוט, רעיונות, זר, כוס, צהוב, אדום

 1. טרי מן הגן

תביאו צבעים צבעוניים בהירים לביתך עם פרחים שנקטפו זה עתה. אתה יכול להשיג השפעה רבה עם צבעים חמים, להשתמש כתום רווי, צהוב קורן, ורוד תוססת ולשמור את האדומים עשיר כמו סגול עמוק עבור עונות אחרות. קבוצות קטנות של צבעים בהירים נראים מאושרים וליצור מצב רוח קיץ שאין להכחישו.

ברוכים הבאים לקיץ

קיץ דקו רעיונות שולחן קישוט שולחן המטבח פינת האוכל

 1. המפלגה יכולה להתחיל!

בואו נקבל את הקיץ, בחוץ! שולחנות נמוכים, כריות רצפה ואורות גן – זה בטוח לרצות את כולם. צבעים בהירים כגון טורקיז, אדום ולבן ליצור אווירה שמחה כולם ייהנו כאן.

געגועים לים

קיץ קישוט רעיונות ים האוקיינוס ​​ניחוח נרות

 1. ריחות קיץ

בקיץ, זה צריך גם מריח את הקיץ בבית שלך – כך לשנות את הריחות! זנגוויל ו periwinkle הם ניחוחות נהדר לחודשי החורף, אבל עכשיו אנשים רבים משתוקקים רוח הים מלון!

לשים משם אביזרים כבדים, כולל מרכיבים דקורטיביים מיותרים מעט

קיץ קישוט רעיונות משקאות מגניב כיבוד

 1. היה קל

מזג האוויר בקיץ מציע הזדמנויות מושלם להשתמש פריטים נשכחים זמן רב שוב. לדוגמה, מגש כסף עשוי להיות טעון עם כלי זכוכית, כד ומתייחס מעל קוקטייל בקיץ בעוד שמפניה שמפניה משמש מיכל.