הסטימה גבהה מיטה – רעיונות בעיצוב גינה מסוגננים

מיטה גבוהה קישוט stima שיק

STIMA הרים מיטה - תכשיטים מעשיים עבור הגן שלך

סטימ הרים מיטה הוא מוצר חדש למדי בשוק. זוהי מיטה מורמת, אשר מבטיח חופש הברך והרגל, מגן מפני חלזונות הוא אקולוגי. מיטות STIMA העלה עשוי עץ אשוח גבוהה Douglas עץ, שהוא חומר אקולוגי.

אשוח דאגלס הוא כוניפאר. לבניית המוצר באופן בלעדי דגלס עץ אשוח מן היער השחור משמש. זה נפל בחורף בגובה 1000 מטר והוא עמיד מאוד. השימוש בעץ כמו חומר בניין מיטה הרים כבר פופולרי מאוד במשך שנים. עץ הוא נשימה לעומת פלסטיק ומתכת ומבטיח אקלים טוב יותר בכדור הארץ. אתה יכול למצוא מגוון רחב מאוד של צורות וצבעים בניגוד אבנים, זה לוקח מעט מאוד מקום. זה inscribes עצמה appealing בכל עיצוב הגן. המיטה המורמת מאופיינת בבנייה פשוטה. הקרן מורכבת. יתר על כן, אתה צריך לחבר אותו לרשת vole. אלמנטים בודדים הם להרכיב ולאחר מכן קבוע למטה. הסרט מחובר לקלטת ניילון בראש עם בסוגריים. וזה הכל !!!

לשלב מיטה מוגבה בגינה שלך!

גן סלק משושה
מה אתה צריך לבניית מיטה STIMA הרים?

- 1 x רוח רמה

- 1 מברג אלחוטי

- 1 x פטיש

- 1 x טורקס להוסיף

1 x tacker ו מהדקים נירוסטה

למה כדאי לשלב מיטה מוגבהת של STIMA? האם ידעת כי גובה הבניין מחמם את כדור הארץ מהר יותר והאור עדיף? בנוסף, הגן שלך יהיה מאורגן דרך מיטות הרים ו נראה מתוחזק היטב. ואחרון אחרון חביב, זכור כי הצמחים ירגישו טוב יותר.

הודות לצורתם המעניינת, המיטות המורמות של STIMA יכולות לשבת במושב הגן כגיבורי מפתח ולמשוך תשומת לב עם נטיעה עשירה. תסתכל על הדגמים, ומעל לכל, ליהנות גינון!

מודל Cubus

stima הרים מיטה מודל cubus

קלאסי

סוס מיטה דגם קלאסי -דגם אליפסה

stima הרים מיטה דגם סגלגל

מודל שלישיית

stima הרים מיטה מודל טריו

מודל נוחות

סטימה הרמה מיטה דגם נוחות

סטימה העלה מיטה מודל קנטו

ספה המיטה העלה מודל

דגם נוחות-U

stima מיטה גבוהה נוחות u

קור מודל

stima הרים מיטה מודל קור

דגם פלור

סטימה העלה מיטה דגם