עיצוב אמבטיה רעיונות אווירה ביתית

עיצוב חדר אמבטיה רעיונות אביזרי אמבטיה אביזרי אמבטיה אביזרים חלום אמבטיות

האווירה בסלון במקום המדבר אריח

 

המוניטין של תא רטוב מגניב הוא מה האמבטיה המודרנית עומד להסתיים היום. ריחות נרות ואור עמום מספקים אווירה טובה, כמו בסלון. מה שאתה צריך הוא רק כמה רעיונות טובים ואביזרים תואמים.

סטרילי הוא בחוץ

חדר האמבטיה הוא היום חדר כמו כל דירה אחרת בדירה ולא רק מקום פונקציונלי.

אנחנו רוצים שיהיה נעים, חם ומעל הכל אלגנטי בכפר שקט. בגלל decors אריחים רבים ואביזרים מיושנים לעתים קרובות לא פולטים הרבה קסם, אנחנו עוזרים עם טריקים קטנים וליצור אווירה ביתית. צבעים, אביזרים אור לשחק תפקיד חשוב זה ולספק את חדר מגניב עם כשרון של חיים וסגנון.

עיצוב אמבטיה רעיונות אמבטיה אביזרים חלום חדרי אמבטיה אווירה ביתית
אז זה נחמד ונוח בחדר האמבטיה

שפע של מקום הוא לעתים קרובות מחסור בשירותים. ומכיוון שאנחנו לא רוצים להעביר את החדר הקטן לחלוטין עם פריטים דקו יותר מדי פעמונים ושריקות, אתה צריך להשתמש בעיצוב הפנים הבאות רעיונות במשורה:

  • להביא אישית.
  • השתמש בציוד עץ.
  • השתמש בצבעי פסטל.
  • עיצוב שטיחים באיכות גבוהה.

עיצוב אמבטיה רעיונות אביזרי אמבטיה אביזרי אמבטיה Bath mat

עם כל הטיפים המפורטים, אתה צריך קודם כל להסתמך על אביזרי אמבטיה באיכות גבוהה. שטיח מעצב על ידי יופ, למשל, נראה יקר יותר מאשר מחצלת אמבט על ידי איקאה. זה חל גם על וילונות מקלחת ומראות. להשקיע כאן קצת יותר כסף. תמונות, נרות או מתנות לחגים מביאים מגע אישי לשירותים. וילונות או אביזרים בגוונים פסטל הם מרגיעים במיוחד ונוח ללכת נהדר עם חדרי אמבטיה לבנים רעפים. זה אפילו יותר נוח עם אביזרי אמבטיה מעץ. את Versandhandel רגש -24 מציע רעיונות עיצוב נהדר עבור חדרי אמבטיה יש מגוון רחב של ריהוט אמבטיה מעץ בטווח. אם זה לא מספיק, אתה יכול להתלבש הרצפה או אמבטיה עם עץ - אקלים מרגיש טוב מובטחת!

עיצוב אמבטיה רעיונות אמבטיה אביזרים modrne אמבטיות freestanding אמבטיהעיצוב חדר אמבטיה רעיונות אביזרי אמבטיה אביזרי חדר אמבטיה רהיטי חדר אמבטיה

האור הנכון

אור הופך חשוב יותר ויותר במגזר הבית והפנים. מנורות LED נמצאים בעלייה ועיצוב המנורה נהיה מגוון יותר. זה בא לידי ביטוי שוב בחדר האמבטיה. בינתיים, יש אפילו שנקרא אדריכלים אור אשר רק אכפת התאורה של החדרים שלהם. עם כמה טריקים אתה יכול לעשות את זה בשירותים אבל גם את עצמך, במקום מנורה קטנה, z. ב מעל הכיור, אתה צריך לחשוב על מקורות אור שונים בחדר האמבטיה. אם יש מספיק מקום, כמה מנורות נוחות נהדרות כי הם יוצרים אווירה פולטים סוגים שונים של אור. דימבל או צבע משתנה מקורות האור הם ביקוש גבוה היום. באופן כללי: אור חם מספק הרפיה, קר מעורר אנרגיה.

עיצוב חדר אמבטיה רעיונות אביזרי אמבטיה אביזרי אמבטיה צבעי קיר כחול