25 זכוכית מודרנית מקלחת עומד – כבר בחרת שלך?

זכוכית מודרנית מקלחת חדרונים מינימליסטי אמבטיה

 Groאהצעה למקלחת

חדר האמבטיה הוא חדר קדוש בכל בית בימים אלה. קצת פרטיות עבור הרפיה וטיפול הגוף. אפילו בימי קדם היתה הפולחן פולחן חשוב במיוחד עבור הרומאים הקדומים, כמו גם, הם בנו ספא מפואר, כלומר, מקדשים של תרבות הרחצה שלהם.

בחיי היומיום הדינמיים שלנו, חלל קטן יחסית בדירה שלנו הופך להיות חשוב יותר ויותר - חדר האמבטיה! זה חשוב במיוחד לנו כמו חדר קטן מעוצב היטב ומפלט עבור הרפיה ומנוחה. לכן זה כל כך חשוב: איך עיצבת את חדר האמבטיה שלך? עם תא מקלחת או אמבטיה?

25 רעיונות לבית מודרני מקלחת זכוכית בקתות

זכוכית מודרנית מקלחת מקטרות כהה עץ azente הקיר
מאז 1960s, מארזי מקלחת היו מאוד פופולרי בכל משקי הבית באירופה והם בהדרגה החלפת אמבטיות הוקמה פעם. במיוחד בשנים האחרונות, לנוכח עליית מחירי האנרגיה, יותר ויותר אנשים בוחרים מארז מקלחת חיסכון באנרגיה. העיצובים של קירות מקלחת מודרניים הם מגוונים ומעניינים.

מה היתרונות יש לך בחדר האמבטיה שלך עם תא מקלחת:

  • נוחות בזמן מקלחת
  • פרטיותך
  • ניקוי מהיר וטיפול קל
  • חוסך זמן ואנרגיה

בין אם אתה מעדיף מסגרת ממוסגרת לחלוטין, מסגרת ממוסגרת למחצה או מסגרת ללא מסגרת הוא למעשה רק עניין של טעם שלך, כמו מבחינה טכנית זה עשה התקדמות גדולה בייצור של תאי מקלחת.

חדר אמבטיה מעודן יש מצב של חדר מקלחת אמנות עם זכוכית כחולהיכלתי

מודרני מקלחת זכוכית מינימליסטי

כאשר אתה קונה את המקלחת שלך מקלחת, אתה צריך לשקול כמה דברים ולעשות כמה החלטות. אבל אנחנו מייעצים לך: להשאיר את רוב העבודה על המומחיות של אנשי מקצוע בתחום זה. יש לך את הניסיון וישמח לסייע לך. לדוגמה, הבחירה של המגש מגש הוא לא רק עניין של טעם. הפנטגון או הרבע, ​​מרובע או מלבני מקלחת בקתות כל יש היתרונות והחסרונות שלהם, בהתאם למצב האמבטיה שלך. הדלתות במקלחת המקלחת הפכו למגוון מאוד בשנים האחרונות. ההצעה עלתה באמת ואת היתרונות של כל מודל הם לעתים קרובות ברור רק יועץ מומחה שלך.

גורמים כגון עובי זכוכית, צבע פרופיל, בניית דלת, עיצוב, עיצוב זכוכית או ההעדפות האישיות שלך לשחק תפקיד מרכזי בבחירה של הפתרון התא שלך.

ברצוננו לעורר אותך עם רעיונות חדשים מושגים בזמן!

זכוכית מודרנית מקלחת תאים c סגול צבע אור טכנולוגיהבינו את הסגנון האישי שלכם בחדר האמבטיה! כמה שונה זה יכול להיראות, אנחנו מראים לך כאן בגלריית התמונות שלנו!

בואו לחוות את התחושה החדשה של הרפיה ורווחה בחדר האמבטיה שלכם עם תא מקלחת מודרני!

זכוכית מודרנית מקלחת תאים תאים אקריליק פלסטיק

אפור, גוונים קרירים בחדר האמבטיה

תאי מקלחת עשויים אמבט עשוי זכוכית

אלמנטים דקורטיביים אסיה בחדר האמבטיה - תא מקלחת קומפקטי שקוף

מקלחת זכוכית מודרנית חדרונים אמבטיה שטיח חום כהה רך  מקלחת מודרנית מתחמים-מ-זכוכית תאורה   חדר מקלחת מודרני, מצויד היטב בטכנולוגיה

מקלחת זכוכית מודרנית תאים ארגונומיים ' זכוכית מקלחת מקלות אפור קיר עיצוב

מעניין בדוגמת דלתות זכוכית קפואה

זכוכית מקלחת מקלות אפור עיצוב יפה זכוכית מקלחת חדרונים קומפקטי חדשני  חמים וחמיםזכוכית מודרנית מקלחת חדרונים מינימליסטי חום

הקירות בחדר האמבטיה עם ציפוי עץ

מודרני מקלחת זכוכית תאים מינימליסטי

תא מקלחת קומפקטי עם דלתות הזזה

זכוכית מודרנית מקלחת בקתות עציץ

פשוט למדי, אבל מעשי

עיצוב עובדתי התא בקתה עשוי מסגרת זכוכית לבן

ציוד טכנולוגי ועיצוב ארגונומי

תאי מקלחת מודרניים עשויים זכוכית ציוד טכנולוגי זכוכית יפה מקלחת תאים מודרני זכוכית מקלחת ארונות אמבטיה מסורתית מקסים מקלחת זכוכית יפה מסורתי בז '

עיצוב אובייקטיבי, צבעים מונוכרומיים

זכוכית מודרנית מקלחת קירות אפור מונוכרומטי

קירות סגולים כהים ושחורים בחדר האמבטיה בניגוד לתא המקלחת השקוף

תאי מקלחת זכוכית מודרניים

תא מקלחת קטן עם דלתות זכוכית קפואה

זכוכית מקלחת ארונות אמבטיה