קיר גבס עבור חדר האמבטיה שלך – רעיונות חדשים והזדמנויות בשבילך

קיר גבס 1 תמונה

קיר גבס עבור חדר האמבטיה שלך - רעיונות חדשים והזדמנויות בשבילך

קיר גבס הוא עדיין אחד הגרסאות הנפוצות ביותר עבור שיפוצים שיפוצים מכל סוג שהוא. אחרי הכל, אתה יכול לבנות מחיצות, מטבחונים או חדר חדש בצורה כזו גמישה. אבל מעל לכל בחדר האמבטיה, זהירות נדרשת תמיד.

במקרה של בנייה קיר גבס מקצועי או חומרים לא נכונים, עובש יכול ליצור במהירות אשר לא רק נראה מכוער, אלא גם מזיק לבריאות. אבל טכנולוגיות חדשות וקידום חומרים הפכו קיר גבס אמבטיה הרבה יותר קל, מעשי יותר רווחי יותר.

זמן רב לעשות שיפוץ אופטימלי

שיפוץ חדרי אמבטיהאילו חומרים מתאימים לשירותים?

החדרים הבאים במגע עם לחות הם אתגר מיוחד עבור הבנייה קיר גבס.מסורתית, זה כולל את המטבח וכמובן את חדר האמבטיה. לוחות גבס מיוחדים צריכים לשנות את זה עכשיו ו תוכננו במיוחד עבור ההתקנה בחדרים רטובים. לכן, שיפוץ חדר האמבטיה עכשיו הרבה יותר קל. בגלל לוחות בטון השתמשו עד כה היו כבדים יחסית, יקר מאוד יקר לעבוד איתו. החדש שנקרא "חדר רטוב בחדר" הוא חלופה קלה הרבה יותר כמו Rigips, אבל לפחות בטוח כמו עובש כמו מלט. גם באזורים עמוסים מאוד לוחות גבס מיוחד עכשיו להיות שמיש. לדברי היצרן, היתרונות של הפיתוח החדש נמצאים

 • את אריכות החיים של החומר,
 • ההתנגדות עובש גבוהה,
 • עיבוד קל של גבס,
 • משקל בסיס נמוך של רק 10.5 ק"ג / מ"ר גם כן
 • התאמת לוחות גבס למבנים היברידיים ומעורבים.

DIY קיר גבס?

במגמה לעשות זאת בעצמך, יותר ויותר בוני הבית מנסים את היד שלהם בנייה גבס. זה די ריאלי, אבל לא מומלץ עבור הדיוט. במיוחד בחדר האמבטיה הם מאומנים היטב אנשי מקצוע, כגון מומחה קיר גבס KATI GmbH & Co KG, יש צורך להעריך את האפשרויות, סיכונים ומוזרויות של החדר בהתאמה כדי להיות מסוגל להתאים את מערכת קיר גבס במיוחד עבור זה. אם אתה עדיין רוצה לנסות את שיפוץ האמבטיה עצמך, אתה יכול לקבל סקירה קצרה של הבנייה קיר גבס על traumbad.de.

אבל לכל המאוחר, אם הבנייה תקרה יש צורך, בוני תחביב צריך בדחיפות לשכור מומחה. אחרת, הוא יכול להוביל במהירות לסיכונים ביטחוניים בעת שיפוץ. גם עם עומס כבד על הקירות החדשים, למשל, על ידי אסלה ללא תלות או כיור, מבנים עמידים במיוחד נדרשים על ידי מקצועי.

השג את הכלי הנכון

קיר גבס

את העצות הטובות ביותר עבור קיר גבס בחדר האמבטיה:

 1. אם הקיר הוא לא רעפים, הוא צריך טיח טוב, עמיד במים, אשר מגן עליו מפני לחות. את הלחות בתוך החדר אסור לזלזל בשום אופן. אחרת זה מגיע עובש והשלכות בריאותיות אפשריות. זה יחייב שיפוץ יקר.

אולי אתה צריך שינוי אריח

אמבטית אמבטיה 1. כל מי משתמש טיח דבק אריח חייב לאטום את המפרקים עם מילוי משותף טוב, כך לחות לא יכול לחדור לכאן. עבור המפרקים על הרצפה או על התקרה, אקריליק או סיליקון מתאימים במיוחד כחומר איטום. זה משמר באותו זמן את גמישות הקיר או הרצפה. חדירה, חיבור ומפרקים חיבור חייב להיות מתוכנן ומחושב על ידי מקצועי. מיקום שגוי עלול לגרום לסדקים לחדירת לחות, במיוחד בחדרים לחים.
 2. עבור האמבטיה מומלץ תמיד בידוד פנימי. גרסה פופולרי זה הוא מה שנקרא "פגז כוונה". כאן עומדת דוכן, מלא צמר סלעים ומצורף ללוח.
 3. לוחות גבס אז יכול להיות מלא אריחים או עץ בכל עת.
 4. חיבורים חשמליים חייב להיות מונח דחוס על ידי מומחה. כמו כן חיבורי המים, כדי למנוע נזק מאוחר יותר. במידת האפשר, יש להניח את הכבלים מתחת לרצפה או לתקרה עבור נגישות נוספת. כאן גם בידוד טוב הוא הכרחי.

כרום חסון מתאים

קיר גבס אמבטיה 5 תמונה

 1. בעת מילוי, פרופילים הגנה פינה ברגים אסור לשכוח. בנוסף, את הקצוות הקצוות של גבס חייב להיות מוחלק מראש. מנקה את העבודה, חלקה את פני השטח ואת קל יותר זה יכול להיות מעובד יותר או מעוטר.
 2. בחדר האמבטיה, מה שנקרא לחות לחות הלחץ חייב להיות שנצפה. כאן הסיווג לתוך המעמדות 0, A01 או A02 מתרחש. הם מציינים באיזו מידה משטחי הקיר והרצפה מזוהמים בריסוס מים.
 3. הפתרון הפשוט ביותר והמעשי ביותר להגנה על קיר גבס מפני לחות היא הנחת אריחים בתהליך רזה המיטה. כאן, האריחים מחוברים קיר גבס על ידי שכבת דבק של שניים עד שישה מילימטרים עבה, להגן עליהם מפני לחות של לחות באותו זמן.
 4. ייתכן שיהיה צורך להתקין את ההתקנה הבאה על קיר גבס חדש. אסלה ללא תלות או כיור דורשת התקנה של עמדות תמיכה מיוחדות. אלה הם בדרך כלל "עבודה כפולה עמודה", כלומר שלד מחוזק של קיר גבס.

מקורות תמונה:

 1. Unplash © (CC0 1.0) / Pixabay.com
 2. Unplash © (CC0 1.0) / Pixabay.com
 3. © Michael0Thiede (CC0 1.0) / Pixabay.com
 4. jelo-hx © (CC0 1.0) / Pixabay.com
 5. דודה טאטי © (CC0 1.0) / Pixabay.com