ביצוע Herrnhuter שטרן עצמך: ציפייה לחג המולד עם מסורת ארוכה

כוכב הרנהוט הוא סמל חג המולד. הוא מייצג את כוכב בית לחם, שהוליך את החכמים לעריסה עם ישו הנולד. והאם ידעת שהכוכב המורגבי הגדול ביותר עם 110 נקודות תלוי באולם הכנסייה של הכנסייה המורבית בהרנהוט, סקסוניה? דרך פעילות המיסיון של הכנסייה החופשית, כוכב הרנהוט התפשט עם הזמן בעולם כולו. וכך אתה מוכר אותו היום לירושלים.

איך אתה יכול באמת להפוך כוכב הרנהוט עצמך? ההנחיה של אותה תקופה כמעט ולא השתנתה. כוכב רגיל יש 25 נקודות, אשר יחד עם קליפים מתכת. ביסודו של דבר, להרכיב כוכב Moravian הוא די קל ואפילו עבור חובבים טירון אין בעיה בכלל. בגלל חלקים בודדים הם טרומיים יחד עם חומרים נוספים הדרושים מן הרנהטר שטרן manufactory והציע ללקוח בערכה מלאכה.

הפוך את הכוכב הרנהוט מרהיב בעצמך

כוכב herrnhuter עצמך tinker חג המולד קישוט רעיונות DIY

ביצוע Herrnhuter שטרן עצמך קל

כובע מורבי אמיתי הוא פטנט וארוז, עם הוראות מפורטות, לביתך או מחכה לך בשוק חג המולד. לאחר הרכישה, כל אחד צריך לעשות כוכב משלו של Herrnhut או רק יחד עם המשפחה. כלומר, כוכב הרנהוטיאני נקרא, מתחילתו ועד סופו - בעבודת יד!

כאשר אתה להרכיב כזה כוכב בפעם הראשונה, אתה צריך כ -40 דקות בממוצע. קרא את המדריך בשלום ובצע אותו צעד אחר צעד, לאט - עם אהבה וסבלנות. הכוכבים עשויים בדרך כלל של נייר או פלסטיק והם בנויים עם מה שנקרא הרכבה בסוגריים. אתה יכול לבחור גדלים וצבעים שונים, בהתאם הטעם שלך ואת הצרכים האישיים.

כוכב הרנהוט קלאסי לבן ואדום

הצבעים המקוריים
הצבעים המקוריים של מורביה הם בעיקר לבן ואדום, לבן לתמימותו של ישו ואדום לדם שנשפך על הצלב. הכוכב המפואר נראה לעתים קרובות רק מונוכרום, בדרך כלל צהוב או אדום.היא זורחת כל כך יפה על חלונות חופות מן ההתגלות הראשונה. פשוט בשמים!

הנה מדריך פשוט כוכב נייר Herrnhut עבור פנים:

כוכב ארנהוט זוהר נותן ביטחון ושלום, התבוננות וציפייה לחג המולד. אבל לא רק הכוכב הזה מייפה בתים, גנים, כנסיות ורחובות בעונת ההרפתקאות. אפילו Fröbel המפואר, Hartensteiner, Bascetta כוכבים והרבה השראות Moravian לענג אותנו כבר בעונת ההרפתקה ולתת לנו מצב רוח חגיגי ייחודי רגעים מהורהרים.

פוינסאטיות זוהרות בשפע

חג המולד בשוק hernhuter כוכב עצמי tinkering ההוראות

הכוכבים Herrnhut זמינים גם אורות פיות נהדר

כוכב hernnhuter שלך tinker עצמך כמו מחרוזת קלהלהציג אפילו יותר מראש חג המולד קסם התבוננות לתוך ארבעת הקירות שלך על ידי הפיכת כוכב הרנהוט עצמך או אפילו שניים או שלושה ...

תן את כל המשפחה שלך רגעים בלתי נשכחים לחגוג יחד!

סיבוב עץ חג המולד שלך עם כוכב Moravian גדול!

עץ חג המולד קישוט herrnhuter כוכב tinker עצמך

מצא את הרנהטר שטרן האישי שלך

כוכב hernnhuter טינקר המקורי לקנות שוק חג המולד

הכוכבים המסורתיים באדום ולבן כמו אורות פיות

herrnhuter כוכב טינקר חג המולד עץ קישוטים אדום לבן

מדהים סטרסטונדן בשוק חג המולד

herrnhuter שטרן עצמו tinker weihnachtsdeko רעיונות

כוכבי Herrnhuter קטנים הם אפילו מתאים כמו קישוט שולחן חג המולד

כוכב herrnhuter לקשט את זר חג המולד עצמך

קלאסי בין poinsettias

כוכב הרנהוט משתעשע בעצמך

פשוט דרך הבנייה של הפריטים

פלסטיק hernnhuter כוכב עצמך crafting הוראות

אז שום דבר לא עומד בדרכו של קישוט חג המולד אטמוספרי שלך  

זוהר hernhhuter כוכב עצמך tinker עם מנורות הוביל

בסצ 'טה יפה כוכבים צהוב ואדום

הכוכב המודרני hernnhuter עצמו נייר טינקר

ועוד יותר כוכבים של חג המולד עשויים נייר בהשראת כוכב הרנהוט

כוכב 2d hernnhuter עצמך טינקר ורוד כחול צהוב כחול צהוב צהוב כוכב terer עצמך כחול כחול כוכב בעצמך טינקר כוכב לעשות כוכב משלך כוכב אוריגמי הרנהוט שטרן עצמו הכין נייר מנייר צבעוני כוכב hernnhuter להפוך את עצמו מתוך קרטון צבעוני כוכב hernnhuter לעשות נייר תלת ממדי שלך הרנהוט שטרן עצמו עושה השראה נייר הכוכב שלה עצמו משתולל מהנייר כוכב hernnhuter עצמו טינקר נייר כוכב הכוכב הרנהוט עצמו יוצר נייר ורוד אתה בעצמך tinker poinsettia המודרנית סגול נייר כוכב כוכב לעצב את עצמך  עטיפת נייר עיטור אוריגמי poinsettia herrnhuter כוכב crafting עצמך חג המולד כוכב כוכב כחול hernhhuter כוכב tinker עצמך כוכב פסטל בצבע hernnhuter להפוך את הרעיונות שלך סיכה כוכב סגול herrnhuter לעשות משלך כוכב שחור אדום כוכב כוכב כוכב חג המולד כחול כוכב hernnhuter לעשות משלך