רעיונות וילונות וכמה חלופות מעניינות

וילונות רעיונות וילונות storen רולוס רעיונות עיצוב

12 וילונות דקורטיביים גדולים

ישנן דרכים רבות להוסיף דפוסים לחדר. אחד מהם הוא החלונות. ניתן ליישם את אלה בדרכים שונות, כגון באמצעות בדים. אלה יכולים לייצג שטחים עבים של טקסטיל או מותאם, צורות פונקציונליות. אלה שני וריאנטים גדולים, אבל הם בהחלט לא למצות את האפשרויות.

החלונות עצמם יכולים להראות דפוסים מעניינים. הזכוכית הצבועה תהיה פתרון מסורתי. אבל החלונות והדלתות התעשייתיים יכלו להשיג אפקט דומה. עם זאת, אתה יכול לעשות את זה בצורה הרבה יותר עכשווי. יש גם זכוכית חרוט, מטריות, גוונים השמש ועוד רבים אחרים רעיונות וילונות. לכן, לא רק את האור מגיע מסונן, אבל זה מספק ליצירת צורות שונות.

הראשון בין רעיונות וילונות מאויר הוא להוביל את הזכוכית

וילונות רעיונות חלופה וילונות להוביל זכוכית פרטיות השמש הגנה
אלה חלונות ויטראז 'נפלא למלא את החדר עם הומור ודרמה. הם בהחלט לא עבור כולם. אבל הם מראים כיצד הרעיון המרכזי של עיצוב החדר יכול להיות מיוצג דרך החלון.

 1. מסכי מתכת

וילונות רעיונות חלופיים וילונות mettallleinkodeko רעיונות צל

מים ג 'ט לחתוך מסכי אלומיניום לספק אלה ערבסקות מסתובבת של אור וצל. איזה קישוט טוב יותר ניתן לדמיין על אלה הרצפה עד התקרה חלונות?

 1. ציורים מפוארים

וילונות וילונות רעיונות חלופה משטח וילונות פרטיות הגנה השמשכאן אנו עוסקים בפסל בהשראת אצות. זה תלוי מול קיר החלון דומה הווילונות. יתר על כן, הוא מספק מראה מעניין ומרקם בחלל רחב זה.

 1. תבניות שמגנות על הפרטיות

וילונות וילונות רעיונות דפוס גיאומטרי

דפוסים אלה צבועים מעניין לעזור להגן על הפרטיות של החלל המסורתי הזה. הם גם לרכך את האור הנכנס, ובכך להגן על בדים רכים ועץ.

 1. תריסים אתניים

וילונות רעיונות וילונות storen רולוס רעיונות עיצוב

תריסים כאן היו מסופקות עם דפוסי פסיפס מרוקאי. בעליית הגג הם בעלי אופי אתני ומעניין במיוחד. עם זאת, הפרטיות עדיין מאובטח.

 1. דלתות עם מסגרת מתכת

וילונות וילונות רעיונות רולוס חלון גדול קישוט החלון

דלתות מתכת בסדנה מייצגות גישה עובדתית וגיאומטרית בביצוע עבודות החלונות.מסגרות המתכת הגסות נשארות מציורי המונדריאן.

 1. חלונות צבועים מסביב

וילונות ורעיונות רעיונות צבעוניים זכוכית עגולה

החלונות העכשוויים הצבעוניים העכשוויים מייצגים את מוקד החדר, בחירה נועזת ומוצלחת.

 1. צורות מעוצבות

וילונות, וילונות, רעיונות, שינה, ריהוט, רעיונות, וילון, בד, בדוגמת

מוסתר מאחורי הרצפה עד התקרה וילונות מולבן, הצורה בדוגמת מוסיף את המגע הנכון של מתח לשירותים זה רגוע. האם הבנת שהוא אפילו לא מתאים את השטיח בדוגמת הקישור? אבל למעשה הם נראים טוב ביחד, נכון?

 1. לוחות חיתוך בלייזר

וילונות וילונות רעיונות פאנל וילונות לייזר לחתוך לוחות עץ

כאן אנו רואים פרשנות מגניב לגמרי חדש של וילונות הקפה הקלאסי. לוחות העץ חתוכים בלייזר מרחפים מעל החלונות, מבטיחים פרטיות ופיקוח קל. לגלגל אותם מעל הקיר הלבן והם יהפכו יצירות אמנות.

 1. סוככים קווירקי

וילונות, רעיונות, וילונות, וילונות, שמש, מפרשים

אלה סוככים מפוספסים מגניב לייצג אלטרנטיבה מצחיקה לרצועת תכשיטים טיפוסי.

 1. מסכי פיליגרן

נעים, פינת ישיבה, פרוזדור, רעיונות, חלון, קישוט, רעיונות

כאלה משמשים במשך שנים רבות באקלים המדברי חם ובכך מבטיח מגניב בסביבות שטוף שמש. אותה גישה עושה עבור אפקט גדול בחדר ההלבשה וארון. דיליה סולפורם מסנן את האור ומגן על האזור הפרטי.

 1. בקבוקי זכוכית

וילונות, רעיונות, צבעוני, בקבוק, צנצנת, בקבוק

בקבוקים צבעוניים רונדלים למלא את החלונות של חדר היין הזה. הם מתאימים יפה לבקבוקי וינטג 'הסמוכים. כתוצאה מכך, לא רק יפה, אלא גם תוצאה מעשית מושגת, כי בקבוקי היין מוגנים מפני אור השמש.