ריהוט הולנדי וסביבתו האופיינית

סלון פנים הולנדי סגנון עיצוב רהיטים הספה עור

ריהוט הולנדי - מה עושה אותם מיוחדים?

הריהוט ההולנדי שייך לחלקים אלה בציוד, המאופיינים בפשטות. במבט ראשון, הם נטו יותר להיכשל בסיווג של ציוד מודרני. אבל מי שחושב ככה, מתעלם הרבה. עבור שילוב של סגנונות עתיקים בציוד המודרני הוא אחד האסטרטגיה המודרנית של איך להשיג מראה אקלקטי.

אם אתה מעוניין גם, אתה בהחלט צריך להכיר את הסימנים של ריהוט הולנדי.

רצפת עץ וספה כחולה

סלון, פנים, הולנדית, כפרי, שולחן
ספת עור בסגנון הולנדי

עיצוב רהיטים הולנדית הספה

הצביעה

ערכת הצבעים של ריהוט הולנדי קרובה לטבע במובן המסורתי של המילה. משמעות הדבר היא כי אחד אוהב להמר על צבעים ניטרליים אלה של העץ ואת כדור הארץ. יש גם צהוב וכחול. אלה האחרונים הם גם חלק מההבנה המודרנית של עיצוב חדר טבעי. אז הם יכולים להיחשב כמרכיב המחבר את העיצוב האקלקטי שלך.

סלון עם מראה כפרי

הרהיטים הולנדית שולחן קפה כפריפתרון פנים אטרקטיבי

ריהוט הולנדית עיצוב רעיונות

הסביבה האופיינית עבור הולנדי רהיטים

כמו חומרים, קרמיקה, אריחים חשופים ועץ הם המקומות הראשונים בחומרים הנכונים. אבן טבעית וזכוכית חיוניים גם אם אתה רוצה להשיג מראה אותנטי. זה אופייני גם כדי לספק את הקירות עם גרגר גבס גס. לבנים דקורטיביים הם גם העדיפו לעתים קרובות. זה סוג של עיצוב הקיר יהיה הרקע המושלם הולנדי רהיטים, אם אתה רוצה להשיג מראה חלקה בסגנון זה.

 סגנון וינטאג '

סלון, עיצוב, הולנדי, רהיטים, סיסל, שטיח

הרצפה מורכבת בעיקר מעץ או לוחות אבן. תקרות מעוטרות ברצועות מיוחדות. הם מחקים מבנים נושאי עומס. זה צריך להיעשות בצורה הטובה ביותר בניואנסים של הקרקע. החלונות מתגרשים בדרך כלל בתשעה חלקים על ידי מחיצות דקות. התאמת הם showcases ואת ויטראז '. וילונות כבדים הם בהחלט לא מתאים בהקשר של סגנון זה. כי הם תמיד נקיים מאוד ומעוצבים להפליא. זה חייב להיות חזק דרך כיסויי החלון בסדר יתרון. כפי שאתה יודע, דרך החלונות ההולנדיים אתה יכול לראות את כל מה שקורה בחדר.

עכשיו אנחנו באים אל הרהיטים ההולנדים

במשך זמן רב דובר על הציוד, אבל זה גם עניין של כמובן, כי זה מייצג את ההקשר של הרהיטים ואת התפיסה הנכונה שלה.הריהוט ההולנדי נוצר מעץ, עור או מרקמים טבעיים אחרים. תכונות אופייניות לחדר הוא ארון גדול. יש לה הרבה דלתות קטנות וגדולות. המראה הקלאסי ביותר מזכיר קצת טירות מימי הביניים. הם מגולפים להפליא ושם אתה מביא עם הנאות מנות פורצלן יפה.

ארון לבן וכורסה ירוקה

הולי מרדר

ספה צהובה טרייה כמבטא

סלון, צהוב, ספה, כפרי, שולחן

 עיצוב רהיטים של לואי ואן טיפלן

כסאות ריהוט הולנדי לואי ואן טיפלן

הולנדי ריהוט סלון עם אח

ריהוט הולנדי

האח הוא מכוסה לעתים קרובות עם מגעיל. זה משלים את עיצוב פנים בצורה נפלאה. כיסאות נצרים ושולחנות נפלאים ניתן למקם גם בחדר האוכל ובמטבח.

האמנות

כמובן, בסביבה מסורתית תוכלו למצוא גם יצירות נהדר על ידי אדונים פלמיים. בין אם זה יהיה גם רעיון טוב בחדר מודרני או אקלקטי, אתה צריך להחליט בעצמך. בכל המקרים, עם זאת, אביזרים למלא תפקיד חיוני. אגרטלים, צלחות, קערות, אשר מתאימות היטב עם שאר הסביבה, היה צריך להיחשב בכל מקרה.

אווירה נוחה

ריהוט מעצבים הולנדי פנים ניקול & amp; פלר

כיסא עם שולחנות צד - אזור הרפיה נחמד

ריהוט הולנדי הולי מרדר עיצוב

עיצוב לבן ושטיח אדום

ריהוט הרהיטים ריהוט לבן שטיח אדום

סלון פשוט פנים

ריהוט הולנדי

רצפת עץ מוארת וצבע קיר לבן

חדר, קבע, הולנדי, רהיטים, שתול, מעץ, floor

להחיות את הפנים עם צמחים

סלון רהיטים עיצוב הולנדי בסגנון אח