רעיונות אחסון פשוטים עבור הצעצועים של הילדים שלך

פשוט אחסון רעיונות פשתן תיבות דלי ראטאן

רעיונות אחסון פשוטים עבור הצעצועים של הילדים שלך

בהתלהבותם ובדרכים החדשניות שלהם, הילדים מביאים שמחה לחיינו ולעתים גורמים לנו לצחוק. אבל הם יכולים גם לגרום קצת כאוס בבתים שלנו, במיוחד כשמדובר צעצועים. ככל שאנחנו אוהבים את הקטנים שלנו, אנחנו לא אוהבים את הבלגן של הצעצועים שלנו מעוצב יפה חדרים.

מהו הפתרון לבעיה זו? שלב את הצורך עם סגנון בבחירת האחסון צעצוע שמתאים את העיצוב בבית. בוא תסתכל על כמה צעצועים צעצוע רעיונות זה בוודאי בבקשה אפילו את רוב השוק עיצוב נלהב.

זיכרון נייד מקל על המשחק

בעוד ארגון ואחסון של צעצועים קל יותר, כאשר חדר המשחקים מוגבל, כמה משפחות אולי יש גמישות רבה יותר בכל חדר. הילדים שלך משחקים עם רוב הצעצועים שנשמרו ביחידה ניידת, כמו קופסאות העץ של קוזי. האט. חמוד. תיבות דינמיט עתיקות מושלמים להיות מגולגל על ​​ידי ידיים קטנות, ו שיק מספיק בשבילך כדי לשמור אותם החוצה.

תיבות עתיקות הן איזון מושלם בין שיק וינטג 'מרופט

פשוט אחסון רעיונות עץ תיבות מדפים פשוטים
מושלם עבור צעצועים קטנים יותר כמו לגו, shoeboxes יכול לעזור לארגן חתיכות קטנות, כדי להיות בטוח שהם נשארים יחד. הם לא תופסים מקום רב וניתן לדחוף אותם מתחת למיטה או לערום בפינה לנוחות. במקום להשתמש בתיבה פשוטה פשוטה מן הארון שלך, לנסות להשתמש אלה שיש להם עיצוב כזה אחד מן ג'לי זהב.

עיצוב כיף עושה אחסון ידידותי לילדים

פשוט רעיונות אחסון צבוע תיבות נעליים

אם אתה מעדיף שיטה פשוטה יותר של ביצוע הצעצוע מחדר לחדר, מקרה ייחודי מציע את פתרון האחסון. מזוודות ישנות לתת תחושה וינטאג ', בעוד אלה חדשים הם בכושר נהדר עבור בית מודרני. עבור צבעים מזעזעים כי הילדים יאהבו, לנסות למצוא מזוודה ב colorway כיף כמו זה טורקיז ירוק ליים להגדיר מארץ נוד.

ערעור על בני המשפחה הצעירים עם אחסון צבעוני

פשוט אחסון רעיונות קטנים מזוודות צבעים ניאוןמיכלים דקורטיביים המוסיפים מגע מיוחד

הם נעלמו מזמן הם ימים כאשר רק שלנו צעצוע אפשרות אחסון היה משעמם, סל פלסטיק. עכשיו פלסטיק נדחק הצדה לטובת חומר אחר. אנחנו לא מדברים על מיכל בד ממוצע כאן. מכולות אלה נותנים מגע מיוחד לכל חדר. הם גם עמיד וקל לניקוי.

עם מגוון רחב של מוצרים הפונים לבעלי בתים מתמצא ו שיק, אתה כבר לא צריך לבחור מתוך פשוטה, אחסון מכולות מוצק. יש עכשיו שפע של צבעים ודפוסים לבחירה. בחדר בעל לוח נייטרלי, דפוס כמו זה מיכל נקודה עשוי להוסיף עניין חזותי.

מכולות אחסון מעוצבות מוסיפות עניין ויזואלי בכל חדר

פשוט תיבות רעיונות אחסון עם דפוסי לבן שחור

הדבר הגדול על זה קדרות בארן ילדים במקרה בד הוא פונקציה נוספת של תוויות מותאמות אישית. אם יש לך יותר מילד אחד או דרכים לארגן טוב יותר את הצעצועים שלך, עליך לתייג את המכל בד. אם אתה מעדיף מראה קלאסי, מונוגרמות הן גם אפשרות טובה.

תוויות ומונוגרמות מוסיפות מגע אישי

פשוט לאחסון רעיונות בד עם מונוגרמות

מיכלי בד הם ארגון מושלם עבור המדפים. הם זמינים במגוון גדלים, כך לבחור מיכלים כי הם לפחות שניים עד שלושה אינץ 'קצר יותר את המדף הפתיחה. בדרך זו, הם יכולים בקלות להיות מוכנס ופלט. מיכלים שיש להם צבע של המדף בעיצוב שלהם, כמו תיבות אלה כחול לבן מ קדרות בארן ילדים, ליצור מראה חלקה.

מדף עם מיכל בד לאחסון צעצוע מותאם אישית

פשוט אחסון רעיונות פשתן תיבות דלי ראטאן

יחידות שמשלבות חובה כפולה

כאשר אתה מנסה לנהל את העומס של צעצועים בבית שלך, חשוב להיות מיקום ספציפי עבור כל פריט. אם אתה לא יכול להקדיש חדר שלם למשחקים, יחידה כמו חדר אחסון ברוקסטון רב תכליתי זה בשבילך. כמה מכולות לאפשר לך להשתמש כמו מדפים רבים או מעטים עבור הצעצוע מבלי לתפוס מקום עבור פריטים אחרים, כגון נעליים או ספרים. מארגנים כמו אלה עובדים היטב במסדרון או ליד דלת אחורית - אתה יכול דרגש את הצעצועים בחוץ ונעליים כמו שאתה נכנס לבית.

תאי אחסון רב-תכליתיים מאפשרים אחסון גמיש

פשוט אחסון רעיונות רב תכליתיים מדף מדף

אל תדאג, אתה לא צריך לקנות יחידת אחסון מיוחדת רק עבור הצעצועים של הילד שלך. השתמש רהיטים כי הוא קצת יותר קל למצוא, כגון שידה של מגירות. דרסרים קל להתאים אישית בכל עיצוב פנים. עם ידיות הדלת נוח, הם גם קלים לשימוש עבור ילדים. ואת החלק הכי טוב? כאשר הילדים שלך מתבגרים, אתה יכול להשתמש בצעצועת החלפה עבור אחסון בגדים נוספים.

זיכרון שידה תמשיך לשרת את הצרכים של ילדיך בעתיד.

פשוט אחסון רעיונות מוארים עץ ארונות

אם יש לך מדפים מובנים בבית שלך, יש לך כבר נקודת התחלה טובה לארגון צעצוע. מלבד היופי שלהם, המדפים המובנים לסייע למקסם את חיי המדף על ידי היכולת להתאים צעצועים לתקרה. צעצועים נפרדים לתוך מיכלי פלסטיק או בד ולהניח אותם על המדפים התחתונים עבור נגישות לילדים ידידותי. אם אתה רוצה להשתמש המדפים עבור מטרה אחת או יותר, להשתמש במדפים גבוהים יותר עבור ספרים, עיצוב עדין או כל דבר שאתה רוצה, וזה קל להשיג.

מדפים מובנים למיצוי אחסון מהרצפה עד התקרה

רעיונות אחסון פשוטים מובנים מדפים עם צבעים צבעוניים

מושבים אחסון רעיונות

באזורים רב תכליתי כגון חדרי מגורים, שמירה על צעצועים הוא חובה כאשר לא בשימוש. ריהוט כמו שרפרף או ספסל מארץ נוד מוסיף ישיבה ושומר צעצועים מן הרצפה, כך שכל המשפחה יכולה להירגע לנוע בקלות.

מלון רקלינר מספק מקומות ישיבה נוספים בכל חדר

פשוט אחסון רעיונות מושב נוח

אם אתה אוהב את הרעיון של ישיבה נוספת, אבל מתכנן לשמור צעצועים בחדר של הילד שלך, את תכונות עיצוב מהנה כגון לוחות תעשה לך יותר אטרקטיבי. התאמה אישית של הבנק עם שם הילד שלך, או לאפשר להם להשתמש ביצירתיות שלהם ולשנות אותם עם שרבוטים או שירה.

תכונות לנוער כגון לוחות, כך הילדים להציג את היצירתיות שלהם

פשוט אחסון רעיונות ספסל המושב ספסל - -

יחידות ניתנות לבנייה מספקות התאמה אישית

החיים הם בלתי צפויים ואתה לא יודע איך הצרכים אחסון שלך יכול להשתנות. הוספת ילדים נוספים למשפחה שלך או מעבר לבית אחר עלולה לגרום לשינוי תצורה של מערכת אחסון הצעצועים שלך. לכן מערכת מדפים כמו זה של iToyBoxes הוא אידיאלי. הגמישות שלה מאפשרת לך להשתמש במגש יחיד, או לערום כמה כדי ליצור אחסון מותאם אישית.

התחל עם יחידת אחסון פשוטה

פשוט לאחסון רעיונות הכל ורוד נסיכה

או להשתמש ביחידות מרובות עבור מערכת אחסון שגדלה עם הצרכים שלך

פשוט אחסון רעיונות נסיכות ורוד עם תיבות vilen

רעיונות אחסון אלה מספקים פתרונות פשוטים לניהול האוסף הגדול ביותר של צעצועים. כל עוד אתה תמיד לשקול את הצרכים האישיים של המשפחה שלך, אתה תהיה בטוח ליצור מערכת שעובדת בצורה מושלמת בבית שלך. יש רשימה זו השראה לך לבוא עם רעיונות חדשים? ספר לנו על כך על ידי השארת תגובה למטה ..