דלתות הזזה מעשיות לכישרון כפרי

דלתות הזזה של דלתות עץ הזזה

דלתות הזזה מעץ לכל סגנון של ריהוט

האם אתה אחד מאותם אנשים שמשלמים תשומת לב רבה לכל פרט או פשוט לעבור את רוב הדברים רק להסתכל מסביב? מתי היתה הפעם האחרונה שאתה מסתכל על הדלתות שלך בבית? איך אתה מתאר את זה, איזה סגנון עיצוב פנים זה שייך?

או שאתה חושב שדלת היא רק שם כדי למלא את תפקידו ואין לו שום קשר עם עיצוב פנים? היום נתמקד רק על ידי מראה לך כמה רעיונות דלתות הזזה מעץ.

ראשית, אנו מציגים לך את הווריאנט של דלתות הזזה עשוי מעץ מלא, אשר נראה כפרי. אבל אתה בהחלט לא צריך לאהוב את הרהיטים בסגנון כפרי יש את הדלתות האלה בבית. להיפך, היא אחת המגמות האחרונות בעיצוב פנים לשלב דלתות עץ כפרי כמו שינוי שיק הפנים המודרני. בדרך זו, אחד משיג ניגוד הרמוני למשטחים הקרים והחמורים של הבטון והלבנים הפתוחות, שהן כיום אופנתיות מאוד.

סימטריה פונקציונלית של עץ

דלתות עץ הזזה אמבטיה גרגר גס
במיוחד עץ אלון מומלץ מאוד עבור דלת הזזה המובילה לשירותים. עץ זה הוא לא רק חזק מאוד עמיד במים, אבל גם מאוד כפרי עם גרגר גס שלה. בהתאם הטעם והצבע, אתה יכול לבחור כל גוון עץ. גם פופולרי מאוד הם דלתות הזזה עם עקבות של ללבוש בצבע לבן. הם מתאימים במיוחד לאלו מכם שאוהבים סגנון שיק רובי. דלתות הזזה כפרי אינן מתאימות רק לאמבטיות רטרו וינטאג ', אלא גם בסגנון תעשייתי ואפילו רהיטים מינימליסטיים.

עבור מעריצים אמיתיים מרופטים

הזזה הזזה אמבטיה מרופט שיק

כמובן, אתה יכול גם לקשט את הדלתות בצורה מאוד מודרנית - לדוגמה, עם צבע מבטא או אפילו לבן, בהתאם להשפעה שאתה רוצה להשיג. עבור מטרת קישוט של דלתות הזזה הוא לא המקום האחרון גם התכונה שלהם שמירת מקום. לא רק הם נוח, הם גם לחסוך לך מקום יקר על ידי תמיד להישאר קרוב הקיר ולא לחסום אף אחד.

האם היינו משכנעים מספיק? איך יכלו דלתות הזזה שלך להסתכל על הבית?

אווירה חמימה עם טעם לוואי גברי

מחליק דלתות עץ אורןמוזר ומסוגנן בעת ​​ובעונה אחת

דלתות הזזה מוצק אלון אמבטיה כהה

אמבט יפני, עץ מחוספס

דלתות הזזה להפוך את עצמם כפרי יפנית

עץ אלון מקרין בטיחות ויציבות

דלתות הזזה כפרי אלון אלון מוצק

האם אתה עד הסגנון התעשייתי?

דלתות הזזה, חדר אמבטיה, דלת, מתכת, דלת, פתוח, קיר לבנים

זה גם עדין יותר לבן

דלתות הזזה

מושלם למראה המינימליסטי

דלתות הזזה

הגדר מבטאים חיים

דלתות הזזה

חדר אמבטיה משובח בשחור-לבן

דלתות הזזה לבן הזזה דלת אמבטיה אמבטיה חופשית

מקור: www.decoist.com