החיים הסקנדינביים הם פילוסופיה שלמה של החיים

מה זה אומר על ידי "סקנדינביה החיים" ו "סקנדינביה החיים"?

בוודאי שמעתם על אורח החיים הסקנדינבי? רהיטים ובגדים לשאת את המאפיינים של הצפון והם יפים. אז זאת פילוסופיית חיים, בהשראת הצפון. סגנון החיים הסקנדינבי ידוע גם בסגנון החיים השוודי. החיים בסקנדינביה פירושו לחיות באופן טבעי, להיות באווירה בהירה וצבעונית וליצור חביבות סביבך. קיימות וגמישות הם גם מונחים המשמשים לתיאור העיצוב הסקנדינבי.

סקנדינביה לקשט את הסלון עיצוב רעיונות דקו

זה אופנתי במיוחד בימים אלה להביא הביתה סקנדינביה הביתה. על מנת להיות מסוגל להרגיש את הסגנון הסקנדינבי כראוי, קודם כל צריך להסתמך על הטבעיות והחמימות. כלומר, לשקול רהיטים, דקו דפוסי המזכירים את הצפון וליצור סביבת מגורים נעימה.

גישה סקנדינבית אמיתית לחיים נוצרת עם המוצרים הנכונים. חנויות מקוונות רבות, כולל www.scandinavian-lifestyle.de, מציעים עיצוב מוצרים כי הם סקנדינבים עצמם ולהשאיר תחושה אותנטית של שטח. שלב קווים נקיים עם עיצוב מהודר וליצור אווירה חיה מאוד נחמד בבית שלך. אז אתה יכול ליהנות רשמי של עיצוב סקנדינבי.

סקנדינבי, ורוד, גיאומטרי, תבניתסקנדינביה חיים קישוט דמויות עץ voegel

ניתן לזהות את הסגנון הסקנדינבי במבט ראשון. קווים פשוטים ופשטות אופייניים לו. זה ניתן לראות בעיצוב רהיטים, כמו גם קישוט. אתה רק צריך להרגיש טבעי לחלוטין בבית שלך. אופייני לתפאורה הסקנדינבית הם גוונים בהירים, אשר בשל אורח החיים של השוודים. אבל ניגודים צבע הם לא ויתר עם בעיצוב סקנדינבי. דפוסי הבד המשמשים את עיצוב הפנים גם בולט: תבניות גיאומטריות וצבעוניות משמשים כאן, אשר יוצרים ניגודים יפה בפנים.

Scandinavian Living Living Room ספה צהובה סיבובית שולחנות צדדיים שטיח גיאומטריאתם פשוט מרגישים די בנוח בחדר בסגנון סקנדינבי. אחד מסתמך על פשטות של תפאורה וכל קישוטים מיותרים. העיצוב הסקנדינבי מקרין בהירות ואלגנטיות באמצעות שילובי הצבעים. הלבן הוא הצבע העיקרי, אבל הוא משולב עם גוונים אחרים כגון שחור, אפור וניואנסים פסטל. זה נהיה ממש נוח, אם אתה לקשט יפה. דקו אגרטלים, דמויות עץ, פמוטים, מחזיקי tealight ו ציורי קיר לתבל את הפנים ולהשלים אותו. מעוטר עם אותיות ומספרים, אם אתה מגדיר סקנדינבי.

Scandinavian חיים חיים תוכנית לפתוח אזורים נפרדים

אם יש לך את התמריץ להקים סקנדינבי, תחילה ליצור מושג עיצוב ברור. כי העיצוב הסקנדינבי הוא תכליתי: אתה יכול להגדיר את חדר השינה הסקנדינבי המודרני, אבל יכול גם להפוך את החדר נראה אקלקטי.