קישוט רעיונות לחדר האורחים עם פונקציה כפולה

קישוט רעיונות עבור האורחים ספה אדומה שטיח רך

קישוט רעיונות לחדר האורחים למטרות מרובות

האם יש לך חדר כזה בבית שאיכשהו אי אפשר להשלים? מקום למטרות מרובות, אשר אמור להיות חדר אורחים ומשרד הביתה, אבל בעצם לא מציע לישון? או חדר שינה שלישי, אשר יהפוך משתלה בעתיד ועכשיו צריך פונקציה אחרת?

.. כיום אנו מתמקדים בהספקת חדרי האירוח. למרות שהוא משמש גם משתלה, משרד ביתי או חדר כושר, יש דרך לשלב את האלמנטים השונים ביחידה אחת. וכדי לעשות את זה FABOLOUS ...

פתרונות חדר רב תכליתיים

הבסיס Zweivweckräumen כזה הוא המיטה. וזה צריך להיות קומפקטי. מיטת הספה הקלאסית בתמונה למטה משולבת יפה בחדר הזה, לא?

משרד בית מודרני עם צבעים עשירים

קישוט רעיונות לחדר האורחים בבית המשרד המדפים קיר לבנים
מקור אחד לרעיונות רבים עשוי להיות חדרי פנים מרוהטים על ידי בני נוער, כמו הפונקציונליות שלהם גם לוקח בחשבון לשחק ולישון. זה בדיוק מה שעושה את חדר השינה, המשרד וחדר מוסיקה רב תכליתיים בתמונה. מראה מאוד מתאים לחדר אורחים המשמש גם כמשרד ביתי או כמרחב יצירתי נוסף.

חדר מודרני רב תכליתי

קישוט רעיונות לשירותים במשרד השטיח כחול לבן

חדר האימון המשולב / חדר האורחים הוא חכם במיוחד. רבים ממליצים ציוד ספורט לא צריך להיות בעיצוב בסדר, אבל מעטים הם אלה שיש להם מספיק מקום לחדר התרגיל נוסף. שים את הספה הנפתחת בפינה וזהו. הצבעים בחדר נהדרים.

חדר תרגיל עם מקומות ישיבה צבעוניים

קישוט רעיונות חדר כושר חדר כושר נשית ריהוטאילו פתרונות יש לישון עבור חדרי אירוח רב תכליתיים? מה אתה חושב על מיטת קיר? בלילה, הוא משמש לישון ואז הוא נפרש בקיר. או על המדפים. או בארונות.

משרד מודרני עם מיטת קיר

קישוט רעיונות לחדר האורחים עץ ריצוף מדפים הקיר

אפילו מיטות קומותיים צמודים. אז אתה לא צריך לשמור שטח עבור מיטת קווין סייז במשרד הביתי שלך. מיטות קומותיים הם לא רק לילדים. העץ הגדול עושה את החדר נשגב למדי.

מיטות תלויות במשרד ביתי

קישוט רעיונות למיטה לופט בחדר עץ מסגרת סולם מזרנים

ועכשיו אנחנו באים לחדר ילדים / שילוב אורח. כמובן, אתה צריך להקים את החדר הזה בהתאם לאינטרסים של הילדים. החדר יכול גם להיות מוערך על ידי מבוגרים, במיוחד אם זה מתחיל כחדר אורחים ולאחר מכן משתנה לחדר הילדים. בתמונה אנו רואים רהיטי יער מצחיקים על ידי נומי נומי עיצוב בחדר מעוצב על ידי פרוייקט משתלה. ושם יש לנו מיטות קומותיים.

חדר ילדים עם מיטות קומתיים

קישוט רעיונות לחדר האורחים תריס מיטת מעקה התינוק

מרכיב חיוני נוסף בחלל רב-תכליתי הוא המדפים המרווחים. זה מועיל במיוחד במשרד הביתי, אשר משמש גם כחדר אורחים. בתמונה הבאה אנו רואים סגנון עיצוב מעולה בחדר השינה העשרה.

מדפים מספיק במשרד וחדר השינה בבית

קישוט רעיונות לחדר האורחים אפור קיר עיצוב המשרד השולחן

כאן אנו רואים את היופי של הספה הנמשכת, שהיא רהיט משמעותי במהלך היום ואפשרות שינה נוחה בלילה. זה הספה למשוך את tandom- אקטיבי על ידי CB2 קל לשימוש וכבונוס, הצדדים הופכים ראש המיטה ואת שמיכה בעת שינה.

ספה נפתחת אלגנטית

קישוט רעיונות עבור הספה בחדר האורחים להאריך המיטה שטיח אדום

אפשרות נוספת למיטה מ CB2 היא ספת מיטה לובי טורקיז, אשר מתרשם בגוון כחול עמוק. זה רהיט קטן והוא יכול לעמוד בפינה של חדר רב תכליתי, כגון המשרד הביתי. אתם יכולים להירגע שם והאורחים יכולים לישון שם.

מיטת ספה בצבעים חיים

קישוט רעיונות עבור האולם קומה הרצפה וילונות כחולים

הממצא האחרון ב CB2 הוא אפשרות שינה, אשר יכול לשמש גם כתם בהיר של החדר בחדר. זו סמיכה לשלוף כתום להגמיש ניתן להגדיר בשלוש עמדות שונות. עם גוון לוהט מסגרת כרום, זה מקום נהדר לישון עבור חדרים רב תכליתיים.

ספה קומפקטית כתומה עם תפקוד שינה

קישוט רעיונות עבור האורחים ספה אדומה שטיח רך

חדר רב תכליתי

כיצד משתלבים הפונקציות השונות בסגנון עקבי?

הדוגמה הראשונה היא חדר רב תכליתי באוסטין, טקסס על ידי מאט גרסיה עיצוב. הסגנון: כפרי. מיזוג מושלם של מרחב מחיה, משרד ביתי וחדר שינה:

חדר מודרני רב תכליתי

קישוט רעיונות עבור האולם עץ תלוי תקרה המדפים הקיר

תסתכל על חדר התרגיל הזה בהיר ותוסס ... ואז תראה מיטה בצד ימין של התמונה. צבע מרגיע של אמון זה / חדר השינה מאחד בצורה נהדרת, כמו גם את החלונות רחב במסגרות לבן.

אורחים מוארים ומלאי חיים / חדר הדרכה

קישוט רעיונות לחדר האורחים ירוק קיר צבע כושר

או שאתה יכול לעצב סט פטיש מסורתי של מקומות ישיבה ואפשרויות לינה וילונות בחדר. להלן אנו רואים חדר אורחים המשרד הביתי של הנערה Centsational:

חדר עבודה משרדי

קישוט רעיונות לחדר השינה אורח קלאסי נעים

סגנון מבריק נוסף עם מראות ואריחים נוצצים במשרד עם ישיבה מתחת. היא משתנה למיטה. ואורחים יכולים לעשות את הדואר שלהם בנוחות של לינה שלהם.

חדר אורחים אלגנטי עם משרד

קישוט רעיונות לחדר האורחים בחדר המראה ספה עמוד עגול

יותר ויותר פופולרי בחדרי התינוק הוא בסגנון מודרני, אך ידידותי לילדים. ציורי קיר גיאומטריים, אורות תלויים, מראות עגולות וכריות אקלקטיות מושכים את העין ונצחיים. חדר / חדר אורחים זה מזמין. מיטת הספה היא פארסונס של מערב אלם.

חדר שינה מודרני עם אפשרות לינה

קישוט רעיונות לחדר האורחים חדר בייבי דקורטיבי כדור

אפשרות נוספת היא להפוך את החדר אלגנטי. ריפוד יפה, יצירות אמנות בסגנון גלריה וילונות לתת את הטון שיק בחדר למטה. צבעי Wallboard ומבטאים בהירים הינם פריטים ידידותיים לילדים.

רעיון לתינוק / אורח

קישוט רעיונות לחדר האורחים חדר בייבי בצורת יהלום שחור לבן

חדר התינוק המודרני הבא הינו מיטת ספה בסגנון הוליווד. האלמנטים המושכים את העין הם צבעים נועזים, תאורה אלגנטית, יצירות אמנות מודרניות ומראה פיסולית. זהו חדר מפואר שבו האורחים יכולים לבלות את הלילה, אבל היכן נפגשים הצרכים של הילדים.

חדר תינוק מודרני עם מיטת ספה

קישוט רעיונות לחדר האורחים חדר התינוק שטיח חלון

הדוגמא האחרונה בחדר השינה עם אפשרות השינה היא בסגנון אמנותי. אלמנטים מסוגננים רבים משולבים בחדר זה. יש כיסאות אקריליק סביב שולחן Noguchi Isamu. כורסה סגולה עם מראה צעצוע ויניל הוא המוקד. אוסף של כריות שונות עושה את הסגנון של החדר בלתי מוגדרים.

חדר תינוק מודרני עם מיטה

קישוט רעיונות לחדר האורחים babyroom ריהוט לבן שחור

האם פתרנו כמה דילמות קישוט עם דוגמאות אלה? איך אתה להכיל את האורחים בבית? ספר לנו את המחשבות שלך בתגובה למטה ...