הגדרת אזור הכניסה בצורה מושלמת – 5 טיפים חשובים

אזור הכניסה מעוצב באופן מושלם פרחוני טפט מעוצב

הגדר את אזור הכניסה בצורה מושלמת

אחד האזורים הפעילים ביותר בבית שלך הוא בהחלט אזור הכניסה. בדרך כלל אנחנו נותנים לו תשומת לב מיוחדת, אבל אם אתה חושב בצורה מדויקת יותר, לקבוע נחוש ככל מתקיימים מחיי היומיום שלנו. שם אתה מקבל את האורחים שלך להיפרד הילדים שלך לבית הספר.

בכניסה יש את המעילים, את המטריות ואת הנעליים, שבלעדיהן אפשר לצאת בכל מצב, במיוחד בעונה זו. כן, החורף מגיע. זה ברור. אתה יכול להיות תוהה, איך אפשר להגדיר את אזור הכניסה בצורה מושלמת?

T6TFT498CQJ3

אזור הכניסה שלך צריך לא רק נראה חכם ומסודר, אלא גם להיות רב תכליתיים. בשביל זה אתה צריך יצירתיות וכמה עצה טובה. הנה 5 טיפים חשובים עבור הגדרת אזור הכניסה שלך.

לאן ללכת עם המעילים?

אזור הכניסה מוגדר רקע לבן לחלוטין
בטח, אתה יכול לתת לבנות ארון מובנה לאחסון המעיל, אבל רוצה משהו אם לא או לא? אל תתעלמו טוב ווים בגדים. אתה יכול בקלות למקם אותם שורות על הקיר או על הלוח בצבעים שונים ודפוסים. כיום תוכלו למצוא מגוון רחב של ווים בגדים בכל סגנון. מצא את המקום הנכון לאזור הכניסה שלך וסדר אותו בהתאם לטעם האישי שלך. אתה לא תצטער על זה.

צרף את המעיל ווים בגבהים שונים כפי שמוצג בתמונה

את אזור הכניסה באופן מושלם להגדיר מדפים פתוחים סלסלות קלועות

מצא ארונות נעליים מסוגנן

את אזור הכניסה מרוהטת לחלוטין רויר פלייר עץ גסישנן סיבות רבות כדי למקם ארונות נעליים במסדרון – לא משקרים לגבי יצירות בודדות יותר, ללא הפרעות, ללא צעצוע מורשה עבור הכלב, וכו ‘הסיבה העיקרית, לעומת זאת, היא למעשה כי מתל נעל מסוגנן לתת אזור הכניסה שלך צביטת תוספת של אסתטיקה.

אתה יכול לעשות את זה כפרי או אפילו יותר קלאסי כפי שמוצג להלן

אזור הכניסה מושלם להגדיר השמש מסוגננת כמו מראה

קביעת אזור אחסון

את אזור הכניסה להגדיר באופן מושלם מהגוני המזנון

כולם יודעים את הבעיה עם הלחץ בבוקר כאשר אתה מסתכל בחמש הדקות האחרונות לפני היציאה אל הגג או כפפות המפתח. למה אתה צריך להמשיך לענות את עצמך, לעשות משהו! ברור לקבוע את אזורי האחסון. עם שידה מסוגננת קופסאות אחסון קלוע כמה או עם תאים קיר כזה, הם כמתואר להלן, אתה סוף סוף יכול לארגן את הדברים הקטנים ואת הניירת.

לכל דבר יש מקום משלו

להגדיר באופן מושלם את לוח הכניסה גיר הלוח

בחר את המראה הנכון

את אזור הכניסה להגדיר באופן מושלם perserläufer

מראות הם חשובים מאוד עבור אורח החיים שלנו בימינו. במראה לא יכולה להיות מראה. אתה יכול לצרף אותו ישירות לתוך הדלת או לצרף אותו באמצעות שידת מגירה שיק. אז האורחים שלכם ירגישו טוב יותר ובטוח יותר אם אתה בא בעת מזג אוויר סוער איתך לביקור ורוצה להיראות קצר השיער שלהם שוב.

השטיח הוא לא אותו השטיח

אם אתה בהחלט רוצה להיות שטיח בכניסה, אז אתה צריך לחשוב על זה טוב מאוד מראש. זה לא יכול להיות שטיח אקראי. עם הנעליים שלנו אנו מעבירים הרבה חיידקים וזיהומים. בנוסף, מגיעים הרבה לחות, מלח ואבנים קטנות. מה שאתה צריך זה שטיח מיוחד, סופג כל מה שמטריד אותך ואת הרצפה שלך.

אז להתחיל! הגדר את אזור הכניסה שלך יפה ולמלא יותר רגוע, אפילו באמצע שבוע העבודה.

את אזור הכניסה להגדיר באופן מושלם סלים ראטאן דשא ירוק רצים