20 עיצובים מטבח סקנדינבי – רעיונות עיצוב מושך

מטבח מודרני

20 עיצובים מטבח סקנדינבי - רעיונות עיצוב מושך

מטבחי סקנדינביה זוכים להכרה רחבה באווירה הפתוחה שלהם ובסגנון המודרני. שלא לדבר על כך הם מבטאים באופן עקבי אלמנטים כגון קירות לבנים, פרטים מעץ ומבטאים צבעוניים בצורה של בדים וקישוטים צבעוניים אחרים.

היום אנו מציגים 20 המטבחים הסקנדינביים הטובים ביותר לפני - החל מחדרים לבנים ושלווה כדי ההיווצרות של עיצוב פן כפרי מעוררת תחושה חמימה של ביטחון, כאילו הייתם בצריף.

סדרה נוספת של מטבחים סקנדינביים כוללת מבטאים מתכת, קווים נקיים ופרטים פיסוליים באמצעות פריטים מיוחדים כגון אורות תליון. המשך לקרוא כדי לגלות רעיונות נוספים עבור עיצוב מטבח מודרני, ולעיין בתמונות בגלריה שלנו עם הנאה. אתה כנראה לקבל את הדחף לאסוף כמה אלמנטים בסגנון סקנדינבי במטבח שלך ...

פנים עליז

המטבחים הסקנדינביים מעוצבים לעתים קרובות עם קירות לבנים, אשר יוצרים בד יפה למבטא צבעוני ואלמנטים דקורטיביים מודרניים אחרים, כגון: רכיבי מתכת. למטה, אנו רואים את שניהם - צבעוני ברק מתכתי - בתוך תחרה, עיצוב מודרני חוגג מטבח זמין. [מקור: IKEA]

מטבח סקנדינבי קומפקטי - מראה מטבח לבן

מטבח עיצובים לבן מטבח מראה הקיר האחורי
לפעמים רקע לבן הוא כל מה שאתה צריך לעשות אחד או שניים פחיות צבע באמת המושכים את העין. הכיסא בהיר כתום על התמונה הבאה שובה את הנוף, אם כי זה רק היבט אחד בחדר רב פנים.

דיאט מטבח דלפק בחדר אחד - מבטאים בהירים

Scandinavian, עיצוב, מטבח, עץ, שולחן, בראש, תפוז, אוכל, כסאות

שימו לב לשימוש האסטרטגי בצבעים במטבח הלבן המתואר למטה, יחד עם הנקודות המעטרות את ספל התה הלבן על המדף שמעל הכיור. ניואנסים מאיר עיניים נוספים על ידי האובייקטים הסמוכים, כמו גם על ידי שני חפצים מעוצבים - מגבת ומגש.

מדפי מטבח רבים לאחסן את הכלים

מטבחי סקנדינביה מעצבים ארונות מטבח קערותחפצים מפוסלים מעניינים במיוחד אם הם שולבו במטבח צבוע כולו בלבן. בחדר הסמוך מנורת תליון בצורת כדור ו ארון ספרים עם תאים מפולחים יוצרים שני מוקדים אמנותיים, בעיקר בגלל המנורה תלויה מלמעלה שהמארז צבעים כתומים בהירים!

מטבח עכשווי, דרמטי

סקנדינביה מטבח עיצובים יוקרה פנים פינת אוכל

פנים טריים לא בהכרח צריך להיות לבן מסנוור. כחול בהיר ימלא את הדרישה הזו היטב! קירות המטבח המתוארים למטה הם בצבע השמים ומוארים באור השמש המגיעים מבעד לחלונות מרווחים.

עיצוב מטבח כפרי, סקנדינבי - קירות כחולים בהירים מאירים את החלל

סקנדינבי, מטבחים, עיצובים, ארונות מטבח, כפרי, כחול, קיר

כאשר אנו מדברים על חלונות גדולים, המטבח האור והאויר המוצג להלן פשוט עוצרי נשימה בגלל השימוש בקווים נקיים ובשטחים פתוחים. עיצוב סקנדינבי אולטרה מודרני בצורתו הטובה ביותר!

נקי ונקי שורות באזור המטבח

מטבח סקנדינבי עיצובים מוארים אוורירי

בחללים מגרים אחרים, עץ ופרטים מתכתיים משחקים תפקיד דומיננטי מאוד. אבל במקום לפעול קירח ועניים, הם יוצרים אווירה חמימה, תעשייתית במיוחד הודות לשימוש המתוחכם של שטח על הקירות לאחסון אביזרי מטבח במיוחד במטבח הזה.

מתכתי נראה באזור המטבח

עיצובים מטבח סקנדינבי עץ מתכתי נוצץ

דפוס סקסי

בעוד רבים מטבחים סקנדינביה יש מראה מודרני מובהק, מספר שווה של עיצובים ודפוסים שונים משמשים כדי להוסיף מגע אישי וליצור חום. במטבח השייך לדירה משנת 1908, שתראה למטה, יש קצוות בדוגמת פרחים. מבטאים כאלה החסד את המורשת הסקנדינבית של homeowner.

שילוב של מסורת ומודרניות ניתן לראות באזור המטבח הזה

סקנדינבי, מטבח, עיצובים, עץ, שולחן, מסורתי, מודרני

בדים הם טיפ פשוט מאוד על איך להביא קצת צבע לחדר. בתצלום הבא אנו רואים מבחר של מגבות ומפיות, חלקן מעוצבות בצבעים עשירים.

בדים סקנדינביים טיפוסיים

סקנדינביה מטבח עיצובים עץ בד צלחת

דרך מצוינת להוסיף צבע, מרקם ודוגמאות לתכנון המטבח יהיה להזמין שטיח סקנדינבי, כמו השטיח השוודי הסקנדינבי המתואר להלן. מוטיבים לארוג לתת את האטרקטיביות המטבח והסגנון על ידי הבאת את הצבע של עבודת יד, אשר בניגוד נפלא עם שורות נקיות של פרטים מודרניים.

שטיח סקנדינבי - דפוסים מעניינים

סקנדינביה מטבח עיצובים השטיח השוודי

במטבחים הסקנדינבים, פסים הם דפוס פופולרי מאוד. התמונה הבאה מציגה שטיח מפוספס בצבע, שמתאים היטב עם "פסים" של תנור ורוד ויוצר אפקט תוסס במשחק הזה.

פנים מטבח לבן - שולחן מתקפל מעץ משמש כאזור אוכל

מטבח סקנדינבי עיצובים קומפקטי שטח לבן בהיר

במטבח שמוצג למטה, הפסים נמשכים קלאסית בים כחול ולבן! קירות מרופדים, סלים ארוגים ועיצוב החוף מובאים לחיים בצורה חזקה יותר על ידי רצים מפוספסים.

המטבח הנרחב כולל משטח עבודה ופינת אוכל

סקנדינביה מטבח עיצובים עץ גדול ריצוף עץ

בחדר הסמוך התפשטו הפסים על הקירות והפכו את ציורם האלגנטי בן שתי הטבעות אל הדפוס השולט של המטבח כולו בסגנון סקנדינבי! שימו לב איך ארונות צבועים לבן, שעון רטרו ואורות מטוטלת משולשת לתרום חידוד של המראה הקלאסי הזה.

קירות פסים מודפסים בשחור-לבן

מטבח סקנדינבי עיצובים קירות מפוספסים

ובכל זאת einamal אחד צבוע במטבח תכלת מוצג כאן, אשר הצללה תושלם על ידי נח על הרצפה של אצן טבעי עץ אדום-לבן-פסים על דרך gechmacksvolle.

Scandinavian, עיצוב, מטבח, עץ, ים, כחול, קיר, עצב

ההשפעה החמה של מבטאים עץ ציפוי

לא נוכל לספר לכם על המטבחים הסקנדינבים, אבל אנחנו לא יכולים להשאיר כמה מבטאים מעץ. מבטאים עץ חמים אכן יכול להפוך את החדר להיראות כמו בית חווה אמיתי, וגם לשפר את האקספרסיביות של אלמנטים עיצוביים מודרניים, כפי שמוצג על ידי החדר האופנתי להלן.

Scandinavian, עיצובים, מטבח, עץ, שולחן, מסגרת, חלון, התקרה

מתכת בשילוב עץ במטבח המוצג להלן כדי ליצור אווירה ייחודית, אשר משלים על ידי בר האי עם תאים מובנים לאחסון היין. מכשירי מטבח נירוסטה לתת את הגמר!

סקנדינביה מטבח עיצובים פנים עכשווי

המושבים לירוק ירוק להלן הם לא רק כוכבים במטבח המוצג! המבטא של עץ האלון, שניתן על ידי חומרי הבנייה של הארונות, בולט על רקע קירות לבנים ומגירות.

Scandinavian, עיצוב, מטבח, מעץ, ירוק, בר, שרפרפים

לפעמים פנים עץ יש את הקסם של קוטג 'כפרי, במיוחד כאשר אח ושמלת להצטרף! בחדר בסגנון סקנדינבי שמתחת, ניתן להגיע בקלות אל הקסם של בית הסקי באמצעות קירות עץ ורצפת עץ. ובנוסף ראש צבי ...

עיצובים מטבח סקנדינבי עץ תליון אורות שטיח

מוגש על מבנה עץ התמונה הבא עם ארוחת בוקר ברה, כיור ומגירות מובנים הם רהיט מוצק היא מתגאה דפוס תבואה זוהר, כמו גם עם אופי יכולת ליצור במה הדגשים תוססים כגון קונכיות עם מוצרים.

המטבח הסקנדינבי עיצובים עץ דלפק הדלפק

עכשיו אנחנו מסיקים עם מטבח סקנדינבי, המאופיין על ידי כיסוי עץ עשיר, כמו גם אורות תליון ומבטא שחור. קירות לבנים להפוך את החדר יותר שובה לב מאשר צנוע.

מטבח סקנדינבי עיצובים עץ גדול ריהוט מסיבית

כעת, לאחר שהכרתם את היצירה בסגנון סקנדינבי, הודיעו לנו על רעיונות העיצוב המועדפים עליכם. האם אתה מעדיף לחלוטין מטבחים צבועים לבן עם רק רכבות צבע יחיד או שאתה מוקסם הפנים עץ? ליהנות טקסטיל בדוגמת, כגון ב שטיחים ארוגים? או אולי אתה נלקח על ידי חדרים טריים היטב contoured עם מינימום של מבטאים. להביע את המחשבות שלך על ידי כתיבת הערה להלן ...