פנים המטבח הצר – 16 הצעות מעשיות

פנים המטבח הצר

 מטבחים קומפקטי שמש - פנים המטבח הצר

 מטבחים מזווה צרים לעיתים קרובות יש עיצוב קיר פשוט לאבטח את המשתמשים שלהם כמה מטרים בין. אלה מטבחים להשלים הם יעילים מאוד - הם יכולים לשמש הן בסגנון אבל גם כמו חדרים גדולים יותר.

המטבח הצר הזה מציע מספיק מקום ומרחב מספיק לארונות ולמטבחים להכנת ארוחות בצד שמאל, ליד הכיור.

הקווים הפשוטים במטבח זה תמיד להפוך את החדר נראה מסודר. מכשירי נירוסטה לתת את האווירה כולה מראה מפואר, בעוד ערכת צבע צהוב ולבן עושה את החדר נראה גדול יותר.

חללי מטבח צרים - תכננו את מטבח החלומות שלכם עם פינת האוכל המשופצת שלנו במטבח הדחוס

מטבחים צרים פנים
מטבחים צרים רבים כאלה מספקים שטח אחסון נרחב ובו בזמן יש מספיק מקום לשורה של חלונות. ארון המטבח העליון היחיד כאן מאפיין את סגנון הריהוט, אשר מחקה גם בעיצוב החלון; זה נותן לחדר קטן מראה מסוגנן עם אלמנטים חוזרים.

בקצה נישה המטבח הוא שולחן צר הבנוי לתוך קיר הדום, אשר מברך את כולם לארוחות לא רשמיות או לשוחח על החדשות האחרונות על כוס קפה בבוקר.

 מטבחי מזווה אדומים

אדום מזווה צרות מטבח פנים

המטבח הצבעוני הצר הזה מחולק לשני אזורים - אחד לבישול ואחד לסידור. בצד שמאל נמצאים הכיור עם הכנף הקדמית ומדיח כלים. שטח אחסון עבור מנות ניתנת אסטרטגית על הקיר הזה, אז אתה יכול לשים אותו מהר ככל ברק. הצד השני כולל את ארונות המטבח, את המיקרוגל, והוא פתוח לשורת החלונות שמציפים את כל המטבח באור טבעי.

אדום פועם הוא הצבע הדומיננטי כאן, מאוזן על ידי ארונות המטבח העליון הלבן לוחות השיש על הקירות. על ידי הצבת צבעים בהירים יותר, בארונות או על הקירות, החלל הצר נעשה הרבה יותר מרווח.

 מטבח כפרי צמוד

כפרי, צר, מטבח, פנים, מושג, לבן, שחור,זה המטבח הלבן חזק יש מראה כפרי מושלמת. ארונות לבנים קלאסיים משקפים את האור מהחלונות ולהפוך את החדר להיראות גדול יותר. קשת גג גם מוסיפה את זה באופן ברור ומונע ממך להרגיש מוגבל בתחום. רתמה להגדיר עם תבנית נצרים קטנים מוסיף את האווירה כפרי מזדמנים.

 קומפקטי אחרי Craftsman

מטבח, פנים, craftsman, מטבח, כסאות, מטבח, ארונות, א

זה מטבח קומפקטי פרוזדור עם מטבח אי מקדם את העבודה ופותח את החלל נחמד לקבל יחד. הארונות השונים, הדלפקים והאריחים מגשרים את השתיקה בין בונגלו של האומן של 1920 לבין חדר המשפחה המודרני.

 מטבח צבעוני - דלתות זכוכית מזוגגות כחולות

צבעוני, צבעוני, צר, מטבח, פנים, קומפקטי, בעל חיים

להביא קצת אנרגיה לתוך shambles - עם צבע! צבע את הפנים של אלה לבן, מול מזוגגות ארונות מטבח והם ייראו כמו חדש מבריק! זכוכית מיושנת זורחת באותו טורקיז ומקרין את הצבע דרך כל פנים המטבח שלך! משטח עבודה לא יקר זומם את השיפוץ הצבעוני במטבח הפשוט והצר הזה.

מטבח משובח ללא דופי

דק ללא רבב הצר מטבח פנים עץ בהיר

מרכז העבודה של המטבח הצפוף הזה הוא קומפקטי ומתפקד היטב, יש רק כמה צעדים בין הכיור לבין מכשירי מטבח אחרים. המטבח פתוח לחדר האוכל / חדר הבידור, בין לבין הוא מטבח מטבח מפותל או שולחן, המחבר בין שני האזורים. קווים פשוטים משלימים את הפרופיל של המטבח הזה עם לוחות שטוחים בחדר, בעוד משטחי גרניט מבריק בכוונה חסרים קווים נוקשים.

 מטבחים צרים עם דלתות הזזה (1)

צרה הזזה פנים המטבח הצר

מטבחים המזווה נפוצים בבתים ישנים שבהם המטבח היה חדר צר נפרד. כיום, אנו רואים יתרון בהיותי מסוגל להפריד את המטבח משאר הבית. דלת הזזה מעוצבת זו מזכירה דלתות אסם ישנות, מכסה את הצלילים ומכסה את הבלגן כאשר הוא סגור. אבל השמשות על הדלת מאפשרות לאור לחדור אל החלל הצר.

 אחרים - רהיטי מטבח (2)

הצטמצמות מטבח פנים דלתות רעיון צר

גווני עץ בהירים וגוונים טבעיים על הקירות מנוגדים לרצפה כהה ולמשטחי הצבע כהה, במטרה לתת למרחב המטבח הצר מראה חמים ועכשווי. המדפים הפתוחים שמעל הכיור מונעים ממך להרגיש ארוזים או מדוכאים. מכשירי נירוסטה למטבח משלימים את המראה המפואר.

 מטבחים צרים עם דלתות (3)

דלתות מטבח קומפקטיות צרות

מטבחים צמודים לעיתים קרובות דורשים פתרונות יצירתיים בהתאם לאתגרים בחלל. כדי לחסוך מקום, בעלי בתים אלה בחרו ברז זה מחובר רק לקיר מעל הכיור המובנה והוא יכול להסתובב. ברז קטן למים מסוננים על קצה הכיור. בקומה העליונה יש מדפים פתוחים, לא הרחק מדיח הכלים, ולכן קל לעקרת הבית לפרוק את המכשיר.

 תקציב שיפוץ חכם של המטבח (View 1)

תקציב שיפוץ חכם עיצוב פנים פנים קומפקטי עיצוב

במסגרת שיפוץ מטבח זה ידידותי התקציב, הכיריים נשארו באותו המקום, אבל בעלי בתים הוסיפו מדף פתוח בראש, אחד קיר ארוך, להסתכל על האוספים שלהם. הם השתמשו אריחי הרצפה כדי לכסות הן את הפתח ואת משטח העבודה, שהוא עמיד, פתרון עמיד. עבור הארונות התחתונים הם בחרו עבור וילונות רחיץ עשוי פשתן - זה גם חלופה במחיר נמוך של דלתות הממשלה.

התחדשות תקציבית של המטבח (View 2)

תקציב שיפוץ חכם הצר פנים המטבח כמעט כהה

עם מעיל חדש של צבע, כרום ידיות עץ אדר אלמנטים דקורטיביים, הארונות הלבנים אי פעם לקבל מראה מודרני והם למעשה היה reone עבור פחות מ 500 $. חלונות הראווה החדשים הולכים לחצר המיוערת. הם גם זול יותר מאשר לקנות מגוון של ארונות מטבח חדשים. מדפים פשוטים מעץ אורן בגוונים כהים מבטיחים את שטח האחסון הדרוש כאן.

 לעשות זאת בעצמך שיפוץ של המטבח

הפוך את השיפוץ שלך של פנים הצר עיצוב פנים צבעים ירוקים בהירים

ארונות מעוצבים מחדש שילוב נעים של חומרים להחיות את המטבח המזווה, אשר שופצה כמעט לחלוטין על ידי בעלי הבית שלה. כדי לעדכן את ארונות עם ארץ טרי לחפש, הם הוסיפו מסמרים עממיים אל הדלתות. הארונות העליונים היו צבועים כדי להתאים את הקורות החשופות על התקרה. ארונות הבסיס יש צבע מושתק. מכשירים חדשים בברונזה מטושטשת משלימים את המראה הנוסטלגי.

 מטבח לבשלמטבח טבח קומפקטי מדפים צרות

מטבחים קטנים, כגון 2.40 X 3 מטר, היו מתוכננים ומפותחים עבור טבח אחד בלבד. אבל הם עדיין יכולים להיות מאוד פונקציונלי. בחדר זה יש סוף פתוח והמרחב בין חדר האוכל למרפסת מתאים מאוד לפגישות עם חברים. רצפות העץ עוזרות הרבה כדי לחבר את המטבח הקטן עם חדר האוכל הגדול ולהפוך את האווירה לחמימה וידידותית.משטחי הגרניט המלוטשים השחורים כוללים משטחים אלסטיים והם מושלמים להכנת מזון במטבח הצר.

דמקה על הרצפהלוח חלל צרות מטבח פנים עיצוב חזק

עיצוב אריח קלאסי משובץ - מעודכן עם ערכת צבע ירוק ולבן - מוסיף מימד על הרצפה, מה שהופך את המטבח הקטן גדול יותר מרווח. מטבחים המזווה ניתן לשפץ יפה על ידי מתן תשומת לב רבה לפרטים בודדים.הנה, דלתות זכוכית וזכוכית הכפתורים משולבים עם ארונות לבנים עבור מבט וינטאג '. תראו איך הדלפק נשאר פתוח לכיור, בכוונה, לשימוש מקסימלי!

 ארונות מטבח אלגנטי אלגנטיחושך, אלגנטי, מטבח, ארונות, מושג, קומפקטי, אוכל, שטיח Foto פרחוני, pattern

מטבח זעיר זה עוצב מחדש מחדר אחד גדול בבית קרונות שהומר. סידור זהיר של מכשירי מטבח כאן עושה עבודה במטבח קטן זה די קל. בחדר הזה אתה לא מרגיש מדוכא, כי הכל בהישג יד - במרחק של צעד או שניים מהכיור. כדי להוסיף קצת בכיתה למטבח הצר, אתה יכול להשתמש משטחים כהים יפה מכשירי מטבח, כמו זה בעל הבית עשה שם.

              מטבח לבן צר - מדפי מטבח מעשיים ומנות בכחול וצהוב
קומפקטי צר מטבחים עיצוב לבן מדפים כלי שולחן צבעוניים