מטבח האי רעיונות עבור שטח קטן מתאים

מטבח אי רעיונות חדר קטן מטבח שולחן

מטבח האי רעיונות עבור שטח קטן

אתה יכול להכין את הכנת הארוחה שלך מהר יותר ויעיל הודות לאי מטבח חדשני. זה בהחלט יהיה להרחיב את סביבת העבודה שלך ולהציג את הבית שלך לקשט את הסגנון במטבח. עקוב אחרינו והביט בגלריית התמונות שלנו כדי לשכנע את עצמך!

  האי עם חדר אחסון פתוח - נייד

מטבח אי רעיונות שטח קטן ניידים ניידים ניידים - -
אתה יכול חזותית לשפר את המראה של המטבח שלך עם שילוב של שטח אחסון פתוח וסגור. לדוגמה, זה אי זעיר יש טריו של דלתות נעול - ארונות משמשים לאחסון כל דבר מן הכלים פורצלן כדי סכו"ם ושני מדפים פתוחים שבו תמצאו ספרי בישול נפוץ. אי מוצק יהיה מחוץ למקום, הוא יכריע את העיצוב של המטבח הקטן, אבל זה אי זעיר עם מדפים פתוחים - זה הופך את החדר בהירים ומאוורר.

 להפיק את המרב של שטח מוגבל במטבח עם אי מטבח נייד. זו יחידה ניידת מספקת שטח נוסף להכנת הארוחה בעת הצורך, אבל ניתן להסיר כדי לקדם את זרימת התנועה יעיל בחדר. משטח חלק של האי מתאים באופן מושלם עם מכשירי נירוסטה ואת אביזרי כרום מבריק.

   שקט בסגנון בית כפרי

מטבח אי רעיונות חדר קטן מדינה בסגנון

האי הקטן הזה היה נטוש במשך שנים ונשכח במרתף הסודי. עכשיו זה משנה את כל המראה של המטבח. משטח מזג האוויר נותן זה חדר שטוף שמש אופי חג. הלוח המקורי הוחלף באבן סבון שחורה חדשה, והפך את האי במטבח הישן לנקודת מוקד מדהימה.

    הכל בפרטים מטבח האי רעיונות חדר קטןהעיצוב של מטבח קטן יכול להיות אתגר אמיתי. בעלי בתים אלה עשו את המרחב המוגבל שלהם על ידי אי ארוך, צר, אשר מצויד בסגנון ותפקוד.

מטבח מסוגנן האי

מטבח האי רעיונות חדר קטן רהיטים בסגנון

הפרטים יוצרים אווירה חקלאית קלאסית במטבח זה. בדיוק כמו הרהיטים מסביב הוא גם האי העדין עם רגליים גלוי, תכונה של רהיטי המטבח מן העבר. משטח עבודה מפלדת אל-חלד משקף מכשירים בקרבת מקום, מוסיף מגע בלתי צפוי של כשרון מודרני למרחב המסורתי.

    פתרון אלגנטי

מטבח האי רעיונות שטח עור קטן אלגנטי

 אי ארוך ודק מבטיח את זרימת התנועה היעילה במטבח הסגור. כמה טבחים יכול לעבוד על האי הזה באותו זמן ויש גם אזור מזנון נוח עבור גיימרים מזדמנים. המגירות בצד אחד של האי לספק שפע של אחסון, ואילו מובנה מיקרוגל בצד השני.

  משטח עבודה נייד

מטבח אי רעיונות שטח קטן נייד - -

במטבח בגודל כזה, אפילו האי המשולב הקטן ביותר יעשה טוב. במקום זאת, בעלי הבתים רצו לשלב בלוק קצב עם אפשרויות אחסון מוגבלות, אבל ברור שהם עשו את זה עם הרבה סגנון! שולחן קטן באמצע החדר יכול לשמש שטח נוסף להכנת ארוחות, אבל יכול להיות מוסתר בגומחה סמוך כאשר אתה כבר לא צריך את זה.

אי קטן עם מתקני אחסון

 ארונות מטבח ארונות חדר קטן

אפילו האי הקטן ביותר יכול להתפאר במגוון אפשרויות אחסון יצירתי. זה אלגנטי, מסוגנן האי יש שלושה ארונות ואחסון עבור פריטים כגון עוגות ומחבתות אפייה מגשים. מגירה גדולה בצד אחד של האי מכיל את סל האשפה.

וינטאג בלוק איילנד

וינטאג 'ישן עיצוב מטבח חמנית

בלוק ישן משמש אי קטן כדי להשלים את המטבח הקטן אסתטית. כיסא צבוע ישן ממוקם בצד אחד של האי, אשר משפר את שוק הפשפשים נראה עוד יותר.

סלולרי

מטבח עיצוב נוחות רול עץ בר כיסאות

עגלת קניות ניידת מאפשרת זרימת תנועה יעילה בחדר בהיר זה. שטיח קטן מתחת לעגלה מונע מחליקה במהלך השימוש.

  קסם כפרי

כפרי מדינה בסגנון קסם המטבח קטן

אי עץ מוסיף קסם כפרי ומתקני בישול נוספים למטבח הזעיר. מגירה גדולה מספקת מקום אחסון במטבח המגושם, ומדף פתוח מספק קערות וטבליות לתצוגה מקדימה.

אלגנטיות עדינה

ארונות מטבח לבנים אלגנטיים

שולחן אלגנטי משמש כמתבונן בעין במטבח המרוהט באופן מסורתי. הנברשת הכפרית מעל האי מדגישה את המראה וינטאג '.

עץ האי - עץ מטבח האי עץ עיצוב מטבחים קטנים כהים

המשטח המפויח מצביע על גיל הטבלה שכנראה נמצא בשוק הפשפשים. מדף פתוח מתחת לאי מציע שטח אחסון לאביזרי מטבח.

 רזה ואלגנטי
קנו מתוך שוק הפשפשים, האי הצר הזה מתאים באופן מושלם במטבח נראה וינטאג '.

רזה קטן עיצוב מטבח מסוגנן עץ צבוע מיושן

20 עיצוב מודרני אי עיצובים
מטבח האי צורה חצי האי
רעיונות יפה למטבח האי עם המושבים
15 רעיונות המטבח האי צבעוני עבור הדירה שלך