מטבח הקיר האחורי – חלופות טרנדי המראה הקלאסי אריח

מטבח הקיר האחורי רעיונות מטבח להגדיר תאורה רהיטי עץ

מטבח חזרה רעיונות קיר 

 

במקום שבו יש צורך בשמן, בשטיפות מים ובשיירי הרוטב של הקיר במטבח, יש צורך בשומר מיוחד. מטבח מודרני מראות הם לא רק עמיד, אלא גם להגדיר הדגשה חזותית במטבח. לעתים קרובות אנו חושבים רק על מראה אריח קלאסי לבן.

עם זאת, ישנן דרכים רבות אחרות כדי לייפות את המטבח בחזרה הקיר. זה משלים פונקציונליות, אריכות ימים ומראה מושך.

מטבח בחזרה הקיר עץ ציוד מטבח רעיונות
1. זכוכית מטבח הקיר האחורי

 

מראה איכותי ומודרני עבור המטבח שלך מציע קיר האחורי עשוי זכוכית. אם חלבית או שקוף - זכוכית נראית פשוטה מאוד ואלגנטי באותו זמן. זכוכית קלה לניקוי, קלה לניקוי ומתאימה במטבחים מודרניים רבים.

הדגשה נוספת מודפס זכוכית או טפט תמונה מאחורי זכוכית. שתי הגרסאות במהירות לצייר את העין ויש אינספור מוטיבים וריאנטים - ב Lana KK הם בהחלט ימצאו משהו. יש לציין, עם זאת, כי עם צלחת זכוכית, אין recesses הבאים הם אפשריים, למשל עבור שקעים, כי צלחת זכוכית קשה יותר לא ניתן לחתוך. היא תשבור.

 

2. מטבח הקיר האחורי עשוי מעץ

 

צלחת עץ הקיר האחורי של המטבח כמובן, נשמע קצת מוזר, אבל עם טיפול פני השטח הנכון, עץ מתאים גם המראה במטבח.כדוגמה, דיקט 6.5mm לבנה עבה ניתן להשתמש. הפאנל המצויר הוקם על הקיר ותוקן ברצועות עץ המוברגות מתחת לארונות הקיר ועל משטח העבודה. בדרך זו, אתה אפילו לא צריך ללכת אל הקיר האחורי או הישן backsplashקידוח. חשוב: בפתרון זה, טיפול פני השטח הוא חיוני.

מטבח קיר בחזרה רעיונות אריח מראה מגירות עץ

3. מראה מטבח עם טפט תמונות

 

המוטיבים של טפט תמונות, אשר ממוקמים מאחורי צלחת פרספקס, הם טריים upbeating. שוב, אין גבולות למניעים. מה שמרצה (כמעט) תמיד לשמש מוטיב למראה המטבח.

ציורי קיר כמובן עם מוטיבים גדולים הם לוכד עיניים אופטי. מצד שני לדבר על המראה במטבח נדרש פורמט כמו גם חוסר התנגדות של נייר טפטים לא ארוגים. עבור הבעיה הראשונה, מוטיב הוא חתך לחתיכות, נמסר בחלקים שונים ולאחר מכן מודבק שוב. הבעיה של עמידות ניקיון נפתרת לעתים קרובות על ידי צלחת שקופה, מלוטשת Plexiglas, אשר מותקן מול הקיר טפטים. יתרון: הוא מקובע עם פרופילים U ו- L עשויים אלומיניום, אשר לא דפוקים על הקיר, אלא על משטח עבודה וארונות קיר.

מטבח בחזרה הקיר רעיונות זכוכית התאמת מוטיבים 

4. המטבח בחזרה הקיר בשיש / פסיפס

 

עם אחד המטבח בחזרה הקיר בשיש או פסיפס אריחים תן למטבח שלך מראה חדש לגמרי המציע מספר יתרונות. מצד אחד, אריחי פסיפס שיש יכול להיות בקלות ובמהירות הניח, כפי שהם מודבקים לרשת ומעובדים כמו אריחי פסיפס. מצד שני, הם נותנים את פני השטח מראה יפה עם מבנה דיסקרטי, אבל הם עדיין עמיד וחזק - קריטריון חשוב למראה אריח. בנוסף, מקלות שיש או אריחי פסיפס זמינים בחנויות חומרה מצויד היטב הם זולים יחסית במחיר של רק תחת ארבעה יורו כל אחד.

5. הקיר האחורי מטבח עשוי נירוסטה

 

נירוסטה הוא היגייני מאוד עמיד בחום, אבל צריך להיות מתוחזק היטב. ללא שם: טביעות אצבעות וטיפות של מים בבירור להשאיר את חותמם על זה. נירוסטה נישה מכסה רק כמה מילימטרים עבה. לכן, כאשר עובדים על גומחה, כמעט כל משטח העבודה הוא איבד.

מטבח בחזרה קיר זכוכית רעיונות עיצוב מטבח מודרני

תמיכה החלטה על קיר המטבח אופטימלי בחזרה

 

אם מראה נירוסטה המודרנית, זכוכית שקופה או הרמוני בעיצוב של משטח העבודה היא רק עניין של טעם - מותר מה מהנה. זכוכית יש יתרונות משמעותיים: קל לניקוי וניתן להרכיב במהירות. החלופה הזולה יותר לקיר האחורי של הזכוכית היא יריעות פלסטיק. הדבקה עצמית וטפטוף (צילום) טפט - אלה שני וריאנטים יש יתרון ברור - הם עולים פחות באופן משמעותי. אבל אם תחליט שאתה צריך לצפות יותר מאמץ - הם בדרך כלל צריך לחדש כל שנתיים עד שלוש שנים.

אריחי פסיפס קל לטפל וליישם. הם יכולים להפוך את המטבח שלהם למושך אמיתי. כדי לצייד את המטבח עיצוב עם עוזרי המטבח הנכון, תסתכל על rabattino.de. אז אתה מגיע אל המטבח האצילי מבלי לבזבז הון.עם הקיר האחורי עשוי נירוסטה, אתה בוחר מבטא צבע מודרני ללא הרף ביעילות להגן על הקירות שלך מן הלחצים של חיי היומיום. נירוסטה הוא זול, עמיד בחום ו חלודה.

זכויות יוצרים:

© www.lanakk.com