22 רעיונות מקוריים ומעשיים עבור פריסות מטבח

מטבח קומות תוכניות שחור לבנים לבנים קיר מטבח הקיר האחורי

 עצות שימושיות ופונקציונליות לתכניות רצפת המטבח

 במטבח שיש לו כמה דלתות, הפתרון הטוב ביותר היה ליצור אי. החדר הוא 6,60 X 3,90 מ ‘והוא יכול להיות מחולק ל 5 אזורי: בישול, אחסון מזון, אפיית, ארוחת בוקר והכנה של ארוחות + מסודר. יש צורך במסדרונות רחבים בין האזורים האינדיווידואליים לתנועה טובה בתוך המטבח.

השטח, שהוא למעשה תחום השף, שוכן בגומחה נפרדת והוא נמצא מחוץ למסלול מכות. השף והאורחים יכולים בקלות להתכנס באי, עם מעטפת צדדית של הכיור. יש גם את המושבים לארוחת ערב יחד.

המקרר והמיקרוגל נמצאים בצד הנגדי של האי, ונוחים עבור אלה שרוצים לקחת משקאות וחטיפים במהלך הכנת הארוחה. מזווה בפינה הוא בערך אותו מרחק כמו האי או המקרר, כך שהאוכל נגיש ומוחשי.

האי מעוצב על ידי הקווים הנדיבים של משטח העבודה, מולו יש בלוק בישול – רעיונות לתוכניות רצפת המטבח

 מטבח קומה מתכננת מטבח לבן מנורות תלייה
 רק כמה מטרים מן המוסך הסמוך – זה עושה את זה המטבח רחב מספיק עבור אי לוקח את החלק המרכזי של הכיריים. החדר גם יש אוורור טוב בדרך זו, מה שהופך התקני אוורור אחרים מיותרים. הם היו רק מכשול חזותי במרכז המטבח.

האי מעוצב על ידי שורות נדיבות של משטח העבודה, מול יש בלוק בישול. יש הכיור, המדיח, המקרר והמיקרוגל. שילוב זה של מכשירי המטבח החשובים ביותר – בכל רחבי הכיריים – חוסך את השף הרבה אנרגיה.

שטח העבודה כאן הוא 4.50 X5.40 מ ‘, והוא פתוח לאזור אוכל שבו ניתן לארגן ארוחות לא רשמיות או מסיבות. לאירועים רשמיים אחרים, חדר האוכל זמין.

בצורת L בצורת תוכנית האי, אשר פופולרי מאוד בעיצוב המודרני

מטבח הרצפה מתכננת רעיון עץ ריצוף צבעוני מראות אריח מטבח

מטבח זה יש בצורת L בצורת תוכנית האי שהפך פופולרי מאוד בעיצוב המודרני. תצורה להכיל אי ארוך מוקף 2 הצדדים של המטבח בפועל, ואז החלל הוא פתוח בעיקר בצד אחד לאזורים סמוכים. במקרה זה, מחיצה מחלק את המטבח מחדר האוכל. שני החדרים שומרים על זהותם.

הצורה L ארוכה של האי המטבח מפריד את החדר לשני אזורים – אחד לבישול, הכנת מזון מסודר ועוד לאחסון מזון. האי משמש תחנת ביניים, מעבר בין האזורים.

פריסה זו מתאימה גם למספר טבחים ועוזרים, כי יש הרבה שטח אחסון לכולם. אורחים שלא עוזרים יכולים לדבר על האי עם אלה שיש להם מה לעשות.

 האי הוא אזור משותף, מקום להכנת מזון

מטבח הרצפה מתכננת מטבח עץ הרעיון האי קומפקטי מעשיתוכנית זו קרובה מאוד לרעיון L- צורה, אבל יש קיצור של רגל מקוצרת של L. זה עושה נעים במטבח 3.60 X 5, 40 מ ‘קל יותר פותח אותו לחדר המגורים / המשפחה.

האי הוא אזור משותף, חדר בישול למעלה בצד השף, שם יש גם מקומות ישיבה לאורחים, צופים ומבקרים מזדמנים בערב. מעבר קצר בין המטבח לחדר האוכל משמש מזווה. הוא כולל מרתף יין שבו מאוחסנים בקבוקי יין וכוסות.

זוהי מטבח בתוספת מתקן האי עדיין – מטבח הרצפה תוכניות

מטבח, תוכניות, מעץ, מטבח, אי, לבן, דומיננטי, צבע, אוכל, כסאות, שחור

 זוהי מטחנת בתוספת מתקן האי על גבי זה, שבו הקיר היחיד של המטבח הקלאסי הוא מצמידים עם האי המקביל. התוצאה היא הצעד הראשון לקראת יעילות מטבח יעילה יותר.

מכשירי מטבח – כיור, מדיח כלים, מקרר ומיקרוגל נמצאים כולם קרובים זה לזה על אותו קיר עם כיריים על האי. האי מציע שפע של שטח אחסון, כמו גם ישיבה ומקרר יין.

בניגוד למטבח המזווה הישן, אשר נמצאים באופן עקרוני בחלק האחורי של הבית, זה 3 X3, 30 מ ‘מטבח גדול הוא חלק מתוכנית חדר גדול, הכולל חדר מגורים, אוכל ומשפחה.

 עם 40 אינץ ‘בין משטח העבודה, אדם אחד צריך לעשות רק צעד אחד כדי להגיע למתג הבאמטבח הרצפה תוכניות רעיון עץ בהיר קומפקטי מעשי

 קח תוכנית פלוס איילנד בתוספת ולהוסיף סעיף שלישי – שולחן אוכל ארוך, ואז לקבל trifecta של יעילות המטבח בחדר 5.10 X 6.60 מ ‘. עיצוב זה מבוסס על כלל 40 אינץ ‘ו הותאמו על ידי כמה מסעדות. עם 40 אינץ ‘בין משטח העבודה, אדם אחד צריך לעשות רק צעד אחד כדי להגיע למתג הבא.

האי מציע גם מקומות ישיבה טובים לארוחת ערב, בצד אחד הוא שולחן עבור 6 עד 8 אנשים.

מנקודת המבט של הטבח, השטח עם המקרר והכיור יוצר משולש חזק, והברז המסנן על הכיריים חוסך גם את התנועה הלוך ושוב מיותרת דרך המטבח.

תוכנית קומה זו מספקת מקום למשטחים נוספים על משטח העבודה והיא פתוחה לרווחה לחדר האוכל הסמוך

מטבח קומה תוכניות עץ לבן ריצוף אור קומפקטי ציוד

 בסביבת האי המרכזי של יותר מ- L אחד ופחות מאחד, תוכנית הקומה הזו יכולה להכיל שטח עבודה נוסף ופתוחה לרווחה לחדר האוכל הסמוך.

התוכנית מחולקת בבירור, המקרר המזווה מהווים את שטח אחסון המזון. עוד שטח מתוכנן לניקוי, עם הכיור ומדיח הכלים, ואז מגיע לאזור הכנת המזון, לבישול, שנמצא על הקיר הארוך. מיקרוגל מוסתר בצד של השף על האי.

עבור ארוחות לא רשמיות, כאן הוא פינת אוכל קטנה בקצה אחד של החדר, עם נוף החלון אפילו. בהזדמנויות רשמיות אתם הולכים ישירות לחדר האוכל הסמוך. החלל הפתוח בין הוא המקום האידיאלי עבור האורחים לשוחח עם כוס יין ביד.

 מטבח קומות רצפות – קיר הבתים במקרר, תנור מובנה תנור

מטבח, עץ, רעיון, כוס, חזית, כיור, מטבח

זוהי למעשה תוכנית בצורת רצפה בצורת U המשלבת את היעילות והיכרות של המטבח במטבח עם פתיחות של תוכניות בניין עכשווי.

בקיר יש מקרר, תנור ותנור מובנה. יש גם תמסורת במקום הסלון הסמוך, שיש לו פונקציה מעשית מאוד, במיוחד באירועים משפחתיים וחגיגות.

הכיור מחלק את הקיר השני עם המדיח שבו נוצר אזור ניקוי נוח.

אי ברמה 2 משלים זה 3,90 X 5,40 מ ‘בגודל המטבח המציע מקום השף, הכנה למזון / מזון ובר אורח. מהאי, השף יכול להיות ולהישאר חלק מהבידור בחדר המגורים / האוכל.

 המכשירים על האי – הכיור, התנור, המקרר – יוצרים משולש ימין מושלםמטבח קומות תוכניות לבן רעיון מעשי

זה L- פלוס תוכנית קומה האי epitomizes יעילות ופשטות. המכשירים על האי – הכיור, הכיריים, המקרר – יוצרים משולש ימין מושלם, כך שלטבח יש גישה קלה לשלושת מכשירי המטבח העיקריים.

כמובן, כאשר המטבח פתוח לחדר המגורים / המשפחה, האי מושך באופן טבעי את האורחים, אבל גודלם מגן על אזור הבישול. המקרר ממוקם כך שכל אחד – בן משפחה או אורח – יכול לקחת ממנו משהו בלי להיכנס לאזור הבישול.

האי הוא למעשה מטבח בפני עצמו, עם כיור, מדיח כלים, מקרר, מגירות מיקרוגל

חדר אוכל מטבח חד צבעי צבעים כרומטיים חלונות אור בהיר

תוכנית בצורת U בצורת סביב האי הוא מאוד פופולרי במטבח ושתי הרגליים הארוכות של U זה 4.50 X X 5.70m שטח הם תוספת ארוכה, תוספת בגודל כדי להתאים את האי במרכז.

האי הוא למעשה מטבח בפני עצמו, עם כיור, מדיח כלים, מקרר, מגירות מיקרוגל כל זה מושלם על ידי כמה מושבים בסוף האי. זהו מקום מושלם לילדים ואורחים כדי לשרת את עצמם בזמן השפים לעבוד על שני קירות ארוכים. הקיר היחיד הוא לבישול – יש כיריים ותנור נפרד – בעוד הקיר הנגדי נועד לניקוי, יש מקום לכיור ומדיח כלים.

המקרר בפינה נגיש לכולם. תחנת משקאות, מצוידת בכיור אחר, מכונת קפה מובנית ומקרר יין, ממלאת את הקצה הקצר של ה- U.

תוכניות מטבח מטבח – משטחי זכוכית

מערכת מטבח רצפה מערכת רהיטים לבנים זכוכית שחורה

 זוהי תוכנית קרקע נדירה בצורת P, עם אלמנט אופייני שלה – חצי האי – חצי האי, המילה האנגלית מתחילה באות P.

חצי האי מחבר קטע בצורת L עם הקיר הנגדי והאי. רגל אחת של L היא אזור הבישול שבו מותקן כיריים, עם שני תנורים מובנים. הרגל השנייה של L היא אזור הניקוי שבו הכיור ומדיח הכלים ממוקמים. הקיר הנגדי משמש לאחסון מזון, במקרר ובמקפיא בקצה אחד ובמזווה בקצה השני. חצי האי בתים הבתים, אבל שם יש גם את המיקרוגל מותקן.

האי מתאים למגוון פעילויות – כאן אתה יכול לעבוד, לארגן ארוחות לא רשמיות עם בני משפחה וחברים או סתם לדבר.

 L בצורת עיצוב מטבח – רהיטי עץבצורת בצורת מטבח מטבח עץ כהה מטבח הרצפה תוכניות

הצורה של תוכנית קומה זו היא קצת יותר מאשר L, אבל לא בדיוק U. תוכנית אב דומה לזה של המטבח במטבח. זה מיד בולט, אין לה כאן אי.

 ברוחב של 3.30 מ ‘, השטח היה צר מכדי לבנות כאן אי טיפוסי. רוחב הוא פיצוי אז על אורך – המטבח הוא 6 מ ‘אורך. זה מאפשר בניית קיר ארוך באזור הבישול. בסוף החדר אתה גם משתמש באור טבעי, שם יש לך נוף נפלא מהחלון.

 במטבח יש תוכנית קומה בצורת L והוא משלים על ידי אי קטןקיר, אח, אח, לבן, אוכל, כסא, מטבח, משטח עבודה

האדריכלות מכתיבה תכופות את צורת המטבח. במקרה זה, בעלי הבתים רצו אח ענקית המאה ה -18 שלהם בבית בנוי, כך שהם יצרו 10X 7.80 מ ‘מטבח משולב גדול ופינת אוכל, אשר ממוקם משני צדי התנור וסמוך לסלון.

במטבח יש תוכנית קומה בצורת L והוא משלים על ידי אי קטן. הוא ממוקם ליד האח ומציע מרחב עבודה נוסף ושטח אחסון. בעלי בתים ואורחים יכולים לנוע בחופשיות בין המטבח לחדר האוכל, באופן טבעי סביב האח.

 הכיור “צף” באמצע החדר כמו ממוקם במסעדהמטבח, מטבח, חדר אוכל, כחול, מטבח, רהיטים, מטבח, קומה, תוכניות

אזור העבודה של המטבח הזה הוא יעיל 2 קיר קיר, עם מקרר, תנור תנורים, מול הכיור. הכיור “צף” באמצע החדר כמו ממוקם במסעדה. ואז בעקבות אזור תנועה שקט, אשר פתוח לחדר האוכל.

 הפרד את פינת האוכל מהמטבח על ידי קיר מחיצה

תוכנית מטבח הרצפה מערכת המטבח המקורי הרצפה תוכניות

מעטים רוצים שהמטבח שלהם יהיה נפרד לחלוטין מחדר האוכל, ולא כולם אוהבים לראות את שני החדרים מחוברים. יש פתרון – מחיצה! היא יוצרת גבול ברור בין המטבח לחדר האוכל ומשמרת את הפתיחות של החדרים.

 כאן, בקצה הקיר הפנימי, נמצא בר אוכל המחבר את המטבח עם הסלון הסמוךהמדינה של המטבח מטבח מבריק המקורי ריצוף עץ לבן קומה תוכניות מטבח

 גאלי – מטבחים הם בדרך כלל מאוד נעים, אשר כמובן לא אומר שהם צריכים להיות זעירים. כאן, בקצה הקיר הפנימי, נמצא בר אוכל המחבר את המטבח עם הסלון הסמוך. בקצה השני של המטבח דלת שמובילה לחדר האוכל.

חלון אחד מאיר את אזור הניקוי כולו

ארונות מטבח ארונות מטבח קומפקטי אלגנטי

 הפריסה של מטבח מרווח זה נקבעת על ידי מיקום של חלון אחד המאיר את אזור ניקוי כולו. המטבח נפתח לתוך פינת אוכל פתוחה, יש מספיק מקום, אתה יכול לפגוש בהזדמנויות שונות, לבדר, וכמובן בישול טעים ואכילה!

מטבח האי באזור האמצעי

הגדרת מטבחים עיצוב הרצפה תוכנית רעיון הרעיון ארונות מטבח מטבחים קומה תוכניות

עם אי באזור באמצע, מטבח זה יש גס בצורת U תוכנית הרצפה. הכיריים לוקחים צד אחד של האי, השני עבור ישיבה של האורחים.

שולחן האוכל והכיסאות נמצאים ממש באמצע

פינת אוכל קיר יחידות מטבח כלי מטבח צהוב צבעים המטבח תוכניות קומה

מזון הוא המוקד של רוב המטבחים, אבל זה ממש במרכז תשומת הלב כאן – שולחן אוכל וכיסאות ממוקמים ממש באמצע הכיכר כמעט 4.80 X 4.50 מטר שטח.

 פינת מטבח קומפקטית לבנה המתאימה למשפחה צעירה

דומיננטי מבטא לבן מודולרי מערכת עץ שולחן האוכל קומה המטבח תוכניות

תבנית בצורת U לעיתים קרובות פותחת את המטבח אל פינת אוכל או חדר משפחה, אבל זה 6 מטר על 4 מטר במטבח זה לא המקרה.

 לבן, מעשית המטבח מעוטר בסגנון רטרו

לבן ריהוט מטבח טרי פרי עיצוב הרעיון המקורי מטבח קומה תוכניות

רבים מטבחים בצורת U מכילים אי באמצע, אשר גם בתים מיקרוגל ומקרר יין.

              ריהוט מטבח, ריהוט מטבח