מטבח מודרני בצורת G – הנה חוויה בישול מעולה מובטחת

לאחר הצגת המטבח בצורת L בסכומים שונים בסדרת "טבלאות מטבח מודרניות" שלנו, וממשיכים להדגים את היתרונות של מטבח בצורת U מודרני, הצורה הבסיסית הבאה בעיצוב המטבח היא היום התור - המטבח המודרני בצורת G. כולנו מודעים לכך מטבח מודרני הוא השקעה במשך זמן רב. לכן, אנחנו רוצים לעזור לך עם הבחירה שלך להודיע ​​לך בפירוט על היתרונות והחסרונות של המטבח בצורת G. לפני שתבצע החלטה סופית על עיצוב המטבח שלך, עליך לשקול היבטים רבים ולשקול אפשרויות עיצוב שונים. להישאר איתנו וללמוד יותר על המטבח המודרני בצורת G.

אם אתה רוצה עיצוב אופנתי סופר, ולאחר מכן לבחור מטבח בצורת G

מטבח מודרני ב G צורה רהיטים לבנים וקירות ירוקים

איפה המטבח המודרני להיות מאוכלס בצורת G?

המומחים מטבחים מודרניים אומרים לעתים קרובות, תכנון חכם הוא חצי הקרב! זה צריך להיות נכון! כי עם מטבח בצורת G אתה צריך לתכנן ממש עד הפרט האחרון. זהו טופס מטבח מיוחד, אשר צריך הרבה מקום פנוי.

זה יהיה הכי טוב אם אתה לשלב את המטבח בצורת G בחדר גדול, שבו אתה נפרד אזורי בישול, אוכל וחיים בתוכנית קומה פתוחה. הקפד לזכור כי אתה צריך על 12 עד 14 מטרים רבועים ליישם כגון עיצוב מטבח. אם יש כבר חלונות ודלתות שם, הם סביר להניח לסבך את הפרויקט שלך. אתה מרגיש שאתה נאלץ לשנות את התוכנית שלך ולהתאים אותו בקנה מידה המרחבי נתון. בשלב התכנון, אתה צריך גם לחשוב על התאורה בחדר הנכון, כי זה חשוב במיוחד בכל עבודה במטבח. דבר אחד אסור לך לשכוח - אוורור החדר טוב! אתה לא רוצה לקלקל את ההנאה שלך בישול ריחות לא נעימים, נכון? עיצוב המטבח שלך בצורת G על ידי התחשבות מכסה המנוע המודרני מעל hotplates. מאוחר יותר תדרג את ההחלטה הזו באופן חיובי!

אוורור החדר טוב חייב להיות מתוכנן

חיים, מטבח, צורה, g, לבן, חום
המטבח המודרני בצורת G לא צריך להיות מותרות

עיצוב הבית מטבח G בצורת מטבח עם מנורת מטוטלת מגניב

המטבח המודרני בצורת G מביא עיצוב אופנתי ועיצוב אישי תחת מכנה אחד

מטבחים מודרניים בצורת G כרגע הם מאוד פופולריים ונטייה זו בהחלט יישאר בשנים הקרובות. הם מייצגים מגמה אופנתית בעיצוב המטבח, כי כבר הוקמה היטב במשך שנים הוא צובר פופולריות. עבור הלקוח המודרני אופקים, הוא המפתח יש מטבח רב תכליתי כי הוא אופנתי להתאמה אישית. האם נראה לך כי אלה הן דרישות רבות מדי עבור המטבח העכשווי? לא, בשום אופן! במרחב זה חשוב מאוד אתה יכול וצריך לעשות פעילויות רבות בו זמנית. במטבח בצורת G, בישול, טיגון ואפייה אפשריים בעת ובעונה אחת. בנוסף, ישנם משטחי עבודה מספיק להכין כמה אנשים שם באותו ערב או מזון המפלגה. ויש עוד דבר אחד שאתה יכול לעשות בקשר לזה: ליצור אווירה עליזה בעיצוב מטבח בצורת G, שבו התקשורת לעולם לא נקטעת. בזמן הבישול, אתה יכול להמשיך לדבר עם יקיריכם ולא לאבד את המסלול של המטבח!

 עם המטבח בצורת G אתה יכול ליצור אווירה תקשורתית

עיצוב הבית למטבח u בצורת מטבח עם barstools עץבנוסף, העיצוב האישי חשוב בעיצוב המטבח הזה. המטבח בצורת G יש שורה נוספת בהשוואה למטבח בצורת U. זה מאפשר שורה זו לשמש מחלק חדר, המשרתים בוקעת או מונה, הוספת מגע הפרט על כל עיצוב המטבח שלך. זה עושה את זה הרבה יותר קל לשלב את המטבח, חדר האוכל ואת מרחב המחיה, ובסופו של דבר וכתוצאה מכך מאוחדת עיצוב חדר מודרני. המרחב המרחבי מקבל מבנה, ללא הגבלה כלשהי. האם אתה יכול לבקש משהו טוב יותר בהקשר זה?

 המטבח המודרני בצורת G דורש את היצירתיות שלך ומאפשר לך הרבה חופש בעיצוב המטבח

מטבח מודרני בצורת G עם תאורה יפה

עיצוב מטבח מודרני בצורת G פירושו גם עיצוב מעשי

Multifunctionality, עיצוב מטבח בודדים, עיצוב אופנתי - כל זה כפוף להיבט מעשית מודרנית. צורת ה- G של עיצוב המטבח מציעה לכם מרחב עבודה נוסף אפילו יותר מאשר במטבחים בצורת L או בצורת U, כי יש לכם קו נוסף כאן. כמובן, בנוסף לשולחנות עבודה רחבים, יש לך גם שטח אחסון נוסף, כי המטבח בצורת G עושה שימוש אופטימלי בכל פינה וכל פינה "מת". הנה שטח אחסון גדול יותר זמין, שבו אתה יכול לאחסן כל מיני כלי מטבח. מעשית ואלגנטית, הכל בהישג יד. השבילים מצד אחד לשני עוברים ללא סף. בגלל עיצוב חלל פתוח אתה אף פעם לא יכול להרגיש מוגבל מול התנור. וגם לשכוח את כל הכאב בגב הרגיל, כי בעיצוב מטבח זה חשב גם על ארגונומיה. גובה משטחי עבודה אלה של ארונות מטבח יכול להיות מעוצב באופן אינדיבידואלי מותאם לגודל הגוף שלך. בקיצור, מטבח מודרני בצורת G יכול בקלות להיות משויך למטבח חלום! האם אתה עדיין מודאג או שאתה רוצה ללכת לחנות הרהיטים הבאה ולקבל מידע נוסף שם?

אתה יכול לתת חינם לרסן את הדמיון שלך בעיצוב מטבח G- טופס וליצור מטבח חלום פנטסטי

מטבח מודרני פונקציונלי גרם בצורת מטבח

כל זווית משמש באופן אופטימלי כאן

מטבח מודרני בצורת G מרקמים מסוגננים בצבעים בהירים

 עיצוב מטבח אופנתי זה יכול להיות מעוצב על פי ההעדפות שלך

מטבח מודרני בצורת G עם ארונות מטבח ירוקים

דלפק או משרת?

מטבח, מטבח, g, מטבח, צהוב,

מכסה המנוע הוא חייב כאן - מערכת אוורור ברמה המודרנית ביותר

חיים רעיונות מטבח מעשית g צורה ומבטאים אדום

מטבח מודרני מסוגנן גרם בצורת מטבח עם אריחי הרצפה

מטבח מודרני בצורת G עם משטח עבודה לבן