מטבחים קטנים רעיונות ופתרונות עבור אדנים נמוכים

רעיונות מטבחים קטנים לשטוף חלונות נמוכים

פתרונות גדולים עבור אדן נמוך

אני בא מעיר שבה רוב הבתים הם אוצרות היסטוריים. זו הסיבה שרוב העיצוב החיצוני לא יכול להשתנות. אחד הסימנים הייחודיים שם הם אדנים נמוכים. מאז יש לך ארונות freestanding המקורי תנור.

זה היה רעיון נהדר אז, אבל היום זה בעיה, איך אפשר לתכנן את המטבח שלך אם הארונות גבוהים יותר מהאדמה?

כנראה הדבר הכי לא נוח שאתה יכול לעשות הוא למקם את הארונות מעל החלונות כך שאין לך יותר גישה פתחי האור. לכן, אתה יוצר משהו כמו בור ללא תחתית, אז מקום שבו אשפה אוספת, אתה לא רואה שוב. בנוסף, המשימה היא מאוד מסובך אם אתה רוצה לנקות את החלונות.

רעיונות מטבח קטנים – ארונות צפים

מטבחים קטנים רעיונות חלון נמוך מטבחים ארונות מטבח
אתה בהחלט רוצה למקם את הכיור מול החלון. אם סף צריך להיות מוגדר נמוך, אז בנק צף יכול להיות מאוד שימושי. לא רק שזה נראה נהדר, זה גם מאבטח את הגישה לחלון למטה.

במטבח עכשווי זה יש לך גם לטפל במרחק מהחלון. זהו אלמנט עיצוב נחמד ומעשי.

לשים רהיטים בשימוש

מטבחים קטנים רעיונות חלון נמוך אדני מטבח רעיונות האי

זהו פתרון אפילו יותר גמיש, אחד שמתאים היטב במטבח המסורתי. השתמש שולחן עבודה במקום ארונות. אם stowage באזורים נמוכים חשוב, שקול להציב אותם על רולים.

זה המטבח ההיסטורי צ’לסי (ורמונט) מציג קופסאות תואמות מול החלונות. אלה ניתן להתקין רק מתחת לחלון. צורתם עדינה ומעניינת יותר מהארונות הגבוהים באורך 91 ס”מ.

מטבח, מטבח, קטן, מטבחים, רעיונות, נמוך, סילס, קיר, ציור קיר, תבניתצור מושבי חלון נוספים

מטבחים קטנים רעיונות נמוך סלסאות בפינת ישיבה הספסל

מטבחים רבים, גם אלה של שנות ה -60 ואילך, יש חלונות נמוכים מאחורי הכיור, אשר מתאים לאזור האוכל. במהלך ההמרה, הם ניסו לקבל יותר מקומות על אי במקום שולחן. אם אתה גם מחפש את זה, אז אתה צריך להשלים את ארונות עם התאמת אביזרי החלון ממוקמים לאורך הקיר. הם יתאימו גם תחת אדן נמוך ויספקו יותר שטח אחסון ואחסון.

בר ארוחת הבוקר יהיה דרך נוספת לעקוף חלון ארוך. זה יכול לשמש גם משטח הכנה.

מטבחים קטנים רעיונות חלון נמוך אדני בר בר בר מונה

שינוי הפריסה האופיינית

דירה קטנה רעיונות קטנים חלונות

במטבח, קופסה שטוחה מובנית מבטיחה איזון בין החלונות השונים. מה שהיה פעם בעיה יכול להתברר פתרון נחמד במקרים אחרים.

בשיטה הבאה, מצאנו תוצאה שונה לחלוטין מהמצב. הוא יצר חצי אי עבור ארון עם הכיור והניח אותו אנכית על הקיר. אין בעיה עם הארונות הגבוהים והאדן הנמוך כאן. מושבי החלון מתאימים בדיוק מתחת לאדן החלון. הוא מאוזן בצד שמאל על ידי ארונות עם גובה סטנדרטי.

מטבחים קטנים רעיונות נמוך אדני ישיבה באזור הישיבה

בית חדש זה נבנה בסגנון וינטאג ‘. זה יהיה עוד פתרון אפשרי עבור שטחי מטבח היסטוריים. אם אתה מניח אי הרחק מהקיר והשתמש בקיר הפנימי כאזור אחסון, ההסדר יכול לקחת מקום מרכזי בין החלונות. האדנים עצמם משמשים לאחסון של לוחות.

חדר האוכל מטבחים קטנים רעיונות אדן החלון נמוך כפרי

האם יש לך אדן נמוך בבית? האם אחד הפתרונות הללו מתאים לך?