15 רעיונות מעניינים ומעשיים למטבחים ישנים

ישן, מטבח, לבנה, קיר, מטבח, שולחן

רעיונות מטבח וינטג '- רעיונות מעשיים למטבחים ישנים

 לראות כיצד פריטים מטבח וינטאג 'יכול ליצור אווירה חמה ומזמינה במטבח! עקוב אחר גלריית התמונות הצבעונית שלנו ותראה בעצמך!

 הסגנון היצירתי ברור במטבח המשופץ, הודות לחומרים המשמשים.

קיר לבנים חדש מאחורי תנור המטבח מזכיר את התקופה הקולוניאלית, למרות כי הכיריים משלבת גז תנור חשמלי. אח עץ דקורטיבי האח מסתיר את מכסה המנוע ואת מכסה קטר, אורות ברונזה ו מלוטש soapstone נגד הדף להשלים את המראה.

מטבחים ישנים המשקיפים על הכיריים ישן, מטבח, ארונות, לבן, פניםמטבח זה חייב את המראה הגדול שלו וינטאג לארונות המטבח הלבן יפה. קיר של ארונות מזוגגים נמצא במיקום מרכזי כאן, מיד תופסת את העין ומזכירה יחידות אחסון קלאסיות גדולות מן העבר. ניתן לראות מבעד לדלתות הזגוגיות את כלי הזכוכית היפים ואת אוספי כלי האוכל.

   מטבח עם פרטים קלאסיים מטבחים ישנים אלמנטים קלאסיים

פרטים קטנים להפוך את המטבח נוח. תראה איך נראה כאן האח וגורם לנו להרגיש כאילו אנחנו בבית נופש. ארונות פשוטים מסורתיים וכיור עתיק משלימים את הפשטות הפונקציונלית כאן. הרצפה בתבנית הלבנים משלימה את המראה.

מטבח חשמלי בסגנון קלאסי מטבחים ישנים בסגנון אקלקטיהניסוי עם אלמנטים מבניים וינטאג 'שונים להביע את הסגנון שלך במטבח. מטבח רענן ואוורירי זה מתחיל עם אלמנטים וינטג 'בראש, על התקרה, עם רשת לבן. האורות התלויים משפרים את תחושת היוקרה המיושנת, ושולחן מזבח סיני פרימיטיבי משמש כאי מטבח. משטח העץ כפרי שלה מנוגדים עם מכשירי נירוסטה חלקה. הברסטרים מרופדים בעור תנין דחוס, שהוא אלמנט נוסף של סגנון וינטאג 'לקשט את המטבח.

   מטבח האי עם עיצוב קלאסי

מטבחים ישנים וחדשים בעיצוב ארונות לבנים תבלינים זכוכית

מקושט עם סבון אפור וירוק, האי מטבח זה הוא גם יפה ומעשי. הוא מציע שפע של מקום להכין ארוחות שונות ויש לו כיור קטן.

  מטבח ישן ופינת אוכל מטבח מטבח מיושן באזור פינת אוכל

תארו לעצמכם מגישים אוכל טעים ביתי במטבח המיושן הזה! זה תמיד חוויה נעימה!

התכונות הקלאסיות כוללות את ארונות המטבח המזוגגים. הבית חוזר לתקופת שנות העשרים ויש לו אלמנטים אלגנטיים אחרים מאותה תקופה, כגון אריחי טרוורטין, משטחי עבודה ואריחים צבעוניים במטבחון.

    המטבח של השף בסגנון קלאסי מטבח לבוש בסגנון הישן עיצוב מטבחים

שפע של משטח עבודה ושפע של שטח אחסון מציע מטבח יפה זה בסגנון מיושן. ארונות מטבח עליונים מזוגגים מציגים בדיסקרטיות ערכות של חרסינה סינית משובחת ואוספי כלי מטבח אחרים, לוח שיש על מטבח איילנד משלים את המראה המתוחכם של החדר שבו סביר להניח שתעבוד הרבה.

מטבח האי בסגנון כפרי

ארץ, שולחן, מטבח, אי, ישן, אופנתי

איך מוסיפים סגנון וינטאג למטבח? על ידי הוספת אי המשלב את הישן והחדש.

  ארונות מטבח מצוירים

מטבח משטחי צבעוני מיושן

ארונות המטבח התחתונים צבועים וצבועים כנגד טביעות אצבעות. כאן אתה משתמש שיש גרניט במקום שיש - וזה אלמנט וינטאג 'טיפוסי. רצפת העץ זורחת ומוסיפה הרבה חום למטבח ולאזור האוכל המצורף.

 מטבח ישן וחדש

ישן, חדש, בישול, קערה, ירוק, תפוח

 המטבח הזה חייב שלו נראה טוב שילוב של אלמנטים בסגנון וינטג ומכשירים תעשייתיים חדשים. לדוגמה, האי כאן הוא ישן מאוד, היה בעבר בשימוש במאפייה, אבל עכשיו כבר ניקה ו sanded והוא חזרה לשימוש. כאן תמצאו תערובת מעניינת של ישן וחדש, המשלימים זה את זה.

  מטבח לבן ישן

ישן, מטבח, מושג, מושג, ירוק, אפור

 סגנון וינטג 'של ארונות המטבח במטבח זה גורם לי להרגיש כאילו הייתי במאה האחרונה, אבל התנור החדש ומכשירים מטבח מודרני הם סימן ברור של פונקציונליות היי טק.

אריחי מטבח ברקע

אריחי מטבח מיושנים במטבח מבהיק לבן

איך יוצרים עיצוב וינטאג 'עם חומרים חדשים? כאן, המרקם המבריק והמבריק של אריחי הקרמיקה יוצר תחושה של עומק מפתיע במטבח החלק. חלון קטן מתנשא מעל הכיריים המודרניות, מציף את המטבח באור טבעי.

 שיפוץ מטבח וינטג עיצוב מחדש של המטבח הישן

הבית ישן מאוד, משנות ה -60 של המאה ה -19, אבל היום נראה די קלאסי ומזמין, לאחר שיפוץ יסודי. הארונות העליונים הלבנים משתלבים בצורה מושלמת עם זיגוג מיושן, בעוד הארונות התחתונים בבית חדש, מכשירי מטבח מודרניים. באמצע המטבח הוא אי מסיבי, מטבח כהה המספק מקום ישיבה ואחסן. כמו ריצוף השתמשת hardwood קלאסי, עם לבנים להוסיף סביב האי.

 ישן, אלכוהולי, מטבח, אלמנטים, להסתכל, מודרני, look         אלמנטים דקורטיביים קלאסיים

מטבח מיושן רעיון השראה פרטיםהפרטים בהשראת וינטאג 'של המטבח הזה להוסיף הרבה חום לחדר. שולחן מעשי על גלגלים מציע שטח אחסון נוסף.

אלמנטים קלאסיים, מראה מודרני

מודרני, מושג, ישן, מטבח, מושג, עצב, ביחד

שיפוץ מטבח לפעמים דורש פשרות, אבל בעלי בתים אלה יש את כל מה שהם רוצים. אתה לא צריך להוסיף שום דבר. השיפוץ תואם את סגנון הבציר. תראו את הפרטים: ידיות דלת צרפתיות על הארונות, מתקן לתלייה מהתקרה, כיור של משק חקלאי, ומשטחי אבן גיר! פשוט, אבל מעשי!

 תמונה של אותו זמן - עיצוב מטבח בסגנון רטרו

עיצוב מטבח ישן בסגנון רטרו