לשפץ את המטבח הישן – לתת לאזור המטבח מראה חדש!

המטבח הישן לשפץ את הרעיון קיר אבן תאורה רהיטי עץ

לשפץ את המטבח הישן - לתת לאזור המטבח מראה חדש נהדר!

לעתים קרובות אתה צריך שיפוץ במטבח ומסיבות שונות. לפעמים Fixelmittel הוא בן עשרות שנים. במקרים אחרים, משטחים למינציה ואת רצפת לינוליאום כבר כבר מזג האוויר.

אל תדאג יותר מדי, כי אתה יכול למצוא פתרונות פשוטים ומהירים מאוד במקרים אלה.

ניתן להחיל אביזרים חדשים וחומרים חדשניים. אלה לא בהכרח צריך לעלות הרבה, אבל הם יביאו את המטבח שלך לתוך העולם של המודרניזציה.

בין אם אתה גר בבית שלך במשך זמן רב או רוצה למכור אותו, הבא עשר רעיונות יוסיף הרבה לרווחתה במטבח שלך.

1. החלף את המתכות הישנות עם חומרים חלופיים מודרניים

המטבחים הישנים נבנו כמובן מחומרים ישנים. אבל שום דבר לא מדבר בשיפוץ נגד השימוש באמצעים חדשים וחדשניים! זה לבד ייתן למטבח מראה מעודכן יותר.

מודרני לחלוטין הם עיצובים מטבח עשוי כרום, אלומיניום מוברש, נירוסטה. ניקל ונחושת. נסה את החומרים האלה במטבח שלך! פתרונות אחרים סופר שיק הם Gegenlicher ואת רחב מכסה.

 מודרניזציה של המטבח על ידי שינוי משטחים או מרקמים ישניםהמטבח הישן לשפץ ריצוף עץ מצויד ארון מטבח
2. החלף את הרצפה הישנה עם חומרים מודרניים

הרצפה היא אחד באזור מוזנח לעתים קרובות במטבח. אבל זה חייב להשתנות אם אתה רוצה לספק את המטבח עם מראה מודרני. כי הרצפה בסופו של דבר תופסת את כל שטח המטבח. אין ספק שהחומר עושה את ההבדל הגדול!

השווה את ויניל מגולגל המסורתי או רצפת לינוליאום עם חומר אלסטי כגון עץ, אריחים או אבן.

חומרים אלה יימשך זמן רב יותר ולהגדיל את הערך של הבית שלך. בשנים האחרונות, חומרים רבים מוזנחים בעבר הפכו פופולריים שוב. זה כולל סוג של קרמיקה, שנראית כמו עץ, או על Traverline ו צפחה.

.3 החזר את הארונות העליונים בתכנון מלוטש

במשך עשרות שנים זה היה סופר פופולרי. ארונות חדשים וחדשים הוקמו כדי לאחסן סכו"ם ופריטים ביתיים אחרים. באותו זמן, זה היה גם הרגיש להיות משהו נוח ונוח.

האם יש לך כזה ואתה כבר מוצא מיושן? לאחר מכן להסיר את הארונות ולהשאיר רק את התחתונים. ואז הקירות ייראה חזותית הרבה יותר גדול ואתה יכול לצרף צבע חדש. כדי להפסיק את סגירת המרחב הפתוח, הכנס מדפים פתוחים ומקם אותם על פיסתם.

אתה תהיה מופתע מאוד על ידי המראה החדש של המטבח לאחר שינויים אלה. זה יהיה מעשי יותר יביא לך הרבה הנאה תוך כדי צפייה.

הסר את ארונות הקיר

לשפץ את המטבח הישן במטבח הלבן מגירות ארון לשקוע

4. הגדר את המשטחים באמצעות חומרים חדשניים

משטחי שולחן הם מרכיב נוסף התובע שטח. אלה חייבים להיות מותקנים מאוד בתבונה. בשוק יש מבחר גדול מאוד של חומרים עבור משטחים: שרף, פולימרים, וריאציות שונות של אבן טבעית (שיש, גרניט) ואחרים. אז אתה לא אוהב מבחר קטן.

בשנים האחרונות, מעצבים הופכים יותר ויותר יצירתיים. בעת תכנון המשטחים, החומרים משמשים בעבר אשר שימשו אך ורק עבור מבנים מבניים.

5. לשלב ישיבה מודרנית באזור העמוס ביותר של המטבח שלך.

זה המטבח שלך. לעתים קרובות יותר ויותר היא נקראת "הלב" של הבית. זה מצביע על תפקודם כגוף חברתי. שם הם מתאספים לבשל יחד וליהנות מאוכל טעים. חיי משפחה "פועם" במטבח.

אתה לא צריך להסתכל כל כך קרוב לאזור האוכל עם המטבחים המודרניים. אל תעצב את זה כמו אזור לחתוך, אבל להפיץ מושבים ברחבי החדר. אתה יכול לבחור כיסאות בר או כיסאות בר או על ספסל או סעודה ליד החלון. כל הפתרונות הללו יכולים ליצור אווירה שונה לגמרי במטבח.

עכשיו דמיינו כמה מצחיק זה יהיה עם כל החברים שלך וקרובים במטבח!

מניחים ספה במטבח

המטבח הישן לשפץ עץ ריצוף האוכל שולחן כיסא עמוד6. חדש, חיסכון באנרגיה במקום ציוד המטבח הישן 

בואו נודה את האמת: אנחנו חיים בזמן של שמירת משאבים וזה חייב להיות מורגש גם במטבח שלך.

מכשירי אנרגיה יעילה צריך להחליף את הישנים ולהביא סגנון מודרני למטבח שלך. זה יהיה גם השקעה טובה מבחינה כלכלית בשבילך, כי החשבונות הם עכשיו קטן יותר.

שקול גם החלפת מתקנים סניטריים. הברזים בלחץ נמוך יכולים לחסוך לכם הרבה בעיות. אלה יכולים לשמש הן במטבח והן בחדר האמבטיה. יש גם טכנולוגיות ללא מגע. באלה ניתן להפעיל את נתיב המים מבלי לגעת. זה עוזר נגד התפשטות של חיידקים בבית. כדאי גם לשקול התקנת כמה חיישני טמפרטורה. שמור את הכסף שלך ואת המשאבים של כדור הארץ.

7. ארונות מטבח מצוירים בצבעים מודרניים

צבע את הארונות בצבעים מודרניים. אתה אוהב את המטבח שלך, אבל אתה רוצה לעשות את זה קצת יותר מודרני? ואז לעשות זאת על ידי בקלות להשיג זאת עם צבע חדש. אתה יכול לצייר, לצבוע או אפילו להחליף את הדלת של ארונות מטבח עם חדשים. אז אתה יכול לחדש את המטבח עם סכום קטן. יש גם משטחים "מזויפים" רבים הן על הקירות והן על ארונות המטבח. אבל למה אתה לא מתחיל את הפרויקט המלאכה שלך במטבח? אתה יכול להביא צבעים רגועים, משטחי זכוכית טווחי צבע יצירתיים. המאמצים שלך בהחלט לשלם את הארונות שלך ייראה חדש לגמרי.

צבע את המשטחים של ארונות המטבח

המטבח הישן לשפץ ארון מטבח לבן מודרני אטרקטיבי

8. התקן תאורה חדשה

ברגע שיש לך מחדש את האלמנטים הגדולים של המטבח שלך, אתה צריך גם להחליף את התאורה. המטבח הבהיר פירושו יותר בטיחות, אווירה נעימה ומגוון. האם אי פעם היית מעונה על ידי תאורת הגג במטבח? חפש פתרונות עבור תאורה מובנית או "יכול אור". לפיכך, אתה יוצר אזור מטבח מעשית ומודרנית. גם לחפש מתגים אור עמום. אז אתה יכול לשנות את התאורה על פי האירוע ואת מצב הרוח. המטבח יהיה אז נראה שונה בהתאם לאירוע ואת האווירה עשוי להיות מתאים לבישול, משעשע או מרגיע. אפילו בארוחת הבוקר חצות, אתה יכול ליצור משהו מיוחד.

ניגודים אורות מעל האי המטבח הם גם מאוד פופולרי. אווירה מיוחדת מאוד מושגת על ידי משטחי עבודה מוארים מטבח ונברשות. אלה הן גם אפשרויות נהדר עבור אפשרויות תאורה מסתגלת.

עדכון מתקן המטבח

המטבח הישן לשפץ עץ ריצוף משטחים לבנים

9. הוסף אלמנטים דקורטיביים

האם אתה רוצה להפוך את המטבח שלך למקום הדבקת אלמנטים דקורטיביים? אתה יכול להפוך את החדר מאוד אישי ולעשות את זה יפה להפליא.

חשבת גם על מדפים עם צמחים מעל מדפי המטבח? אלה יכולים להיות משלימים עוד יותר על ידי יצירות אמנות, פסלים ואלמנטים דקורטיביים אחרים.

מדפים מובנים מתחת לאי המטבח יכולים גם להראות מזכרות רבות על ספרי הבישול האהובים עליכם. היורשת סין ערכות, אשר ניתנו על פני כמה דורות, הם גם שם. זה כנראה חסר רק אגרטל פרחים ואולי קערה של לימון או סיד. אלה יביא יותר טריות ומקוריות למטבח שלך.

10. להגדיל את המטבח שלך על ידי "דפיקות למטה" הקירות

עבור המטבחים ישנים יותר, שטח מקוטע ורבים המכיל תיבת אופייני מאוד. אם אתם מחפשים תחושה פתוחה יותר וברצונכם לחבר את אזור הבישול לחדר האוכל, שקלו לדפוק דלתות וקירות.

תיזהר! אתה לא צריך להשתמש בפתרון זה על כל הקירות נושאות עומס. אחרת אתה מסכן את הבנייה של הבניין. באמצעות שיטה זו, המטבח יכול להיות מוגדל או שאתה יכול לתרום יותר פתיחות בין חדרים שונים.

אם המטבח שלך נראה נהדר, איך זה יהיה ללא הקירות? עם זאת, כדאי להתייעץ עם אדריכל לפני שעבר על פתרון כזה.

הפוך את המטבח נראה גדול יותר ולהסיר את המחיצות

מטבח ישן, לשפץ, קיר, מושג, תליון, אורות, לבשל, ​​תנור

עם עצות פשוטות אלה המטבח שלך יכול להיות לגמרי טרנספורמציה ומודרניזציה. התאם אישית את הכל בהתאם לטעם שלך.

אולי אתה יכול להתאים אחד הרעיונות האלה או שאתה תהיה השראה עבור פתרון חדש לגמרי, משלו. אנחנו שמחים אם נוכל לעזור.

האפשרויות הן מאוד יכול להיות פשוט או יצירתי מאוד

המטבח הישן הישן redecorate המטבח השחור עץ צבוע לבןאם המטבח שלך נראה נהדר, איך זה יהיה ללא הקירות?

המטבח הישן לשפץ המטבח השחור כיור האוכל באזור

ארונות מטבח כהה - מנורות תלויים

המטבח הישן לשפץ תליון אורות שחור משטח המטבח

מטבח גדול - ציוד עץ

המטבח הישן לשפץ משטחי עץ העליון כיור המטבח

המטבח המודרניזציה נותנת לחדר מראה רענן

המטבח הישן לשפץ כיסאות מתכת האי מובנית ארון מטבח

אלמנטים קלאסיים ומבטאים מודרניים משולבים באחדהמטבח הישן לשפץ כיסאות מתכת שולחן האי העליון שקוע ארון