מטבח יחיד – פתרון מסוגנן קומפקטי עבור עיצוב המטבח

על שטח מוגבל, איך לארגן את החלל הוא חיוני. לא רק את התחושה היפה חי תלוי בו, אלא גם את המראה של החלל ואת הפונקציונליות שלו. במובן זה, הוא חייב להכות איזון בין מכשירי מטבח, שטח אחסון משטח העבודה. תכנון מפורט מראש הוא יתרון עצום לכולם! אם יש לך שטח מטבח מוגבל, ואז מטבחים בודדים נכנסים לשחק. אבל כמה דברים יש לציין לפני הגדרת מטבח יחיד.

מטבחים בודדים לחסוך מקום עיצוב אופנתי בז '

כל המתקנים והריהוט שימושיים כלולים במטבח היחיד

בבית אחד מתאים המטבח יחיד פשוט מושלם! זה בהחלט מחליף מטבח גדול עם אלמנטים מיותרים שלה עבור דירות קטנות. מה שנקרא מטבח מיני חוסך מקום רב ככל האפשר, אבל מאפשר את העבודה במטבח הרגיל. לעתים קרובות היא מתוכננת עבור נישה ומתאים שם נפלא. פתרון קומפקטי מאוד!

מה נראה במטבח מיני? זהו קומפקטי שלם, אשר מכיל את כל האלמנטים הדרושים של המטבח, כך ששום דבר חסר באזור המוגבל.

אז כל מטבח יחיד יש:

  • כיור
  • כיריים
  • שטח אחסון מתחת ליחידת הכיור
  • ארון קיר זה יכול להיות ממוקם בכל מקום במטבח או באזור המגורים
  • המקרר

למרבה המזל, מגוון עצום של חזיתות, ידיות ומשטחי עבודה זמינים עבור מטבחים בודדים. גודל ורוחב יכול להשתנות, ולכן כל מיני מטבח הוא ייחודי.

מטבחים בודדים מקרר ואחסון רהיטים זול

נמצאו ב- moebel-guenstig.de

במטבח יחיד אתה יכול גם לספק שולחנות מתקפלים דלפקים. זה מספיק רק כדי לשלב אותם כראוי לתוך המטבח עיצוב. אז אתה להבטיח עיצוב מטבח מושלם להתאהב.

מה צריך להיחשב בעת עיצוב מטבח מיני?

אפילו מטבחים בודדים מרתקים על ידי עיצוב ופונקציונליות. הם עשויים להיראות בודדים ו בולט כמו גדול ומרווח מטבחון. חוסר מקום ולכן אין הצדקה להקדיש תשומת לב מועטה הפרטים במטבח מיני. אבל אתה צריך להתמקד על יסודות בעת הגדרת מטבח קטן.

  • אזורי העבודה חובה במטבח בהחלט צריך להיות נוכח! אז בישול, שטיפה, אחסון וכו 'אתה צריך לבצע בקלות במטבח מיני.
  • צבעים בהירים וחומרים מתאימים כגון זכוכית, למשל, להפוך את המטבח יחיד קטן חזותית יותר.
  • עבור המטבח יחיד, יצרנים רבים עיצבו אפשרויות עיצוב אלגנטי. הוא מבוסס על מנות קומפקטיות, אשר אינו משפיע על חוסר שטח אחסון. ידיות נשלף הן גם דוגמה טובה לכך.
  • עם זאת, יש להיזהר באופן קבוע לנקות את המטבח יחיד, כי בלגן לכלוך לעזוב תחושה לא נעימה החיים.

מטבחים בודדים הם הפתרון המושלם לחדר קטן

דירות קטנות, חדרי סטודנטים ודירות משותפות, דירות ומשרדים נהנים ממטבחים בודדים. המטבח המיני מציע פתרון נהדר לבעיה שטח בחלל קטן. עיצוב מטבח מיני נעים על פי הרעיונות שלך ואת ההעדפות! כי גם בעיצוב של המטבח יחיד אתה יכול להשתמש ביצירתיות שלו! אל תנסו עם קישוט! לא ניתן להכניס כאן רעיונות רבים.