צמחים מקורה עבור חדרים כהים

צמחי שתילה צמחיים

טיפים שימושיים עבור אוהבי הצמח

10 צמחים מקורה המוצג כאן לא סובלים מחסור השמש. אתה יכול גם לשגשג בצל, די רחוק מהחלון. הם גדלים היטב בחדרים אפלים שבהם הם לא מכוונים לשמש. קרני השמש הישירות מזיקות להן. רוב הצמחים המתוארים כאן אין פרחים, אבל הם מאופיינים על ידי הצורה והגודל של העלווה שלהם.

חוט בוכנה - צמחים מקורה עבור חדרים כהים

Aglaonema זיקוקים מקורה צמחים עבור חדרים כהים
חוט בוכנה - עלים ירוקים-לבנים

צמחים aglaonemata מקורה עבור חדרים כהים

יופיו של חוט הבוכנה הוא עלווה מוארכת, צבעונית. הצמח גדל לאט מאוד, אז אתה צריך להשתיל אותו כל 3-4 שנים. היא אוהבת הפריה, חום ואוויר לח. זה לא יכול לעמוד זרמי אוויר ועשן בחדר. בנה את הצמח בסיר פרחים קטן ולהגן עליו מפני אור שמש ישיר.

Schattenblume

צמחים aspidistra מקורה עבור חדרים כהים רווי ירוקזהו אחד הצמחים החזקים ביותר בתוך הבית, ולכן האנגלים קראו להם "ברזל". מזהמי אוויר, ללא השקייה או אוויר יבש הם עבור פרח הצל לא מזיק. הקרניים הישירות של השמש יכולות לשרוף את העלים שלהן, כדי להרחיק את העציץ מהחלון. השתלת הפרח כל 5 שנים.


Asplenium Ceterach

Asplenium טיפוס צמחים מקורה עבור חדרים כהים אספלניום trichomanes מינים אקזוטיים

עלי כותרת אלגנטיים, ארוכים

עציצים מרוחקים של עציציםהים

שרך ידוע הוא שרך הטחול, אשר אנגלית קוראים lyric "שרך ציפור". צמח זה שייך למשפחת השרכים. עלים בצורת חרב הם 60 ס"מ. שרך הטחול אוהב את הצל ואת האוויר הלח. האוויר יבש, חם מאוד מזיק זה houseplant ירוק.

בוב

סלסלה טרי bibokopf עלים ירוקים

הוא דומה לטחב עם העלים הקצרים והעדינים שלו, אבל אפשר גם לגדל אותו בסל פרחים תלוי. הוא מכסה את הרצפה בשטיח ירוק. אבל להיזהר - לשמור על צמח זה מן מיני צמחים נמוכים, זה יכול לחנוק אותם. לעתים קרובות אתה צריך מים spatter אותם.

תפריט ראשי

Sanseviera עציצים עבור חדרים כהים

קנבוס הקשת משגשג בשמש, כמו גם בצל, האוויר היבש, הזרמים וההשקה הבלתי סדירה אינם פוגעים בו. אתה לא יכול להשתיל אותו במשך שנים רבות וזה תמיד נשאר כל כך בריא ויפה. בחורף, אתה יכול אפילו לשכוח את השקיה.

Efeutute

Scindapsus תלוי קל מיכל צמח טיפול בקלות לשמור על צמחים מקורה Scindapsus עבור חדרים כהים

באנגליה, זו ליאנה עם עלי שעווה צבעוניים נקרא קיסוס של השטן. הצילומים הצהובים או הלבנים מעוטרים בעלים ירוקים בהירים. בצל, הם יכולים להלבין מהר מאוד. צמח זה נראה מאוד מעניין ומושך בסל תלוי על הקיר. זרמים, אוויר יבש ואור שמש ישיר אינם אוהבים את הבובות.

פילודנדרון

טיפוס צמחים silversword מקורה זוחל silverword צמחים אקזוטיים כהה רווחים

הפילודנדרון הוא צמח טרופי שאוהב את האוויר הלח ואור רך. עלים זוהרים וצבע ירוק בהיר אופייני למין זה. בצל הוא משגשג מאוד. זוהי ליאנה, אז לשים גבעול מכוסה טחב כי ישמש תמיכה. אל תשכח את הריסוס הרגיל.


עץ דרקון

דרקון, עץ, עציץ, צמחים, טיפול, מקורה, צמחים, חדרים אפלים

עלי דקל

דרקון, עץ, אקזוטי, פנימי, צמחים, כהה, רווחים

עץ הדרקון יש עלים דקים, ארוכים (70 ס"מ) והוא יכול לשגשג בגור צל ולסבול הטיפוח לא סדיר. על עץ המערבי או המזרחי, עץ הדרקון משגשג הכי טוב.

שרך

בית צמחים עבור חדרים כהים רחוק

יותר מ 2000 מינים של שרכים קל לגדול בבית. מפזרים את העלים במיוחד בחורף, לוודא את האדמה לחה בסיר פרחים.

זוחל קיסוס

קיסוס צמחים מקורה עבור חדרים כהים

פופולרי מאוד, ליאנה פופולרי הוא קיסוס, אשר מתפתח במהירות מכסה את הקירות.

קיסוס צמחים מקורה עבור חדרים כהים

 מינים קיסוס הם אינסופית - סגלגל, בצורת כוכב, עלים גליים. הצמחים עם עלווה מונוכרום הם הרבה יותר יעיל מאשר צבעוניים - צהוב ולבן ירוק אלה. גוון חלקי, גבעול (כמו תמיכה), ריסוס תכופים (אפילו בחורף), השתלת כל שנתיים בסיר פרחים גדול יותר - הם צריכים את זה. ואת הטיפול שלך, כמובן!