הנקודות החשובות ביותר בעת בניית מיטת האבן בעצמך

העונות הטובות ביותר לבניית מיטות שהועלו הן באביב או בסתיו. אנחנו נמצאים עכשיו על סף הקיץ. הנושא עדיין מעודכן. ללא שם: אתה יכול למעשה לגמור מיטה הרים עכשיו, מדי. האם אתה רוצה לבלות הרבה זמן בחוץ, אז כל מלאכה לעבוד יכול לעשות לך טוב. רק להיות זהיר כי הזמן הנכון עבור הרבייה לא חוזר עד שהוא מקבל קצת יותר קריר.

עיצוב הגן המודרני מתאפיין באופי נוח יותר. מבנה, תוכניות קומה מעניינות, המבנה של האזורים השונים הם מאפיינים טיפוסיים. המיטות המוגדלות יכולות למלא את פונקציות התכנון האלה בנוסף לתפקודן המרכזי, כלומר להפוך את הגינון לקל ויעיל יותר.

החומר חשוב מאוד הן מבחינת העיצוב והן מסיבות מעשיות. הבא הוא על מה לשקול כאשר אנו בונים את המיטה הרים את עצמנו. חומר זה הוא מאוד פופולרי ומביא יתרונות אסתטיים ומעשיים רבים.

תוצרת בית הרים מיטות לקחת מגוון של צורות

מיטה עליזה

שים לב לבסיס הטוב אם אתה בונה מיטה מוגבהת בעצמך

מכל החלופות השונות, מיטת אבן מוגבהת היא אחת היציבות ביותר. זה יכול גם להיות בנוי על גובה ניכר. שלא כמו וריאנטים אחרים, כגון עץ או פלסטיק, זה יכול להימשך זמן רב יותר. אם אתה בונה אבן יציב המיטה הרים עצמך, זה יכול להמשיך לשרת אותך במשך שנים רבות.

השאר היה צריך להיות מוחלף בדרך כלל לאחר 2-3 שנים.

הבסיס צריך להיות עשוי בטון ומתחת כי אתה צריך תחתון עמיד למים. האחרון יכול להיות עשוי חצץ או לבה. זה שנקרא שכבת ניקוז חייב להיות יותר מ 70 או 80 ס"מ מתחת לאדמה. זה תלוי בעומק של האדמה הרטובה מייחסת. שכבת הניקוז צריך להיות הדוק סביב 30-40 ס"מ. הבסיס עצמו צריך להיות בערך באותו גובה. עבור דחיסה של השכבה התחתונה אתה מעדיף להשתמש צלחת רוטט. חשוב גם כי הבסיס בולט מכל הצדדים על 5 ס"מ מול הקיר שמעל.

מיטות מורמות של גבהים שונים יכולות להיראות טוב בגינה

מיטה מוגבהת
הדרך הנכונה לבנות

בניית מיטת אבן מוגבהת אינה מסובכת מדי. עם זאת, יש כמה נקודות קריטיות להיזהר. הראשון כזה הזכרנו, כלומר דחיסה מתחת לבסיס. אסור לפספס את אלה. המטרה שלך היא לא לאפשר מים. זה יוביל לחוסר יציבות והחלקה של המבנה לאחר הקפאה בחורף. זה כמובן מביא גם חסרונות מעשיים ואסתטיים.

הנקודה הקריטית הבאה היא הנחת השורה הראשונה. זה צריך להיות מונח ישר לחלוטין באמצעות מכשירי מדידה מיוחדים. כל אי-השוויון בשלב זה לא ניתן ליישר את שאר המבנה.

בנוסף, ודא כי המלט מתייבש היטב לאחר השכבה הראשונה הונחה. רק אז אתה צריך לעבור על הקו הבא אבנים. עבור ריתוך יחד של אלה אתה יכול להשתמש בדבק חומר קונבנציונלי דבק ולא מרגמה הרגיל. ייתכן שתוכל לבקש חלופה מתאימה יותר ברכישה.

רגע חשוב בבניית מיטת האבן הוא הקצה הגלוי. בשביל זה אתה צריך לעבד את האבנים עם קרקר גבס או מה שנקרא Scharriereisen.

מיטות אבן בצורה של ספירלה הם גם נפוצים מאוד

מיטה ספירלית מורמת

האפשרויות השונות עם הטפסים

מיטות האבן העולות מציעות אפשרויות מגוונות רבות מבחינת סגנון וצורות. הם יכולים להיות מלבניים, סגלגל, מלבני ארוך. מבנים בצורת מדרגות נפוצים גם הם. מיטות גידולים משמשים לעתים קרובות רב תכליתי בשל אפשרויות רבות. מבנים אלה משמשים גם שטח אחסון או ישיבה. הם לוקחים על עצמו את התפקיד של מבטאים דקורטיביים מסכי פרטיות.

הבסיס הוא כנראה החלק החשוב ביותר של פרוייקט DIY כזה

מיטה בסיסיתאופציות שונות לגבי הסגנון

מנקודת מבט עיצובית, בהתאם לצבע ולצורה, האבנים יכולות להיות ניטרליות, מודרניות, מינימליסטיות, אך גם כפריות, מחוספסות או תעשייתיות. הלבנים יש אופי שונה מאוד מאשר אבן טבעית. מיטות הגודל עשוי אבן הם בדרך כלל קלאסי ולכן משפיע על עיצוב הגן תמיד יוקרתי ומסוגנן.

אבנים בצבעים שונים יכלו לפצות את המבנה של מיטה מורמת

מיטה מוגבהת לבנים

המוזרויות לעומת שאר החומרים

אם אתה רוצה לבנות מיטה מוגבהת בעצמך, אז אתה צריך לצפות מאמץ גדול יותר. העבודה המדויקת ואת הפעולות הבאות של כל השלבים החשובים הם קריטיים. אתה צריך לעבוד את הפרטים היטב, כך הבנייה היא מושכת ויזואלית ויציבה. היתרונות הגדולים על פני מבנים אחרים הוא אופי ידידותי לסביבה, כמו גם את הסיבולת הארוכה. מיטות האבן העשויות להימשך זמן רב עוד לפני שיפוץ או יוחלף על ידי אחרים.

תסתכל על הוראה מצוינת ליצירת מסגרת מבנים של מיטות הרים מיטות בסרטון הבא!

הנה מדריך בנייה גדול לבניית מיטה הרים:

השורה הראשונה חיונית לתכנון

צור מיטה מוגבהת

מיטה מורמת אבן יכול גם לייפות את החזית

הרים אבן מול חזית

אתה יכול לבחור צורות גיאומטריות שונות עבור מיטות שלך הרים אבן

דמויות מעניינות אבן מורמת

ארוך מלבני מיטות הרים הם בדרך כלל המעשיים ביותר

מיטה ארוכה ומרובעת

המיטה העולה מאבן יכולה להיות מבטא מעניין בגינה

צורות אליפטיות מורמות

סדרה גדולה של מיטות מוגבהות עם אבנים טבעיות

אבן, הרים, ירק, אחורית

צורת האבנים יכולה להפוך את המיטה מורמת מאוד מעניין

מיטה גבוהה

מדרגות קונסטרוקציות הם גם מאוד פופולרי עם מיטות הרים האבן

אבן הרמת הבמה שלב הבנייה