בריכת גן – בניית בריכת מים מלוחים בחצר האחורית שלך

בריכת שחייה בריכת שחיה

בריכות מים מלוחים זול יותר בטווח הארוך

 

הבריכה הפרטית בגן היא עבור חלום הרבה זמן, אבל לעתים קרובות נכשל ביישום. אם אתה רוצה להתיז בבריכה בגינה שלך בקיץ הזה, אתה צריך להתחיל לחשוב ולתכנן.

מיד אחרי שאלת התקציב היא השאלה של בריכת מים מתוקים או מים מלוחים.

בגרמניה היא משמשת את העובדה כי בריכות בבריכה בריכת חינם ובפנים מלאים מים מתוקים, אשר מתווסף לחיטוי עם כלור. עם זאת, יש אנשים לקבל עור מגורה ריריות ריריות באמצעות הכלור בשימוש. בנוסף, סתימה מתמדת של כלור הוא לא זול מאוד.

כיף בבריכת הגן

גן בריכה בריכת מים בבריכה בריכת שחיה בגינה
חלופה טובה היא בריכת מים מלוחים. כאן, המים נשמרים באופן טבעי ללא חיידקים. עלויות הרכישה הן בדרך כלל מעט גבוהות יותר, עלויות התחזוקה בטווח הארוך אך זול יותר. בנוסף אביזרי הבריכה הקלאסית, הלב של בריכת מי מלח הוא מה שנקרא electrolyzer. בחנות הבריכה ישנם וריאנטים שונים, בהתאם לגודל של הבריכה מ -30 עד 70 מטרים מעוקבים. המערכות אינן זולות מאוד, אבל יכול להיות מותקן בקלות על ידי הדיוט. חשוב, עם זאת, כדי להבטיח כי החומרים המשמשים לבניית הבריכה מתאימים למים מלוחים. הן לוחות הקיר הבריכה, סולמות, משאבות, פתחים שקעים חייב להיות עשוי חומר עמיד למים.

גן בריכה בריכת מים בבריכה בריכת שחיה בגינה

בריכות מים מלוחים יש תוכן מלח הרבה יותר נמוך ממה שאתה יודע מהחוף הים תיכוני. שם, ריכוז המלח הוא 2 עד 3 אחוזים והוא יכול להוביל לעור יבש ושיער יבש. בבריכה, לעומת זאת, יש ריכוז נמוך בהרבה של 3000 ppm בלבד, אשר מתאים לאחוז של 0.3. אלקטרוליזה מבטיח כי NaCl מלח נשבר מטה לתוך מרכיביו, יצירת כלור טבעי. רמות הכלור בבריכות מים מלוחים קבועות יותר מבריכות מים מתוקים, אשר יש לטפל בהן באופן קבוע עם טבליות כלור. ריח לא נעים של כלור אינו עולה בבריכות מי מלח למרות ההמרה.

בריכת שחיה בריכת שחיה בריכה בריכה* תמונות זכויות יוצרים:

תמונה 1: Flickr בריכת סם Howzit CC BY 2.0 חלק הזכויות שמורות

תמונה 2: Flickr HPIM0044 מתיו Ingram CC BY 2.0 חלק הזכויות שמורות

תמונה 3: פליקר במעיינות החמים! m01229 CC BY 2.0 זכויות מסוימות שמורות

תמונה 4: Flickr בריכת סם Howzit CC BY 2.0 חלק הזכויות שמורות