צמח תרו – עובדות מעניינות וטיפים מעשיים

צמח טארו עלים גדולים ופרחים אדומים

צמח טארו לשימוש פנים וחוץ

צמח תרו הוא פרח פופולרי לבית ולגן, אבל יש לו על מאפיינים טבעיים קשים ויוצאי דופן. אם אתה מראה מספיק סבלנות וטיפול צמח זה ירוק אז אתה יכול להיות “גביע” אמיתי בגינה. אבל כמובן שאנחנו רוצים להזהיר אותך מראש כי המפעל הוא באמת תובעני!

כאן אתה יכול לקרוא את הטיפים שלנו על איך לגדל את הצמח טארו בבית או בגינה.

הטארו (קולוקסיה אסקולנטה)  בהחלט להרשים אותך בכל עונות באזור המגורים שלך – זה צמח יפה, ירוק עם עלים גדולים בצורת לב. עם טארו בבית, אתה בהחלט יכול ליצור אווירה אקזוטית שם. שמות רשמיים אחרים של המפעל הם טארו, קולוקסיה, אדו, דשין.

אנשים קוראים לו המכונה “פיל האוזן”, אשר מוסבר על ידי עלים גדולים שלו

צמח טארו ועצי דקל
עבור Taro אתה צריך יותר מקום בבית, כי עלים נמרצת שלו יכול להגיע לגובה של עד 2 מטרים. אנשים רבים, לעומת זאת, מעדיפים לגדל את הצמח בחוץ.

טארו לעתים נדירות פרחים, אירוע זה נתפס כהצלחה גדולה בקרב גננים. הפרחים הם ירוקים בהירים הדומים לאלה של קאלה, אבל הם לא צריכים להיות ריח נעים.

הפרחים מנותקים זמן קצר לאחר המראה שלהם, כי הם עולים לצמח הרבה אנרגיה צמיג זה

צמח טארו באמבט פרחים
זה אולי נשמע מוזר, אבל תרו לא צריך תמיד יש רק שלושה עלים. עם טיפול נאות הוא יכול לגדול להפליא ולפתח עד 10 עלים. הנה העיקרון: ככל העלים יותר, המצב הגרוע של הצמח. לכן הגננים מיד להסיר את הדף הישן כאשר אחד יוצא. מספר 3 של עלים לא צריך להפריע לך.

איך לגדל את הצמח טארו?
כאמור לעיל, Taro הוא צמח נצחיות, רב-שנתי, היוצר קני שורש שגדלים אנכית ואופקית בקרקע. קני השד הם בשרניים ויש להם קוטר של 3 עד 5 ס”מ. כן, תרו באמת צריך הרבה טיפול, אבל אם יש לך אי פעם למדו איך לטפל הצמח, לא תהיה לך שום בעיות בעתיד.

טארו תואם צמחים אחרים, למשל עם hydrangeas

צמח טארו לשימוש חיצוניmoire

אחד התנאים המוקדמים החשובים ביותר לצמיחה טובה של הצמח הוא הסכום הנכון של מים זה מקבל

צמח טארו במקור מן האזורים הטרופיים

הטארו דורש השקיה מתונה. אם אתה מגזים זה, השורשים יכולים להירקב – וזה בעצם אחד הגורמים השכיחים ביותר של מחלות צמחים. הטארו אוהב טמפרטורות אוויר סביב 21 מעלות צלזיוס לחות מתמדת באוויר. זהירות, הוא לא עמיד בפני פרוסט!

אור

בחר פינה שטופת שמש בבית עבור הצמח טארו שלך, זה מרגיש טוב ליד החלון, אבל לא באור שמש ישיר.

Taro מגיע מן האזורים הטרופיים, אז הוא אוהב אווירה חמה ולח

צמח טארו בגינה

שתילה בקרקע

מתאימה כאן האדמה המעורבת: כבול, חול, ליים. זה גם דורש ניקוז טוב. במהלך העונה הגבוהה, מן האביב לסתיו, עליך להפרות את הצמח. מקור

השתלת

המפעל הוא מופץ על ידי ייחורים. אתה בהחלט צריך סיר גדול להשתלה כי המפעל מפתחת מערכת שורש חזקה.

הזמן הטוב ביותר להשתלה הוא בסוף האביב, כאשר הטמפרטורות מתרוממות בחוץ

טארו צמח את הקציר

רמזים אחרים שאתה יכול לשקול

שמור על טארו שלך מפני מזיקים כמו כנימות קרדיות. כאשר העלים הופכים צהובים, האוויר בחדר יבש מדי והצורך התובעני שלך זקוק ליותר מים. בעונה הקרה טארו גדל באופן מושלם בגן החורף, אם יש לך אחד, אז אתה יכול לשים את הצמח שם, זה יהיה לשרוד את החורף קר היטב.

וכך נראים השורשים של היבול הזה

שורש צמחי טארו

למה טארו “בוכה”?

כאשר Taro אנו רואים טיפות קטנות של מים על העלים תוהה מדוע הצמח “בוכה”. למעשה, תהליך זה נקרא guttation – כי הוא משלוח של מים טיפות נוזלי בכמה צמחים. המים משוחררים כך, למרות הרוויה במים, הובלה מזין לתוך העלים מובטחת. אז, טיפות מים על עלי טארו הם בעצם נורמלי, אבל אתה עדיין צריך להיות זהיר, עלים Taro הם רעילים יכול לגרום לתגובות אלרגיות שונות. הסיבה להשמנה על טארו עשוי להיות הפרה של עלים צמח, אשר אחד בעצם עושה בטעות.

האגדה מספרת כי שלושת עלי הטארו מסמלים שלושה דורות של נשים במשפחה גדולה – סבתא, אם ובת. ומכיוון שכולנו אוהבים זה את זה מאוד, הפרח “בוכה” כאשר אחד האנשים האלה מת. כדי שתרו שלך יפסיק לבכות, אתה יכול להפחית באופן זמני את כמות המים המשמשים להשקיה ולראות איך המפעל מתאים את התנאים החדשים.

באזורים הטרופיים ניתן לעתים קרובות לראות שדות שלמים עם טארו

צמח טארו כצמח שימושי

אנו מאחלים לך הרבה כיף עם הטיפול של המפעל שלך Taro!