הגדר מבטאים בגינה עם הידראנגאס

הדגשים אלגנטיים בעיצוב הגן הקדמי מהידראנגאס

יפה ומעוררת הערצה, עדינה ואלגנטית - אלה שמות תואר המשמשים לתיאור ובקעצור בכושר. אלה פרחים גינה יפה להקסים אותנו עם ניואנסים שונים פסטל שבו הם יכולים להיות מנוסים. אנו מציעים לכם מידע נוסף על פרחים יפים אלה, אשר מופיעים בצורה היפה ביותר שלהם במהלך הקיץ. תוכלו גם ללמוד מידע בסיסי על איך לטפל הכי טוב אלה פרחים בגינה.

היידראנגאס מעוצבים בגן עדין ומסוגנן 

דקוידס הידראנגאה גן פרחים צמחי גן

הבית של ובקעצור היא יפן והם הגיעו לאירופה וכיבשו את תרבות בית המשפט הצרפתי. ביפנית, שם של צמח זה גן פירושו "פרח סגול שמש". היום אנחנו יודעים על 80 סוגים שונים הידראנגאה. הנפוצים ביותר ביניהם הם הידראנגאה הגן, אשר מאופיין פרחים גדולים מפוארים שלה.

Hydrangeas במגוון צבעים

צבעי הידראנגאה מגוון טיפים טיפול הביתה
הזנים דקורטיביים להראות ניואנסים שונים. בטבע, רק לבן ואדום קיימים ובקעצור. אבל אתה יכול גם לקבל על גוונים אחרים שלך. לשם כך, אתה חייב לשלוט על החומציות של הקרקע. היום יש לך הזדמנות לקנות אדמה מיוחדת. על האריזה אז זה עומד, אשר התוצאה אתה יכול להשיג עם זה.

Hydrangeas לבן הם מסורתיים ואלגנטיים

גן צמחים גן פרחים הידראנגאה גן לקשט

Hydrangeas יכול להתקיים גוונים אחרים גם כן

גינון גינה רעיונות גן צמחיםתביאו מגע רענן לגן דרך הידרנגה יפה

גן צמחים

כדי לקבל את הצבע הרצוי, לשים את ובקעצור שבו כדור הארץ מתייבש לאט. התוכן חומצה צריכה להיות נמוכה או בינונית גבוהה.

אזורים גדולים יותר עם ובקעצור כיסוי

זה בהחלט אפשרי לכסות שטח גדול יותר עם זה פרח הגן. זה נעשה על ידי מיקום אותם במרחק של 1 ½ עד 2 מטרים אחד מהשני. הצמחים באופן טבעי למלא את החלל בין לבין.

גינה צמחים הידרנגה גן פרח יפה עיצוב הגן

לשפוך

ובקעצור הם פרחים לחות אוהבי גן. עדיף להשתמש במים עומדים. בו אתה יכול לפזר כמה טיפות של מיץ לימון ולהוסיף דשנים טבעיים אחרים. כמו כן, פשוט לשפוך את כדור הארץ סביב הצמחים, לא מקלות, פרחים ועלים של הפרחים.

טיפול הידראנגאה רגיל מבטיחה עיצוב גינה יפה

טיפול בגינון כחול בהיר

לחתוך

אתה צריך לחתוך את הידראנגאה פעמיים בשנה. זה צריך לקרות באביב ובסופו של אוקטובר. במקרה הראשון נקראת תשומת לב מיוחדת. עליך להיזהר לא לנתק כל צאצא מן השנה שעברה.

הפוך עיצוב אלגנטי בחצר הקדמית

גן, צמחים, דשא, רעיונות, לבנה, חזית

ובקעצור ואת עיצוב הגן

באופן מסורתי, הידראנגאה נחשב פרח גן שעבורו גם במדינות הדרומיות לפעמים האקלים הוא לא חם באותו זמן לח מספיק. דרך מבחר מסוים של 30s של המאה הקודמת, הוא יכול גם לגדול ולשגשג בגנים של אירופה. אבל אתה צריך לבחור את הזנים הנכונים.

כחול הידראנגאה היא בחירה אצילית

גינה צמחים הידראנגאה טיפול טיפים דקו רעיונות גן

הדבר החשוב הוא שיש לך את המקום הנכון עבור העסק שלך ובקעצור למצוא בגן. המקום הנכון הוא בצל חלקי, כי קרני השמש הם אף פעם לא ישיר מדי והפרח יש אדמה לחה כל הזמן סביבו.

בחר צבע יהיה לקשט את הגן שלך בצורה הטובה ביותר

גינון הידראנגאה טיפול חיתוך טיפים לשפוך

לבסוף, אנחנו רוצים לתת טיפ לאלה מכם מי ובקעצור לא בבית ולא בחצר יכול לשמור. השנה, דפוסי צילום פופולריים מאוד בעיצוב. אולי תמונות של אלה פרחים בגינה או חיקויים מלאכותיים יכול לקשט את הבית שלך! מי יודע אם זה לא מניע אותך, בשנה הבאה מקום אמיתי ובקעצור למצוא בגינה שלך!