להפוך את האופניים הישנים לתוך האופניים דקו מדהים עבור הגן שלך!

עיטור גן מושלם

האם אתה מחפש רעיונות חכמים עבור עיצוב הגן המקורי? האם יש לך אופניים ישנים כי הוא כבר לא נחוץ? במקום לזרוק אותו, אתה יכול להחזיר אותו לחיים ולשים אותו בתפקיד חדש ומעניין. למרות החנויות קישוט צפוף עם אינספור אופניים דקורטיביים בצבעים שונים וצורות בתחילת האביב, מוצרים אלה לא ניתן להשוות עם קישוט גן תוצרת בית! פשוט לשים את כל הנשמה לתוך crafting ייחודי קישוט ו לפרוש את כל הפוטנציאל האמנותי!

רק לקשט את האופניים עם צמחים צבעוניים ותליית עציצים תלויים ולהפוך אותו אלמנט קישוט מסוגנן אופנתי. גם אם יש לך רק חלקי אופניים בודדים שמאל, אתה יכול לשלב אותם בחצר masterfully.

זה אופניים דקורטיביים צבעוניים משמש לוכד את העין

אופניים של ילדה כמו קישוט גן

כדי להיראות כמו יצירה אמנותית מקורית ומדהימה, יש לנקות את האופניים תחילה מן העפר, האבק והחלודה שהופקדו. לאחר מכן אתה יכול לצייר את זה בכל צבע בהיר או פשוט הניסוי עם שילובי צבעים שונים. מניחים סלי פרחים וסירים ישירות על הכידון, המדפים והמושב וליהנות מהתוצאה!

אתה תוהה מה אתה יכול לעשות עם צמיגים אופניים ישנים? אלה יכולים להיות ממוקמים בין הפרחים, כך הצמחים הירוקים לעטוף ישירות סביב הצמיגים לייצר אפקט מדהים - זה לחבק את המכרז, הטבע והטכנולוגיה משתלבים ולהיות לוכד את העין מוחלט! בנוסף, לדוגמה, אתה יכול לעשות שולחן גינה מטלטלין ולהזמין את כל החברים לברביקיו נפלא בגינה מיד!

עצה נדירה: אנו מציגים בפניכם את העיצוב הבלתי שגרתי של האמן האנגלי ביל סונדרס; השולחן נמצא מוזיאון לאמנות Pasedena שהונפקו והוא לרכוש במחיר "נמוך" של 2,050,000 €! עם זאת, העיצוב קל לחקות, במיוחד על ידי נגרים מוכשר מחונן בקרבכם!

שולחן גינה מעץ וחלקי אופניים
עצה נדירה: אם אתה לא מעז לעשות את המשימה DIY, אז אתה יכול לקבל את שולחן הגן המושלם על צמיגים אופניים ללא מהומה רבה במחיר הוגן. האיטלקים מציעים עיצוב מהפכני, אשר ניתן לשלב את הבית נעים בחורף, כמו גם בגן הקיץ הצבעוני. אלה מוצרים ידידותיים למשתמש ומעשית באיכות הגבוהה ביותר ניתן למצוא 11 חנויות בברלין סך של 96 חנויות ברחבי הארץ!

שולחן דקו אופניים לבית

אנו נותנים לך השראה אפילו יותר מן התמונות בגלריה שלנו ואנחנו בטוחים כי תוכל לשים את היצירתיות שלך רעיונות חדשניים לפעולה בצורה הטובה ביותר!

הירוק הוא צבע הטבע ולכן מסמל את לידתו מחדש של עולם הצמח שמסביב

אפילו באופניים שטח קטן לשלבעיצוב הגן מעולם לא היה כל כך כיף!

לשלב את האופניים לתוך הגן

דקו פאהראד - יותר צבעוני, טוב יותר אטמוספרי! 

קישוט אטרקטיבי עם אופניים

האביב כבר כאן!

עיצוב גן יצירתי

דקו אופניים - פרפר, אתה דבר קטן!

אופניים שונים במקצת

דקו אופניים - עיצוב הגן קל!

דוכן פרחים מקורי

אופניים לבנים בגינה

פאהרד כעיטור גן מקורי

גן קישוט אופניים

לקשט את האופניים שלך למקם אותו בגינה

גינה צבעונית עם עיטור

צבעוני ואטמוספרי

מוסתר בפרחים

אופניים אדומים בגינהלסחוט ולהסתיר את האופניים

הגן קל ונעים

דקו אופניים בגן

אופניים לקשט כמו פרח

צמיגים אופניים כמו קישוט גן ייחודי