יסודות בגינה לנוף יפה יותר

Findlings בנוף הגן מפל מפל מפל

יסודות בגינה לנוף יפה יותר

יסודות לנוף מתעלמים לפעמים על ידי בעלי בתים, אבל אלה אבנים גדולות מאוד ניתן להשתמש בכיוונים מרובים. אולי אנשים מאמינים שכאשר משהו גדול וכבד, זה יקר. אבל אדריכלי נוף יודעים כי סלעים הם לעתים קרובות פתרון זול ביותר לבעיות נוף.

בזאת אנו מראים לך כמה יישומים מסורתיים ולא כל כך נפוץ של סלעים

יסודות בגינה נוף יפה פינת אוכל עץ עץ
האם הסלע הוא סלע גדול? למעשה, בהתאם. ההבדל הוא בגודל. בדרך כלל, הבלוק צריך להיות לפחות 25 ס"מ. זה יכול להיות חלק או יציב, עגול או שטוח, הגודל הוא חיוני. לכל אזור גיאוגרפי יש בלוקים שבטיים משלו, כגון אבן גיר, סלע, ​​בזלת או גרניט.

יסודות בנוף הגן יפה אבן מים מערכת מובנית

סלעים נמכרים יש מחיר טונות. העלות היא כ 100 $ ל 200 $ לטון, בהתאם לסוג של אבנים וצפיפות שלהם.

בדרך כלל אתה מקבל את הסלעים נמסר בבית. מחקר מראש כמה זה שירות עלויות והאם כמות מינימלית היא להיות הורה. אז אתה צריך עזרה או מכונות להעביר את הבלוק למקום הנכון. מכונות כאלה להשכרה.

כיצד משתמשים בסלעים?

מזחלת בנוף הגן מפל אבן יפהבקצה מתקני המים. סלעים על קצה של מערכות מים בריכה הם אורגניים מאוד וטבעי. אתה יכול גם להפוך מפלים או קירות סלע לאורך בריכת המים.

לתמיכה של קירות

שתילים בגינה נוף יפה דשא צמחים

 אם הקרקע תלולה, סלעים יכולים ליצור טרסות. סלעים ניתן לבנים עם טיט או פשוט מוערמים. במקרים רבים, משקל הבלוק עצמו מספיק כדי לשמור אותו שם. בעת בניית כזה תומך קצה, אתה צריך גם לאפשר חורים לניקוז, או להתקין צינור ביוב קטן PVC בין האבנים.

אבלציה לשלוט

findlings בנוף הגינה תאורה יפה

. אם הנוף שלך תלול, אבל אתה לא רוצה לבנות טרסות או קירות, אז אתה יכול להטביע בלוקים מוצקים באדמה, כך הקרקע נשאר המשרד. נטיעה טבעית כמו דשא פורח צמחים רב שנתיים לאורך סלעים שולטת סלע ליצור מראה אורגני.

כמו מושב בגינה

סלעים בנוף הגן יפה אבן אבן הבנק

בלוקים שטוחים ניתן להציב על קצה המרפסת, מכתשים אש בגן ​​שבו השמש לא זורחת ישירות.

עבור מבטאים נוף

יסודות בנוף הגן הפסל היפה המקורי

 סלעים יכולים לשמש גם אלמנטים דקורטיביים.
לעשות מרפסת ליד בלוק ענק, לעשות קבוצות של סלעים, לעשות מגרשי משחקים לילדים. השתמש באבנים באופן אמנותי - ערם אותם במגדלים, עשה פסלי גן או לחרוט את מספר הבית על גוש ליד הדלת.

כגן גן יסודות בנוף הגן אבנים יפות מגניב

 בקצה הגן יש בדרך כלל משהו ששומר על הקרקע ועל כיסוי הקרקע. סלעים קטנים יותר יכולים להשתלט על הפונקציה הזאת באופן טבעי.

אש מכתש טופס

יסודות בנוף הגן יפה ריהוט עץ מלא

הסלעים הם אורגניים מאוד ליד נקודות אלה אוסף. אש מכתשים קל מאוד לבנות, להתייעץ עם חברים וסוחרי אבן. אל תשכח את היבטי הבטיחות.

  מעניין, עיצוב גינה בולט עם סלעיםמזחלת בנוף הגן יפה הדשא מושב טרי