קנה צמחי גן – עשב בלקני עדין ומימוזה אלגנטי

גן צמחים לקנות קולאז '- -

האם אתה רוצה לקנות צמחים בגינה חדשה? ללא שם: האם יש לך בלקן ביצים ו מימוזה?

האם אתה רוצה לקנות צמח גן חדש כי הוא לא נפוץ מדי, אבל לא אקזוטי מדי? אתה רוצה משהו שהוא קצת שונה מאשר כל הפרחים יליד, אבל לא תורם סיבוכים הטיפול העיקריים בתנאים גיאוגרפיים מקומיים?

אם התשובה שלך לשאלות אלה היא כן, אז כנראה יש לנו משהו שאתה אוהב פחות או יותר. אלה שני סוגים של צמחים המתאימים בדיוק לתנאים אלה.

קנה כלנית הבלקן (כלנית blanda) כגן צמח

גן, צמחים, קנה, כלנית, כחול, אחו, דשא
תן לנו עכשיו לראות מה היית עושה אם קנית כלנית בלקן כגן צמח. זה נקרא גם Snapping Windflower. זהו צמח פורח רב שנתי. הוא במקור מאזור הים התיכון. יש לך הרבה מכוניות היברידיות. הם גם מראים גוונים מגוונים מאוד, למשל לבן, ורוד, אדום, סגול וכחול. אם אתה קונה צמח זה גן, אז יהיה לך משהו נפלא פורח במיוחד בין מרץ למאי בגן שלך או בחצר האחורית. בדיוק בזמן האביב, אם כך.

זהו מבשר קסום של הקיץ!

לקנות צמחי גן כלנית צבעוני

הטיפול שאתה צריך לצפות

באופן הגיוני, זה תמיד נחמד לגלות על הטיפול של צמח גן לפני הקנייה טוב מאוד. המקום שבו אמורה לחולל הבלקנית לגדול צריך להיות קל למחצה. כדור הארץ צריך להיות סיד, ועל אותו אופי חומוס חימר. זה צריך להיות גם לחלחל באופן קבוע.

הכפלה וההכנסה אינה גם מסובכת מאוד. זה נעשה על ידי זרעים בחודש מרץ. לאחר שבועיים עד שלושה שבועות הם יגדל. כתוצאה מכך, נורות הבת יתפשט בגינה.

פרחים עדינים בוורוד

לקנות צמחי גן כלנית ורודבמהלך החורף, את חמניה בלקן גם צריך את העזרה שלך. כאשר העלים יבש, להסיר את השורשים מהקרקע. לאחר מכן יש לשים אותם במקום יבש וחשוך. אבל זה גם לא צריך להיות קר מדי. האדמה לא צריכה להיות יבשה מדי. מחלות מוכרות באזורי השורש.

זהירות! כאשר אתה קונה צמח זה גן, אתה צריך לדעת שזה רעיל מאוד!

לקנות צמחי גן כלנית לבן סגול

העלים של הצמח נראים שרוטים

לקנות צמחי גן כלנית בלנדה משאיר

שמיים קסומים כחולים בסל

לקנות צמחים בגינה סל כחול

פרחי הרוח של הבלקן תואמים לחלוטין לפרחים אחרים

לקנות צמחי גן כלניות נרקיסים

פרחים מרהיבים בוורוד רך

לקנות צמחי גן כלנית

פרח שירה סגול

לקנות צמחי גן כלנית בלנדה פרחים עדינים

קורן בלבן

לקנות צמחים בגינה כלנית בלנדה לבן

מצא את המקום הנכון בגינה

לקנות צמחים בגינה כחולה כלנית blanda

אתה צריך לדעת את זה אם אתה קונה את המימוזה (מימוזה pudica) כמו צמח גן ...

מימוזה הוא צמח אקזוטי של משפחת המימוזה, יש לנו כ -500 תת-מינים. מטבע הדברים, אלה התפשטו בברזיל, הודו ואקוודור. בגובה, המימוזה מגיע בערך 50-60 ס"מ. המוטות שלהם הם קוצניים ופריחה בקיץ ורוד בהיר. העלים רגישים מאוד וכאשר הם נגעו הם נכנסים פנימה. זה קורה גם כאשר האור אינו מספיק.

הפריחה העדינה של המימוזה

קנה צמחים בגינה פרח מימוזה

עלווה סימטרית

צמחי גן קונים עלי מימוזה

ביישן ורגיש

לקנות צמחים בגינה מימוזה פודיקה רגיש

המימוזה תהיה צמח לכל גן חורף. כי כמו מינים טרופיים רבים אחרים, זה לא יכול לסבול טמפרטורות מתחת 20 מעלות צלזיוס. מיד לאחר קניית צמח זה גן, אתה צריך למקם אותו בהיר, אבל לא ישירות מואר על ידי השמש.

רחוק חייב להיות מימוזה של תנורי חימום, כך שהם לא יבש.

המימוזה פודיקה כצמח בעציצים

לקנות צמחים צמח מימוזה צמח

פירות בוסר זרעים זרע

צמחי גן לקנות פירות בשלים

זרעי זרעים

לקנות צמחי גן מימוזה זרעים

כדור הארץ חייב להיות מורכב משלושה חלקים שווים של חול, טיט וכבול. אתה צריך מים באופן קבוע, אבל לא יותר מדי. חשוב כי כדור הארץ לעולם לא מתייבש. מזין בשיטת הטפטוף אוהב את המימוזה הזעירה.

אתה יכול לקנות צמח זה גן או לקבל את הזרעים על זה. כי דרך אלה מתרחשת התפשטות שלהם. אלה היו נשארים שקועים במים לכמה ימים. לאחר מכן הם ישתלו בתערובת כבול במארס. הצנצנת מכוסה בצנצנת ונשארת במקום קל. לאחר המימוזה מגיע סביב 5 ס"מ, זה חייב להיות מושתלים לתוך סירים גדולים בתערובת רק תיאר. Ca 1 ליטר צריך להיות הממדים שלהם. ודא ניקוז טוב מאוד. זה האחרון הוא בעל חשיבות בסיסית, כי המימוזה נהרסת על ידי מים עומדים.

שיטה נוספת שבה מימוזה מכפילה היא על ידי חיתוך כמה מוטות באביב ובקיץ.

דואט נפלא בסגול

לקנות צמחי גן מימוסה סגול

יופי אקזוטי

לקנות צמחים בגינה פרח מימוסה ורוד

זוהר פיליגרן באדום

לקנות צמחים בגינה מימוזה פודיקה אדום

עץ מימוזה יפה

צמחי גן לקנות עץ מימוזה