פשוט, מזמין בחצר הקדמית – עיצוב הגן

מזמין רעיונות לגינה טיפים צבעונים באביב

פשוט, מזמין בחצר הקדמית - עיצוב הגן

לפעמים תוכנית פשוטה היא התוכנית הטובה ביותר. במקרה זה, גן ימות השנה, שפותח על ידי מעצב הנוף, כריסטופר דבנר, שמשתמש במינים הצומחים בקלילות כדי ליצור חצר קדמית, נראה טוב ורענן בכל ארבע העונות.

ארוך פורח רב שנתיים כגון coreopsis, daylilies ו grindgrass מציעים צבעי אביב עליז, כמו גם אטרקטיבי אטרקטיבי כאשר לא בפריחה. Maidengrass ו Yew משותף הם צבעוניים אפילו בחורף, עם צמחים רב שנתיים לישון מתחת לשלג.

שפר את איכות הקרקע שלך - מזמין בחצר הקדמית

מזמין רעיונות לגינה טיפים אדמה אדמה חומוס
לפני שתתחיל שתילה, לבדוק את האדמה שלך עבור טוב, משטח רך (כמו עוגת שוקולד חום). אם אתה לסחוט קצת את היד, זה מקלות יחד קצת, אבל זה עדיין מתפורר בקלות. השתמש הערה להלן כדי לשפר את איכות הקרקע שלך.

רעיון נחמד איך אתה יכול לעצב את החצר הקדמית שלך

הזמנה, חזית, מושג, סגול, חזית, חזית, חלון

אדמה טוניגר: הוסף חומר אורגני כמו שאתה אוהב - קומפוסט, זבל קומפוסטציה, אקונומיקה מוס או חומוס. אם אתה רק להוסיף חול, אתה מסתכן ביצירת חומר מתואר כמעט. מערבבים את החול עם טורף הלבנה טחב או קומפוסט הראשון ולאחר מכן בזהירות לערבב אותו לתוך האדמה. הוסף חומר אורגני מדי שנה.

בית אמריקאי - גדר לבנה מעץ

מזמין בחצר הקדמית רעיונות רעיון גדר עץ לבןסנדי או אדמה מחוררת: מערבבים חומוס אדמה עם קומפוסט או אקונומיקה אדמה כבול ולהוסיף לקרקע.

קרקע אלקליין: מערבבים הלבנה כבול כבול או אבק לוט לתוך הצמחים כדי להוריד בעדינות את ה- pH. או לערבב גופרית בקרקע להשפעה מהירה יותר. צמחים מסוימים, כמו אזליאות, רודודנדרון, קמליות אוכמניות, צריך אדמה חומצה.

השביל בחצר הקדמית מוביל אל הדלת הקדמית של הבית

מזמין בחצר הקדמית רעיונות עצות בכניסה דלת לבנים קירות

גן טיפ: הוסף חומר אורגני כתם לפני השתילה. דבנר מעדיף קומפוסט מקומי, כפי שנעשה על ידי מרכזי גינון או חברות פרטיות. כדי למצוא משאב באזור שלך, עיין בדפים הצהובים תחת 'מיחזור'.

חזית אמריקאית טיפוסית - מדרגות מול דלת הכניסה

התוכנית
למרות שתוכנן עבור קנזס סיטי, מיזורי, אזור (אזור 5), רוב הצמחים לשגשג ברוב ארצות הברית. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לשתול במקום שטוף השמש; רוב הצמחים גם לבצע היטב בצל, לפעמים בצל. כדי להבטיח תוצאות טובות באזור שלך, לקנות צמחים מחנויות גן המקומי.

החלק העיקרי של התוכנית אמצעים על 8.40 מ 'מעל 6.00 מ' עמוק, אבל הגן יכול בקלות להיות מורחבת או מופחת על ידי שינוי מספר כל מיני צמחים.

נטיעה: דיאגרמה וחומרים

בקלות מזמין טיפים הרעיון באביב הפרויקט דיאגרמות

א ', חורף Gem' BoxwoodB. גמד אלברטה אשוחית
ג ', קרמסון פיגמי' ברברי
ד ', היקס היקס
.ה תקני לילך קוריאניים
פ ', טירת פאוויס "ארטמיסיה"
ג 'הזהב פליז גולדרוד
ה ', בקי שאסטה דייזי
א., פרפר כחול "פרח כרית
ג 'יי פרפר בוש
K. Coreopsis
ל ', הצריח הקטן "רוסי אומר
אסטר של סטוק
נ ', גולדסטורם' סוזן שחור עיניים
O., רומנטית של לילה של מאי
פ ', שמח מחזירה "יום
ש., בלו ריבר II 'היביסקוס
ר ', עשן סגול' baptisia
ס ', מיידנגראס של גראסילימוס
ט. שונות שנתית

מזמין, חזית, חזית, מושג, מעקה, לבן, סריג

עיצוב גינה יפה ומטופח

מזמין בחצר הקדמית רעיונות עצות תוכנית האביב