עיצוב הגן הקדמי – איך אתה רוצה לעצב את הגן הקדמי שלך?

גינה גינה גדר ירוק

עיצוב הגן הקדמי - עקרונות בסיסיים

העקרונות הבסיסיים נשמעים כמו משהו שמעולם לא משתנה. אבל למעשה אתה צריך לשמור על קשר איתם לא רק כגנן תחביב. כי יש, ב בחצר הקדמית פריסה, כמו בכל תחום אחר מדי, חידושים רבים.

לכן אנחנו תמיד מנסים לזכור את העקרונות הבסיסיים של עיצוב הגן באביב. אתה חושב שאתה לא יכול ללמוד שום דבר חדש? אז לא לקרוא את המאמר הזה! אחרת, להישאר עם זה.

התאורה בלילה חיונית לאווירה שהושגה

עיצוב מדרגות גן תאורה ירוקה
עיצוב רשת של שבילים בחצר הקדמית

לעשות נתיב שפועל באופן טבעי דרך החצר הקדמית

אל תהיה כל כך מהר חפוזה בעת תכנון שבילי הגן. תנו לילדים ולחיות לרוץ קצת בהתחלה. תוכלו להבחין כי הם בצע את הקווים אותו שוב ושוב. אתה לא צריך לקחת אותם בשביל שלך?

להשיג מראה גינה נהדר!

עיצוב גינה עצי נרות

העיצוב של השבילים חייב להיות הגיוני

השביל בעיצוב הגן הקדמי שלך יהיה הגיוני. הם יצטרכו להוביל איפשהו או לשרת משהו מעשי. אתה צריך להביא אותך לאזור התאוששות או לעזור לך לטפל הצמחים ביתר קלות.

הסגנון צריך להיות מורגש בכניסה

גן גן גן חזית גן אלגנטיכפולה קישוט

אסתטיקה חשובה לא פחות מהפונקציונליות. לאחר יותר כיף בחיים גורם לך להרגיש הרבה יותר מוטיבציה. שקול לבנים דקורטיביות.

ליצור מראה האגדה

חזית, גינון, גן, שביל, גלען, צלחות, שתול

ספייס את המראה של חזית עם עיצוב אטריום תואם

מה צריך עיצוב פרוזדורים שלך מנקודת מבט מעשית?

בואו נתחיל בקצור נמרץ. אתה יכול בקלות לראות את הכניסה שדרכו אתה נכנס או לנסוע במכונית? האם זה בסדר, אם אתה בא מצד ימין או שמאלה? האם זה אולי בקנה אחד עם השעה ביום כאשר אתה מתחיל כאן? האם אתה מסתכל על הבית שלך מנקודת מבט זו או שאתה שואל אנשים אחרים על זה? על ידי התאמה עם צמחים, אתה יכול לתקן את כל החסרונות מסוג זה יפה.

יצירת אווירה חדשה

חזית, גן, שולחן, שולחן, מעץ, ספסל, מדרגות

ספייס את חזית הבית עם קצת צבע

גינה בגינה צומח בית חזית לבנים

הפוך את חזית יותר מושך

ללא שם: הוא יפה כאשר אתה חוזר הביתה בניין שאתה אוהב מבחוץ, נכון? האם הבית שלך הוא אחד? האם זה עושה טוב בסביבה כך שהוא תורם את המראה ההרמוני הכולל? יש בו בעת ובעונה אחת אופי ייחודי משלה. האם זה ייראה טוב יותר אם זה יהיה קצת יותר גבוה או רחב יותר? באותה שיטה של ​​הליכה על פני הבית שלך מצדדים שונים, וגם באמצעות התייעצויות עם חברים, מכרים ושכנים, אתה יכול לגלות.

הפוך עבור עיצוב גינה מסוגנן

חזית, גן, עצב, חזית, צמח, חיצוני

אם מתברר כי משהו עדיין להמרה, ואז לעשות את זה. איסוף רעיונות עיצוב הגן הקדמי כי להסוות את החסרונות המזוהים, או למתוח את המראה של הבית ויזואלית גרידא באורך או ברוחב.

צמחים ומבנים

הצמחים והמבנים נמצאים במובנים של ניגודים, אבל רק במידה מסוימת. ככלל, הראשונים מסוגלים לשנות את עצמם, וגם לאחרים, הם, לעומת זאת, פחות. אבל זה משתנה ממקרה למקרה. בגלל עצים מסוימים ורובה יכול להיות קשה ליישם, כמה מבנים "מוצק" נגד זה - כבר. אז את הפונקציות יכול להיות הפוך.

צמחים טריים להפוך את הגן נראה חי יותר

- עיצוב גן

אחד בדרך כלל יש בחצר הקדמית פריסה, כדי להתמודד עם מבנים קבועים וגמישים. אתה צריך לשקול את השני כמו העמודים של זה ואת הראשון - כמו "מוסד". בדיוק כמו בעיצוב פנים. ראשית, התבוננו ברעיונות לעיצוב הגן הקדמי ביחס לגורמי הקבע. אז אתה גם לחפש תמונות מקורות השראה של המכשיר "גמיש". הפוך תוכנית כי הולך מן הכללי אל צעד אחר צעד בפירוט.

אזור כניסה פונקציונלי, ואם יש צורך, תוכנית המדרגות

אלא אם אתה גר במקום מרוחק ומסוכן או רוצה לתת לבית שלך אופי מיסטי מסוים, אז אתה צריך ליצור חזון ברור ותמציתי דרך הפריסה הגן הקדמי. אתה צריך לראות בצורה ברורה יותר איך להגיע לדלת הכניסה דרך השביל. הפעמון צריך להיות גלוי ולא מוסתר במקום כלשהו. הגדרת משהו מזמין לא אומר משעמם אותו. ישנם מספר צמחים שיכולים להדגיש את השבילים ומבטאים אחרים באזור הכניסה.

הפוך את הגן נראה מרווח יותר

חזית, נוף, ירוק, דיר, חזית, מדרגות

בכניסה תוכלו להרגיש ריח נחמד

גן מסגור גן לבן גדר ורדים

עבור המדרגות, הכלל הוא שהם צריכים להיות רחבים כמו המדרגות המחבר אותם. הם צריכים להיות בעל אופי אמפתי ועין. הם יכולים גם להיות מתובל. זה הולך טוב עם השינוי במרקם, צבע וגם צמחים מעניינים המשמשים שם.

אבן יפה בגינה

חזית, גן, מדרגות, גלען, שתול

מסגרת וקצוות

קצוות זה נראה טבעי באותו זמן לתת אופי מיוחד לאזור הכניסה הם אמנות. אבל זה משתלם להשקיע במאמץ הזה, כפי שהם מביאים את עיצוב הגן הקדמי לרמה חדשה לגמרי. כדי להפוך את הכל ברור יותר, אתה צריך להגדיר פה ושם מבטאים עם צמחים.

סדר בגן גם משחק תפקיד

חזית גן עיצוב רעיונות חיצוני אלגנטי

בחר סגנון

בעת עיצוב הגן הקדמי, כמו בכל נושא אחר, סוגיות הסגנון משחקות תפקיד חשוב וחשוב. היסודות והעקרונות המעורבים כאן הם יסודיים. אתה יכול לבחור עיצוב מסורתי עבור האזור שלך, או במחוז שלך או מקום מאוד אקזוטי אלמנט. תחשוב על הסגנון הים תיכוני בכל הווריאציות השונות שלו.

יצירת אווירה אלגנטית שבה ניתן לארגן אירועים שונים

גן גן מודרני

שתילה עשירה

גן עיצוב הספה גן צמח השולחן

עצים עומדים משך ועמידות

מה עם נטיעת עצים? ראשית, בטווח הארוך, הם יכולים להיות אלמנטים להרחיב את הבית שלך אנכית, אם תרצה. יתר על כן, יש להם כוח סימבולי, שגם מעביר באופן תת-מודע את הרצון לקביעות ולהתמדה. זה מבטיח הרמוניה ואווירה ידידותית בקרב תושבים ומבקרים. עצים הם מרכיב חשוב. זה אחד מאלה שעושים בניין פשוט לתוך בית.

עצים בגינה

גן ריהוט גן ריהוט כורסה

ניצבים ...

עכשיו שיש לך להגדיר את המבנים העיקריים ואת האלמנטים, תוכלו כעת גם למצוא זמן "ניצבים". הם אינם חובה, אלא זקוקים באיזשהו מקום דחוף. כי כל אחד צריך את ההנאות הקטנות בחיים, מה שהופך את הנוכחות שלהם פתאום שונה. זה יכול להיות עץ אקזוטי או כל צמח מבטא אחר.

לקבוצה זו, לבוא מתקנים אחרים, כגון מיכלי צמחים תלויים. לעתים קרובות אלה יש גם מטרה אסתטית, דקורטיביים. הם מביאים לא רק לעתים רחוקות, אלא גם תועלת מעשית גדולה. זה יכול להיות על מקבל יותר מקום לשתול צמחים.

עיצוב גינה פשוטה

עיצוב גינה רעיונות גן שביל חלוקי נחל

צור פינה מרגיעה

גן ריהוט גן

הפוך רעיונות אטרקטיביים לקשט בגינה

רעיונות גינון נטיעת עציצים בלתי רגילים

חלוקים למצוא שימוש טוב בגינה

גן חלוקי עיצוב צמח